Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה FRV החלפת מנוע

פסקרה
שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לרכוש FRV במחיר מציאה אך עם בעיה גדולה... המנוע גמור וצריך להחליפו בחדש. הרכב שנת 2008 המוכר מדבר על עלות של 9500 כולל העבודה, האם זהו הסכום או שמדובר על בור ללא תחתית, שמנים פילטרים... כמה בכלל עולה מנוע כזה משומש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 350000 ק"מ והמוכר אמר שהמנוע גמור, לא שאלתי מה בדיוק לא בסדר במנוע. אפשר כמובן לקנות אחת עם מנוע שלא דורש החלפה אבל רובן כבר עברו את ה150000 ואם אני מבצע את החלפת המנוע אני מקבל רכב במצב טוב יותר ממה שאוכל לקנות מהמבחר שייש בשוק. השאלה היא שאלת עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. החלפת המנוע המדוברת אינה החלפה במנוע חדש אצא במנוע משומש. אין לך דרך לדעת כמה הוא נסע.

ב. גם אם המנוע הוחלף, יש ברכב עוד רשימה ארוכה של חלקים מכאניים שעברו בלאי של 350א ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 350000 ק"מ והמוכר אמר שהמנוע גמור, לא שאלתי מה בדיוק לא בסדר במנוע. אפשר כמובן לקנות אחת עם מנוע שלא דורש החלפה אבל רובן כבר עברו את ה150000 ואם אני מבצע את החלפת המנוע אני מקבל רכב במצב טוב יותר ממה שאוכל לקנות מהמבחר שייש בשוק. השאלה היא שאלת עלויות.
גם המנוע שתרכיב יהיה עם 150 אלף ק"מ במקרה הטוב אבל גיר יהיה עם 350 אלף וגם כל יתר המכלולים.

אם הרכב לא במצב נסיעה אתה לא יכול לבדוק בו כלום. אולי המזגן לא עובד, אולי הגיר כבר עייף, את כל זה תגלה רק אחרי החלפת מנוע.

תקנה אוטו תקין ונוסע עם 150 אלף ק"מ, זה עדיף מכל הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל תודה לכל המשיבים. לבסוף הרכב נמכר לאחר, בכל מקרה כמעט כולם לא ענו על השאלה אלא החליטו שמדובר בעסקה לא משתלמת (בלי לדעת בכלל את המחיר המבוקש). אני בסופו של דבר החלטתי לא לרכוש את הרכב בגלל שלא רציתי להכנס להרפתקה שבמקרה הגרוע אני אשאר בלי אוטו ובלי כסף אבל עדיין אני חושב שאם היה לי נתונים בטוחים מבחינת העלויות זה לא היתה עסקה כל כך גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדגם הזה הביקוש כל כך גבוה, שכל רכב נמכר יחסית מהר, גם עם נתונים לא טובים, גם עם מנוע שזקוק להחלפה. באותו המצב מיני וואן צרפתי ( פיקאסו, סניק ) אפשר למכור רק לברזל תמורת גרושים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל תודה לכל המשיבים. לבסוף הרכב נמכר לאחר, בכל מקרה כמעט כולם לא ענו על השאלה אלא החליטו שמדובר בעסקה לא משתלמת (בלי לדעת בכלל את המחיר המבוקש). אני בסופו של דבר החלטתי לא לרכוש את הרכב בגלל שלא רציתי להכנס להרפתקה שבמקרה הגרוע אני אשאר בלי אוטו ובלי כסף אבל עדיין אני חושב שאם היה לי נתונים בטוחים מבחינת העלויות זה לא היתה עסקה כל כך גרועה.

מה המחיר שנמכר אם אפשר לדעת ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לדעתי לא משתלם גם אם הוא נמסר בחינם.

רשמתי מקודם, אתה לא יכול לדעת האם הגיר תקין והאם כל המערכות האחרות תקינות.

בקילומטרז' כזה יש סיכוי שתצטרך להגיע לסבב החלפות של מכלולים נוספים יקרים.

התקינו מנוע, יוצאים לנסיעה, הגיר לא מעביר הילוכים. מה תעשה? תחליף גם גיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממני ביקש .7500 ש"ח. לא יודע בכמה מכר בסוף. אני עשיתי חישוב של 10000 עלות סופית של החלפת מנוע וטיפול גדול+ 3000 פחחות ותיקונים קטנים אחרים וזה כבר לא השאיר לי מרווח אם יהיה בעיות גדולות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממני ביקש .7500 ש"ח. לא יודע בכמה מכר בסוף. אני עשיתי חישוב של 10000 עלות סופית של החלפת מנוע וטיפול גדול+ 3000 פחחות ותיקונים קטנים אחרים וזה כבר לא השאיר לי מרווח אם יהיה בעיות גדולות אחרות.

רכב כזה , בקילומטר'ז הזה נמכר במצב סביר בסביבות ה 25 עד 30 אל"ש.

יש ביקוש גדול לרכבים האילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 אפשר למצוא בפחות מ25 אבל כמו שרשמתי אני שיערתי עלויות החלפת מנוע 10000 ואני לא יודע האם זה נכון (בגלל זה רשמתי בפורום ולא קבלתי תשובה עדיין) בנוסף יש תמיד את הפחד שכמו שרשמו יהיו בעיות גיר, בלמים, ממיר.. וספציפית לגבי גם עליות הפסד ימי עבודה בריצה אחרי המוסך, כך שבסוף לא הסתכנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...