Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה לשברולט ספארק 2015

mast
שימו לב! השרשור הזה בן 1805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מעוניין להחליף את המערכת מולטימדיה הנוכחית שיש לי, פשוט כי זה מערכת מאוד ישנה שבקושי מתפקדת, והייתי שמח לכמה עצות.

אז קודם כל מבחינת תקציב, לא משהו מוגדר, אבל לא מחפש משהו יקר מדי, פשוט כי אין לי צורך במשהו יותר טוב מסביר.

השימושיים יהיו בעיקר ווייז, מוזיקה עם בלוטוס מהפלאפון, אופציה לשיחות מהבלוטוס(שמאמין שכמעט בכל מערכת מולטימדיה כיום יש), וזהו פחות או יותר, ראיתי שהרבה מערכות מגיעות עם מצלמת רוורס, לא קריטי ממש אבל זה נראה שזה לא מוסיף הרבה למחיר ויכול להיות תוספת נחמדה, אז אולי גם.

מבחינת התאמה, המערכת הנוכחית מאוד קטנה(איזור ה5 אינץ), ובנוסף בעלת כפתורים בצד בסגנון דומה לזה: [ATTACH=CONFIG]517878[/ATTACH] אבל קצת יותר קומפקטי.

האופציות שלי לדעתי הן או לקנות פאנל בנפרד, שלדעתי לא ממש בעייתי בכלל כמו למשל מפה. או פשוט לחתוך את הפאנל הנוכחי ופשוט להגדיל אותו קצת, 2 האופציות לא נראות לי בעייתיות בכלל.

בקשר למערכת מולטימדיה עצמה, מתכנן לקנות משהו מאליאקספרס כנראה, קצת לא יודע מה בדיוק אני צריך, ראיתי מערכות יחסית זולות עם 256 mb ram, וראיתי מערכות קצת יותר יקרות עם 4 gb ram. אני חושב שאני צריך משהו יחסית מאוזן, אבל אשמח לקצת הכוונה.

האם 1 GB RAM יהיה מספיק כדי שמערכת מולטימדיה תרוץ בצורה חלקה? אם לא, כמה ראם בערך רצוי כדי שמערכת תרוץ בצורה טובה? (הכוונה לא למערכת שתהיה מהירה כמו גלקסי 10, פשוט משהו שיעבוד בלי יותר מדי בעיות).

כמה אופציות שהייתי שמח לקבל עליהן חוות דעת:

1. נראית מערכת זולה, ביקורות נראות בסדר, פשוט המערכת עצמה נראית יחסית חלשה(256 ראם וכו), כנראה שאעדיף משהו טיפה יותר טוב.

2. נראה קצת יותר טוב, 1 GB ראם, רזולוציה טיפה יותר גבוהה, סך הכל נראה ממש טוב, אולי חוץ מהגרסאת אנדרואיד שהיא 6.0, אבל אולי זה מספיק.

3. נראה ממש טוב, 2 GB ראם, הרבה זיכרון, אנדרואיד 8, נראה שאפשר גם להתקין אפליקציות מהגוגל פליי בקלות, השאלה אם יש לי צורך בזה ואולי משהו טיפה פחות טוב גם יספיק לי.

מאמין גם שיכול להיות עניין של מס, שזה גם משהו שכדאי לקחת בחשבון, הבנתי שאפשר לקבל מהמוכר פשוט לשים תג מחיר שונה וככה אולי זה יהיה יותר טוב, בכל זאת זה משהו שכדאי לקחת בחשבון.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

אומנם הותקנה רק לפני יומים , אבל לא יכולתי להתעלם מהודעתך - שכן אם הייתי שמח אם היו עוזרים לי גם, מה שלא קרה.

מאוד מרוצה מהמערכת, הגיעה תוך 4 ימיים במשלוח DHL חינם !

7 אינץ,עובדת מהר,בלוטוס, תומך מצלמת רוורס, סאונד טוב מאוד.

צריך מתאם, אותו תוכל למצוא את אצל כל מתקין.

