Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדחס מזגן של שכן מפריע, מה ניתן לעשות?

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השכן מפעיל את המזגן כי חם בחוץ ומה איתך? אתה לא סוגר את החלון וגם מפעיל מזגן בדירה כשחם בחוץ?

אימי לא סובלת את המזגן ואוהבת מאוורר. גם ברכב כל פעם אני רב איתה, אני סוגר את פתח המזגן לכיוון שלה ומפנה את כל הפתחים לכיווני, היא טוענת שעדיין קר לה בעוד שמבחינתי הייתי שמח לעוד כמה מעלות פחות.

אז נכון שאפשר להגיד שגם ככה חם בחוץ, אך אם בכל פעם שהמדחס נכנס לפעולה אני מרגיש שבמקום מעט הבריזה שגם ככה נכנסת, נכנס עוד משב אוויר חם ומעלה עוד במקצת את הטמפטורה, בדרך שזה לא נעים (לי).

הזכירו פה רעש, הרעש אולי מפריע בקטנה, בסך הכל בעיר יש גם רעש מכוניות וכו' כל זמן שהמזגן תקין אזי שומעים אותו אולי הוא מטרד אך נסבל, גם אם מזגן מותקן אצל שכן מלמטה או מלמעלה בקיר חיצוני של בניין יש רעש דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איש שמקצועו להבין בנפש האדם אמר לי פעם

שאנחנו נעלבים רק אם אנחנו חוששים או יודעים שמה שהצד השני אומר עלינו נכון ;)

גם איש המקצוע לפעמים טועה..

יש מצבים שאנו מנסים לעזור, משקיעים מחשבה וזמן.. והצד השני לא מעריך או לא מבין את ההשקעה שאנו עושים בשבילו.

אפשר וזו אשמתנו, כי לא לקחנו בחשבון, כי הצד שאנו מתאמצים לעזור לו.. לא בדיוק רוצה עזרה

לעיתים הוא רוצה רק לפרוק, ואו לקבל חיזוקים לדעתו - גם כאשר הוא טועה..

ולכן אנו מאוכזבים ומתוסכלים, כי אכפת לנו ממנו, והוא לא רואה את כל התמונה

ולפעמים על כך נאמר.. - "לא נאה לכסיל כבוד"

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימי לא סובלת את המזגן ואוהבת מאוורר. גם ברכב כל פעם אני רב איתה, אני סוגר את פתח המזגן לכיוון שלה ומפנה את כל הפתחים לכיווני, היא טוענת שעדיין קר לה בעוד שמבחינתי הייתי שמח לעוד כמה מעלות פחות.

אז נכון שאפשר להגיד שגם ככה חם בחוץ, אך אם בכל פעם שהמדחס נכנס לפעולה אני מרגיש שבמקום מעט הבריזה שגם ככה נכנסת, נכנס עוד משב אוויר חם ומעלה עוד במקצת את הטמפטורה, בדרך שזה לא נעים (לי).

הזכירו פה רעש, הרעש אולי מפריע בקטנה, בסך הכל בעיר יש גם רעש מכוניות וכו' כל זמן שהמזגן תקין אזי שומעים אותו אולי הוא מטרד אך נסבל, גם אם מזגן מותקן אצל שכן מלמטה או מלמעלה בקיר חיצוני של בניין יש רעש דומה.

תודה לך על המענה הכן בנושא.

עצתי היא שתבדוק עם עצמך ואם אמא שלך, כמה באמת זה מפריע לך ומשפיע העודף החום והאם הוא ממשי או "נראה לי ש.." לפני שתפתח בעימות או הליכים כלשהם מול שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...