Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פטישון בוש

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיבל גדול מדי. לבורג הזה מתאים 6.

בכלל, יש נטייה כזאת בפורום לשים דיבלים גדולים מדי או ג׳מבו איפה שלא צריך.

אני תולה דברים כבדים מאוד עם דיבל 6, בלי שום בעיה, כל עוד מקפידים על עבודה מסודרת ומיקום אסטרטגי.

הדיבלים בארץ הם לרוב קטסטרופה, קשה למצוא טובים. לאחרונה אני פשוט מזמין מחו״ל.

אלה, למשל, מעולים: https://www.amazon.de/fischer-FIXtainer-DUOPOWER-Universald%C3%BCbel-Set-Allzweckd%C3%BCbel/dp/B016G0N06S/ref=lp_2076625031_1_12?s=diy&ie=UTF8&qid=1551692944&sr=1-12

מאיפה אתה מזמין? זה אמזון גרמניה, לא מבינים שם כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל טרנסלייט מכיר?

אפשר לסדר גם הגדרות גלישה כך שהממשק יהיה באנגלית גם באמזון גרמניה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fischer - זו אחת החברות המובילות בעולם לפתרונות עיגון. מיוצגת כאן על ידי לדיקו.

המוצרים שלהם מעולים.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חסיד של הדיבלים האלו.

כבר מעל עשור שהם לא מאכזבים אותי. כולל עבודה איתם כעצמאי בתחום הזגגות (התקנת מקלחונים ועוד).

אדום, 6 ממ, משרת אותי בתליית כל מה שיש לי לתלות - גם משקלים כבדים למדיי (כבר נתליתי על ארונית שבניתי ותליתי על הקיר לבדיקה חוזק. הארונית 5 ק"ג, אני עוד 115 :lol: ).

נכנס היטב לחור בקיר, וכל עוד החור נקדח כמו שצריך הוא לא מסתובב בפנים על ריק.

יש חורים ש"בורחים", אין מה לעשות, ואז אני משתמש בירוק (7 ממ אם אני לא טועה) במקום באדום :wink:

דיבלים נפוצים מאד, לא יקרים ועושים אחלה עבודה. חפש בחנות אספקה טכנית הקרובה למקום מגוריך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העוגן שמומלץ לעומסים גדולים עבור קיר בלוקים (מתאים גם לאיטונג) זה עוגן ניילון שיוצר פטריה אחרי הבלוק, חשוב לבחור עוגן באורך מתאים ולא להוריד טיח, עומס שליפה ממוצע לעוגן בודד בקיר לא משהו בלי ברגים לידו זה כ150-200 ק"ג, אחרי מקדם בטחון של 4, העומס המומלץ לעוגן בלי ברגים לידו זה 40-50 ק"ג. אם מתאפשר הכי טוב זה מוט הברגה שעובר את הבלוק מ2 צדדו, מי שזאת הפרנסה שלו ובכלל כדאי שיעבוד עם ברגים שקיבלו תקינה.

אני לא מדבר על תליית גלאי עשן.

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם דיבלים של חברת Rawlplug. חברה שמתמחה בייצור דיבלים כבר 100 שנה. נוסדה ב UK והיום משווקת להרבה מאוד מקומות בעולם.

לרוב אני משתמש בדיבלים של 8 מ"מ ו 6 מ"מ.

לא מצאתי דיבל יותר טוב מזה עד כה.

https://www.facebook.com/Rawlplug-502226386500192/

https://www.rawlplug.co.uk/

זה הדיבל שאני משתמש בו (נקרא 4ALL).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבלים למקדח 7 בטון ובלוק אני משתמש ב fischer שהוזכרו מעלה לא איכזבו מעולם.

לתליית דברים כבדים יותר אני משתמש בדיבל 10 שבתמונה, כמו פישר הם גם לא זולים אבל משמשים אותי לתליית מסכים של 65"-80" אז באמת לא מתאים שחיסכון של 10 שקלים יפריד בין הרצפה למסך.

הדיבלים הסיניים שמגיעים עם מתקני התליה הולכים לפח עם האריזה של המתקן.

אני רואה הרבה בעלי מקצוע שמאשימים את ה"קיר הלא טוב" כשנופל משהו שהתקינו אצל הלקוח.

ממבט חטוף רואים שהדיבל לא מתאים או באיכות ירודה.