בהצלחה!

https://www.aliexpress.com/item/7-DSP-Double-2Din-Head-Unit-Intel-1-8GHZ-4GB-32GB-Android-8-1-Universal-Car/32856151646.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57004c4dIiENOx

HTB1_bq6ayzxK1RjSspjq6AS.pXa7.jpgHTB1mJGZau6sK1RjSsrbq6xbDXXac.jpgHTB1qsa8azzuK1RjSsppq6xz0XXa9.jpgHTB1yKm0ayfrK1RjSspbq6A4pFXa4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

אומנם הותקנה רק לפני יומים , אבל לא יכולתי להתעלם מהודעתך - שכן אם הייתי שמח אם היו עוזרים לי גם, מה שלא קרה.

מאוד מרוצה מהמערכת, הגיעה תוך 4 ימיים במשלוח DHL חינם !

7 אינץ,עובדת מהר,בלוטוס, תומך מצלמת רוורס, סאונד טוב מאוד.

צריך מתאם, אותו תוכל למצוא את אצל כל מתקין.

בהצלחה!

https://www.aliexpress.com/item/7-DSP-Double-2Din-Head-Unit-Intel-1-8GHZ-4GB-32GB-Android-8-1-Universal-Car/32856151646.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57004c4dIiENOx

[ATTACH=CONFIG]517961[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517963[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517962[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517964[/ATTACH]

תודה על הייעוץ, אבל המערכת מאוד מאוד חורגת מהתקציב שאני רוצה להקציב לעצמי, ואני גם לא חושב שיש לי צורך במשהו כל כך חזק.

אשמח להצעות אחרות במידה ויש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שהגדרת? בפוסט ראשון כתבת "

מבחינת תקציב, לא משהו מוגדר, אבל לא מחפש משהו יקר מדי"

כי "יקר" לכל אחד שונה ולא מגדיר שום דבר.

עם 300$ זה יקר המלצה של פוסט קודם אז תגדיר סכום וכך בחשבון שגם התקנה עולה כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שהגדרת? בפוסט ראשון כתבת "

מבחינת תקציב, לא משהו מוגדר, אבל לא מחפש משהו יקר מדי"

כי "יקר" לכל אחד שונה ולא מגדיר שום דבר.

עם 300$ זה יקר המלצה של פוסט קודם אז תגדיר סכום וכך בחשבון שגם התקנה עולה כסף...

צודק ב100%, הייתי בטוח שציינתי טווח מחיר, אני מחפש מערכת עד סביבות ה500-600, מכיוון שאני צריך גם לקנות פאנל במיוחד שעולה עוד 140 ש"ח(לא כלול ב500-600 כמובן).

מבחינת התקנה, אני אסתדר עם זה לבד, אין צורך.

האמת שזה נראה שעונה לי על כל הצרכים: https://www.aliexpress.com/item/2G-RAM-2Din-Android-Radio-2-din-Autoradio-Multimedia-Player-Auto-audio-stereo-for-Volkswagen-Nissan/32983020751.html?spm=2114.search0104.3.213.2c11153ctpDgl3&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_7_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536,searchweb201603_6,ppcSwitch_0&algo_expid=1f1e1d99-de85-4a78-9653-da0c68702c7e-30&algo_pvid=1f1e1d99-de85-4a78-9653-da0c68702c7e&transAbTest=ae803_3 לא נראה יקר מדי, 2 GM ראם, כפתורים, נראה כמו כל מה שאני צריך בערך, מה חושב?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי mast
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ביקורות של קונים נראה שעובד וגם המחיר של המוצר לא גבוהה ומתכנס לתקציב שהגדרת. כך בחשבון רק כמה דברים לפני שאתה מחליט:

1. גם מוצרים סינים יחסית זולית מתחלקים לאלא שהם מותג ואלא שהם ללא מותג, יש כאלה שיגידו על מותג משלמים ולא תמיד בצדק מצד שני חברה שהיא מותג גם עם זה מותג סיני יש יותר סיכוי לקבל מוצר שעובר בדיקות יותר מקיפות ויש עם מי לדבר במידה ומשהו לא תקין בניגוד למוצר ג'נרי כלשהו ללא אבא ואימא.

