Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדחס מזגן של שכן מפריע, מה ניתן לעשות?

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם השטח היעודי נוצל במלואו זו בעיה שלו. אם יש מסתור כביסה ולא ניתן להתקין בו את המזגן זו בעיה שלו. הוצאה נוספת של עשרות אלפי שקלים זו בעיה שלו. הוא לקח בעיה שלו וגלגל אותה על אחרים משיקולי עלות/עצלנות. על זה אסור לוותר. לעולם.

אגב, מתי בפעם האחרונה עשית בדיקת ראייה? המדחס הענק הזה נמצא 3 מטר מתחת לחלון של חדרו. למה השכן לא התקין את המדחס מתחת חלון של דירתו? אה... כי הכי קל לחסוך כמה גרושים על חשבון מישהו אחר ולהגיד לו "אין מה לעשות".

תאמין לי אפשר להיכנס בשכן הזה כל כך חזק שמהר מאוד הוא יגלה שיש מה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם השטח היעודי נוצל במלואו זו

בעיה שלו. אם יש מסתור כביסה ולא ניתן להתקין בו את המזגן זו בעיה שלו. הוצאה נוספת של עשרות אלפי שקלים זו בעיה שלו. הוא לקח בעיה שלו וגלגל אותה על אחרים משיקולי עלות/עצלנות. על זה אסור לוותר. לעולם.

בפעם האחרונה, אם השטח הייעודי נוצל במלואו ואין אפשרות להתקין את המזגן במסתור הכביסה, מותר להתקין אותו על קיר חיצוני.

אגב, מתי בפעם האחרונה עשית בדיקת ראייה? המדחס הענק הזה נמצא 3 מטר מתחת לחלון של חדרו. למה השכן לא התקין את המדחס מתחת חלון של דירתו? אה... כי הכי קל לחסוך כמה גרושים על חשבון מישהו אחר ולהגיד לו "אין מה לעשות".

אולי. או שאי אפשר היה להתקין אותו מתחת לחלון, או שאין חלון, או שהוא חשב שעדיף לו לשים אותו במרפסת כדי לא לכער את הבניין.

תאמין לי אפשר להיכנס בשכן הזה כל כך חזק שמהר מאוד הוא יגלה שיש מה לעשות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה בדיוק הבעיה שלי עם הנושא, נגיד שאין מקום במסתור כביסה(למרות שאולי אין מקום על הרצפה של המסתור כביסה, אבל יש מקום על המזגן השני)

השכן לא התקין את המזגן על קיר חיצוני, אז מה הבעיה כאן?

גם מבחינת השכן זה לא אופטימלי, כשהמזגן פועל יש מערבולות רוב בכל המרפסת הזו שתלכלך לו את הכביסה, מישהו פה יכול להציע פיתרון טוב יותר?

אולי מעל החלון עם התריסים הלבנים שלו, מעל גובה ראש?

ככה גם יחסוך צנרת.

וככה האוויר החם ילך ישר קדימה ולא יערבל את החלון של פותח האשכול.

סתם כדי לסבר את האוזן, גם להחליף למקום שהצעתי זה כמעט התקנה שלמה(בעצם יותר, כי צריך להוסיף גז אם לא עובדים נכון.)

נגיד, 1000 שקל כולל המתקן תליה.

בעיה נוספת, יש מצב שזה קירות איטונג,ואז זה בעיה קשה לתלות עליהם משהו כזה כבד.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל החלון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה, אם השטח הייעודי נוצל במלואו ואין אפשרות להתקין את המזגן במסתור הכביסה, מותר להתקין אותו על קיר חיצוני.

גם אם מותר צריך להתחשב בשכנים מאחר ומדובר בהתקנה במקום שלא היה מיועד להתקנה של מדחס.

אולי. או שאי אפשר היה להתקין אותו מתחת לחלון, או שאין חלון, או שהוא חשב שעדיף לו לשים אותו במרפסת כדי לא לכער את הבניין.

התכוונתי לחלון עם התריס הלבן שיוצא למרפסת שלו. או צמוד לקיר בצד השני של המרפסת איפה שעומד מתקן ייבוש כביסה מקופל. יש שם אפילו שקע חשמלי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... התוצאה היא שאוויר החם שיוצא מהמדחס עולה כדרכו של אוויר חם וחודר דרך החלון לדירתי.

השכן מפעיל את המזגן כי חם בחוץ ומה איתך? אתה לא סוגר את החלון וגם מפעיל מזגן בדירה כשחם בחוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

טיעון מוזר. יש אנשים שמפעילים את המזגן בבית מתוך הרגל, מתחילת יולי עד אוקטובר בלי קשר לטמפ' החיצונית. אולי השכן שלו כזה.

במצב הנוכחי, השכן כופה עליו לסגור חלון ולהדליק את המזגן, גם אם פות"ש חושב שמזג האוויר נוח והוא רוצה ליהנות מבריזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעלה טיעון אלא שאלה.

הרעש לא מפריע רק אויר חם, כמה באמת הוא יותר חם מהאשר האוויר בחוץ? ממה בדיוק מגיעה ההפרעה ואיך היא באה לידי ביטוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ותציע לשכן להעביר את המזגן למעל החלון עם התריסים הלבנים שלו, למה שהוא יעשה את זה?

זה 1000 שקל העברה בתנאי שזה לא איטונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי שכולם הפכו פתאום לטכנאי מזגנים. כנראה שהפתרון עם יחס העלות-תועלת הטוב ביותר הוא באמת למקם מעין גגון מתחת לחלון שלך שיסיט את האוויר החם.

מה אומר, גרמת לי אושר בכך שהצהרת שלדעתך הפיתרון שהצעתי הוא המיטבי ביחס עלות/תועלת.

רק שאינני טכנאי מזגנים וגם לא הפכתי כזה למרות שבעברי התקנתי כחובב כמה עשרות מזגנים (כולל מיני מרכזיים) ושיפצתי לא מעט יחידות.

יוסי שנעלב מהיחס המתנשא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך כמו לדחוף את הראש לאגזוז של מייבש כביסה.

יש לי מדחס בגודל דומה באזור כביסה והוא פולט כמות פסיכית לגמרי של חום.

לא הבנתי...המזגן מתחת לחלון שלך? וכמה זה "פסיכי" ביחידות ג'אול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי שנעלב מהיחס המתנשא.

איש שמקצועו להבין בנפש האדם אמר לי פעם שאנחנו נעלבים רק אם אנחנו חוששים או יודעים שמה שהצד השני אומר עלינו נכון ;)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...