אם ממש מדובר בזרוע רצינית או מתקן כבד אני שם גמבו חץ.

גם בדברים האלו יש זבל סיני שעם הזמן הפחית שנתפסת מתפוררת/מתגמשת והדיבל יוצא מהבטון.

בתמונה השניה אפשר לראות בבירור את החומר הסיני ואת החומר היקר, המחוסם עם הפחית נירוסטה

7ae4a397710c1ba3afc9fef11a43b181.jpg34836570c05e0d97b59a97d946ab5984.jpg

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה הרבה בעלי מקצוע שמאשימים את ה"קיר הלא טוב" כשנופל משהו שהתקינו אצל הלקוח.

זה הדבר הכי עצוב בכל הסיפור.

אלו אנשי מקצוע שעושים טעות אחרי טעות ולעיתים גם גורמים לנזקים ללקוחות - ועדיין לא לומדים מהטעות !!!!

לפני שלושה שבועות הייתי בדירה של שכנים שהיה שם מישהו (סוג של הנדימן, מהשכונה) שהתקין להם זרוע ל TV (כזאת עם מפרקים שיוצאת החוצה) על בלוק גבס עם.... דיבל ג'מבו לבטון !!! מיותר לציין שזה דיבל שממש לא מתאים לבלוק גבס (אשבונד) וברגע ההידוק הוא פשוט מפורר את הבלוק מבפנים ונשלף בקלות החוצה.

מסתבר ש....הוא כבר היה שם פעם אחת וכבר תלה את ה TV הזאת - ובפעם שאני פגשתי אותו - הוא בא לתקן את הזרוע המתפרקת מהקיר... (כמה צפוי).

אממה - הוא הוציא את הדיבל ג'מבו (לבטון) מהבלוק גבס, סגר את החורים באמצעות גבס, וקדח את הזרוע מחדש כמה סנטימרים מהמיקום המקורי... והכי חשוב, שם שוב פעם דיבל ג'מבו לבטון !!! :shock::shock::shock::shock::shock:

אמרתי בשקט ובעדינות לשכן שאם זה יפול עוד פעם, שיקרא לי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבלים למקדח 7 בטון ובלוק אני משתמש ב fischer שהוזכרו מעלה לא איכזבו מעולם.

לתליית דברים כבדים יותר אני משתמש בדיבל 10 שבתמונה, כמו פישר הם גם לא זולים אבל משמשים אותי לתליית מסכים של 65"-80" אז באמת לא מתאים שחיסכון של 10 שקלים יפריד בין הרצפה למסך.

הדיבלים הסיניים שמגיעים עם מתקני התליה הולכים לפח עם האריזה של המתקן.

אם ממש מדובר בזרוע רצינית או מתקן כבד אני שם גמבו חץ.

גם בדברים האלו יש זבל סיני שעם הזמן הפחית שנתפסת מתפוררת/מתגמשת והדיבל יוצא מהבטון.

בתמונה השניה אפשר לראות בבירור את החומר הסיני ואת החומר היקר, המחוסם עם הפחית נירוסטה

7ae4a397710c1ba3afc9fef11a43b181.jpg34836570c05e0d97b59a97d946ab5984.jpg

עוגני חץ לא מתאימים לבלוקים בכלל ולא מאושרים לבלוקים. אין וודאות מינימלית בעיגון עם הבלוק שאפשר להסתמך עליה, מן הסתם הוא יכול לתפוס והחוזק הבסיסי שלו גדול מעוגני הפלסטיק.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוגני חץ לא מתאימים לבלוקים בכלל ולא מאושרים לבלוקים. אין וודאות מינימלית בעיגון עם הבלוק שאפשר להסתמך עליה, מן הסתם הוא יכול לתפוס והחוזק הבסיסי שלו גדול מעוגני הפלסטיק.
משתמש בעוגני חץ רק בבטון כמובן.

לרוב זה משמש אותי בתליית מתקן חשמלי למסך שיורד מהתקרה.

Adi89

פישר יש כמעת בכל חנות אספקה, מאוד נפוצים.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העוגן שמומלץ לעומסים גדולים עבור קיר בלוקים (מתאים גם לאיטונג) זה עוגן ניילון שיוצר פטריה אחרי הבלוק,

אז אתה ממליץ לקדוח לכל אורך בלוק האיטונג ?

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...