2. תהיה מודע שזה מוצר זול יחסית וסבירות בלאי שלו היא גבוהה יותר, זה אומר שדברים יכולים לעבוד לא כפי שרצית או להפסיק לעבוד לאחר זמן.

3. עם תקציב שלך מוגבל הייתי בוחן אפשרות לקנות מוצר יד שניה אבל של חברה ידוע

4. אחריות של מוצר שקונים בחו"ל לא קיימת בארץ לכן הייתי בודק אפשרות של קניה דווקא באחד החנויות בארץ גם עם זה לשלם קצת יותר אבל לפחות יש לך אחריות של שנה וכתובת עם מי לדבר במידת הצורך

5. גם אם מישהו כאן קנה אותו מוצר לא בטוח שמוצר הבא של אותו חברה תהיה בעל אותה איכות הרכבה - הכל בגלל חיסכון בייצור המוצר ובדיקות שחברה עושה בפסי ייצור - אין ארוחות חינם בחיים לכן מי שקונה מוצר זול צריך לקחת זאת בחשבון

שיהיה לך בהצלחה :)

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ביקורות של קונים נראה שעובד וגם המחיר של המוצר לא גבוהה ומתכנס לתקציב שהגדרת. כך בחשבון רק כמה דברים לפני שאתה מחליט:

1. גם מוצרים סינים יחסית זולית מתחלקים לאלא שהם מותג ואלא שהם ללא מותג, יש כאלה שיגידו על מותג משלמים ולא תמיד בצדק מצד שני חברה שהיא מותג גם עם זה מותג סיני יש יותר סיכוי לקבל מוצר שעובר בדיקות יותר מקיפות ויש עם מי לדבר במידה ומשהו לא תקין בניגוד למוצר ג'נרי כלשהו ללא אבא ואימא.

2. תהיה מודע שזה מוצר זול יחסית וסבירות בלאי שלו היא גבוהה יותר, זה אומר שדברים יכולים לעבוד לא כפי שרצית או להפסיק לעבוד לאחר זמן.

3. עם תקציב שלך מוגבל הייתי בוחן אפשרות לקנות מוצר יד שניה אבל של חברה ידוע

4. אחריות של מוצר שקונים בחו"ל לא קיימת בארץ לכן הייתי בודק אפשרות של קניה דווקא באחד החנויות בארץ גם עם זה לשלם קצת יותר אבל לפחות יש לך אחריות של שנה וכתובת עם מי לדבר במידת הצורך

5. גם אם מישהו כאן קנה אותו מוצר לא בטוח שמוצר הבא של אותו חברה תהיה בעל אותה איכות הרכבה - הכל בגלל חיסכון בייצור המוצר ובדיקות שחברה עושה בפסי ייצור - אין ארוחות חינם בחיים לכן מי שקונה מוצר זול צריך לקחת זאת בחשבון

שיהיה לך בהצלחה :)

תודה על הייעוץ, אני חד משמעית מכיר מוצרים סיניים, בערך 99.9% מהדברים שאני קונה זה מאליאקספרס, והדבר הכי חשוב הוא פשוט לדעת לעשות את הבדיקות הנכונות על המוצר, לראות ביקורות וכו. האמת, אני לרוב מאוד מאוד נמנע מלקנות מוצרים רק עם 6 ביקורות, אך באמת זה ביקורות שכולן עם 5 כוכבים וסך הכל זה נראה באמת בסדר.

חיפשתי קצת יד2 בארץ, לא מצאתי שום דבר רלוונטי, בקשר לקנייה בארץ, מאוד בספק, לא חושב ששום מחיר בארץ ישתווה למשהו שאני קונה בכל, לא מבחינת חומרה, ולא באיכות. בסופו של דבר הכל מגיע מסין, רק הדרך שהוא עובר קצת שונה, ולא חושב שהאחריות באמת תיתן לי יותר מדי במקרה הזה.

בקשר למותג סיני או לא, וואלה אין לי מושג בזה, מאוד פתוח לעוד הצעות שנראות טוב אם יש לך משהו, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...