Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקנה 380

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

למה שלא יחפש חובב רכב באחת מהמפלגות הגדולות וינסה לקדם את זה דרך הכנסת בלובי ?

יש למישהו הערכה כמה חובבי שיפורים יש בארץ ? ( לטעמי צריך מסה קריטית בשביל לקדם את זה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כדי שיהיה אפשר לשפר מכוניות בצורה בטיחותית המדינה צריכה לעבור למודל אגף רישוי של מדינות כמו גרמניה או אנגליה.

אם אתם רוצים לבטל תקנה מסויימת, צריך להציע פיתרון אחר לבעיה שהתקנה באה לטפל בה או להוכיח שאין בעיה כזו יותר. ככה סתם לצעוק לבטל זה ילדותי וחסר אחריות וזה ביצה ותרנגולת עם הגישה של המדינה כלפי האזרח - ילד טיפש שלא מבין מה רע וטוב לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה "מציקה" על מה שלא חוקי.

בדיוק כמו שהיא "תציק" לך כי נסעת 105 במקום 90 ב1 בלילה בכביש מואר עם 4 נתיבים בירידה.

מעדיף שרכבים בארץ לא יהיו משופרים.

אם טסט שנועד להבטיח תקינות בסיסית עוברים בקומבינה,יכול רק לדמיין מה יהיה בתחום השיפורים.

המעקב יהיה בלתי אפשרי,ואת המדינה זה לא מעניין ובצדק.

מה שלא חוקי היום יכול להיות חוקי מחר כי דברים משתנים. ראה גראס, ראה מהירות חוקית שעלתה עם השנים. לא ניתן לעמוד במקום, חייב להיות דינמי.

אתה מעדיף שלא יהיו רכבים משופרים ואתה זכאי לדעתך כי זו מדינה דמוקרטית.

בוא נפרק את ההתנגדות שלך.

אתה נגד קליפרים צבעוניים ? כי ?

אתה נגד רפידות משופרות ? כי ?

אתה נגד שיפורי אחיזה ? כי ?

לגבי אפשרויות מעקב, תשאיר את זה לגורמים המוסמכים ואל תקבע אם זה אפשרי או לא, בבקשה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שיהיה אפשר לשפר מכוניות בצורה בטיחותית המדינה צריכה לעבור למודל אגף רישוי של מדינות כמו גרמניה או אנגליה.

אם אתם רוצים לבטל תקנה מסויימת, צריך להציע פיתרון אחר לבעיה שהתקנה באה לטפל בה או להוכיח שאין בעיה כזו יותר. ככה סתם לצעוק לבטל זה ילדותי וחסר אחריות וזה ביצה ותרנגולת עם הגישה של המדינה כלפי האזרח - ילד טיפש שלא מבין מה רע וטוב לו.

שוב, בשביל להעלות מודעות אתה חייב לעשות רעש.

עלה סרטון אחר בקבוצה של שיחה בין בני ודודי ועלו שם תשובות לחלק מהשאלות שמטרידות את כולנו ואת המדינה. הסרטון הזה רגוע יותר אבל עדיין לא מספיק רגוע לטעמי. זה כמובן לא ימנע ממני להמשיך ולהעלות את המודעות למשהו שחשוב לי.

יכול להיות שביטול התקנה יהיה באמת בלתי אפשרי אבל שינוי התקנה אפשרי בהחלט, רק צריך לפתוח טיפה את הראש.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא נגד שינוי התקנה, אני נגד ביטול בלי לתת מענה. גם אני בעד שיפורי רכב.

כשאתה עושה רעש בלי להסביר שאתה מציע פתרון אחראי אתה גורם נזק לחובבי הרכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים, רמת הדיון צריכה לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא חוקי היום יכול להיות חוקי מחר כי דברים משתנים. ראה גראס, ראה מהירות חוקית שעלתה עם השנים. לא ניתן לעמוד במקום, חייב להיות דינמי.

אתה מעדיף שלא יהיו רכבים משופרים ואתה זכאי לדעתך כי זו מדינה דמוקרטית.

בוא נפרק את ההתנגדות שלך.

אתה נגד קליפרים צבעוניים ? כי ?

אתה נגד רפידות משופרות ? כי ?

אתה נגד שיפורי אחיזה ? כי ?

לגבי אפשרויות מעקב, תשאיר את זה לגורמים המוסמכים ואל תקבע אם זה אפשרי או לא, בבקשה.

קליפרים צבעוניים זה אסור לפי חוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן ערכות שתקניות להתקנה עבור רכב מסויים(אני מדבר על נושא קרוב לליבי-תחום ה4X4)? קחו מכונאים מיומנים (נניח מדרגת אומן), תנו להם לעבור הכשרה ומבחן, והם יוכלו להתקין ערכות כאלה.

אתה יודע מה? עם סידור כמו שאני מציע, גם לעבור אח"כ עמדה1 זה מיותר. אבל אם מישהו ישן בזכות זה יותר בשקט, אז שיהיה.

שזה אגב, בדיוק מה שעשו בתחום ההגבהות.

הרי אין שום שוני בין הגבהת לנדקרוזר להנמכת עונדה סיביק (בעצם יש הבדל גדול, הלנד קרוזר גם אם אושר, הוא פחות בטיחותי [הרמת מרכז כובד והגדלת זוית גלגול] בעוד העונדה רק משפרת את היציבה הבסיסית שלה ומנמיכה מרכז כובד) אז למה האחד מותר והשני מסוכן?

אני מניח שמצד אחד מדובר בלובי של מי שהיה לו אינטרס לעניין ומצד שני, אוזן קשבת במשרד הרישוי לנושא הזה ספציפית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את נושא ההגבהות אני מכיר היטב. יש עוד הרבה דברים יותר חשובים (לניהוג בשטח טכני, לא לפוזה...) מעוד 5-6 ס"מ בגובה האמבטיה (שהרי ב90% מהמקרים לא מגדילים באמת מרווח גחון...) שעדיין מוציאים עיהם את הנשמה, למרות שבכל מקום אחר בעולם הם נחשבים ל"ערכה סטנדרטית" לדגם. פה, אנשים חוזרים עם סרן שלם במזוודה, ורועדים כאילו שהם מבריחים קוק.

כשהמשטרה צריכה עזרה מבעלי רכבי שטח פרטיים כדי לחלץ איזה טמבל מתוך ההצלבה/שקיעה/טביעה (מחק את המיותר) שהוא הכניס אליה את הליסיגומטית שלו, הם יודעים יפה מאד להעלים עין מה"תוספות" שמאפשרות את זה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...