Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קדג'אר 2016

matikrimerman
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר ההכוונה שקיבלתי פה בעבר התבייתנו על קדג'אר או 3008. הבעייה היא שהחלטנו לרדת מקניית רכב חדש, ומכיוון שאין למצוא 3008 מהדור החדש יד 2 , אנחנו כניראה נאלץ ללכת על הקדג'אר שקיימות בלוחות בסביבות ה100 אלף ק"מ עם קילומטראז סביר (20 עד 40 אלף, דיזל, דיינמיק). יש 5 דברים שמטרידים אותי ואשמח לשמוע דעות:

1) החוסר בפתחי איוורור מאחור. יש 3 ילדים יחסית קטנים, ואנחנו משתדלים לצאת ולטייל. כמה זה נוראי? אישתי טוענת שזה לא, אני חושש שזה כן...

2) אמצעי בטיחות אקטיביים - אני מעדיף רכב שלא יבלום לי על דעת עצמו. קראתי (פה) כמה שרשורים מטרידים. האם לדיינימיק 2016 דיינמיק יש בלימה אוטונומית?

3) הילדים שלי ניכנסים (לא ברווחה אבל ניכנסים) במגאן דור 2 (2006) - האם הקדג'אר פחות מרווח מזה?

4) בעוד שיש היצע בשוק יד 2, ההיצע לא גדול. מה רמת המחיר שנכון להתכוונן אליו ביחס למחירון לוי יצחק? כמובן שהכול פתוח למומ ואף אחד לא חייב לאף אחד שומדבר, אבל אשמח לקבל סדר גודל ממי שיודע, בכמה מתחת למחירון (אם בכלל ) הרכבים האלה נמכרים, בהנחה שאין ריג'קטים מהבדיקה. לא רוצה לאבד רכב במצב טוב רק בגלל שהתמקחנו יותר מדי, ומצד שני, לא רוצה לשלם הרבה יותר ממה שמקובל רק כי אני מנסה להיות נחמד למוכר...

5) האם אני מפספס רכבים אחרים? מחפש דיזל טוב עם צריכת דלק טובה, יכולת לגרור עגלה, להכיל את 3 ילדים מאחורה, שידע ליסוע על שבילי קק"ל פשוטים, בטיחותי, עם קילומטראז סביר (מתחת ל50) ובמחיר של באזור ה100 אש"ח ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא נורא.

2. לקדגאר אין בלימה אוטונומית עד כמה שראיתי. לדינאמיק יש התראות על סטייה מנתיב, רכב בשטח מת, זיהוי תמרורים. והחלפת אורות אוטומטית.

3. אין מה להקיש ממגאן 2 ישנה לקדגאר עדכני. אפשר ללכת לאולם תצוגה ולהתרשם מהגודל הפנימי לפני שמתחילים לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קאדגר דיזל כשנתיים. המזגן טוב ,חוסר בפתחי האורור לא מפריע. נקודת התורפה מבחינתי זה הגיר,הוא לא חלק כמו אטומטי רגיל . אם אתה צריך לגרור עגלה באופן קבוע הייתי אני חושש שזה עלול לקצר את חיי הגיר. ( אצלי בינתיים רק 60000 ללא תקלות)

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ההכוונה שקיבלתי פה בעבר התבייתנו על קדג'אר או 3008. הבעייה היא שהחלטנו לרדת מקניית רכב חדש, ומכיוון שאין למצוא 3008 מהדור החדש יד 2 , אנחנו כניראה נאלץ ללכת על הקדג'אר

גרמת לי ללכת לחפש ביד2 כי אני מודה שלא האמנתי לך שאין 3008 למכירה, אבל אתה צודק לחלוטין. מדהים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קאדגר דיזל כשנתיים. המזגן טוב ,חוסר בפתחי האורור לא מפריע. נקודת התורפה מבחינתי זה הגיר,הוא לא חלק כמו אטומטי רגיל . אם אתה צריך לגרור עגלה באופן קבוע הייתי אני חושש שזה עלול לקצר את חיי הגיר. ( אצלי בינתיים רק 60000 ללא תקלות)

כתוב אצלך ברישיון משהו על וו גרירה?

פות"ש, כדאי לוודא מראש שאין איסור על וו-גרירה, יכולות להיות הפתעות (כן אני יודע שמערכת ההנעה זהה לפלואנס/מגאן/סניק/דאסטר).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחוברת הפרסומית של דגם 2018 מדברים על כושר גרירה, אז אני מקווה שגם ה2016 יודע לגרור

אם זאת הגרירה לא תיהיה על בסיס יומיומי. רחוק מכך. אני משער שאולי 10-12 פעמים בשנה.

מבחינת מקום במושב האחורי, זה קצת בעיה מבחינתנו ליסוע לעיר ולהציק לאיש מכירות רק כדי לתת לנו להתקין כסאות כשאין לנו שום כוונה לרכוש ממנו, אז קיוויתי לקבל קצת מידע ממי שמכיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99.9% סיכוי שיש יכולת גרירה, רק מציע לוודא זאת באופן סופי. היה פה לפני כמה חודשים מקרה של קנגו בנזין 1.2 רובוטית שנרכשה כרכב עבודה בין השאר על מנת לגרור, והסתבר לאחר מכן שהיצרן אוסר וו גרירה.

אגב, מה עם אקס-טרייל דיזל? לא יודע אם יש כבר כאלה משומשים שנכנסים בתקציב שלך, אבל על פניו הוא אמור להיות יותר רחב מהקדג'אר.

יש פה לפחות משתמש אחד בפורום עם אקס-טרייל, אולי הוא יוכל למדוד אצלו רוחב מאחורה בין הידיות?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם קשקאי דיזל שדיי דומה לקדג'אר ועם תיבה רציפה במקום רובוטית (וכמו האקסטרייל).

האמת היא שאני מאוד לא מחבב את תיבות ה CVT, אם הן נדפקות זה המון כסף לתקן אל מול גיר רגיל, לפחות ככה היה בארה"ב (שם דרך אגב ניסאן הוציאו אחריות מורחבת ו"סודית" לCVT בשנתונים2009 עד 2013 אאל"ט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אפשר להגיד אותו דבר על תיבה רובוטית עם תקלה במוח גיר, או פשוט החלפת קלאצ'ים כתוצאה מבלאי שהגיר יצטרך במוקדם או מאוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אפשר להגיד אותו דבר על תיבה רובוטית עם תקלה במוח גיר, או פשוט החלפת קלאצ'ים כתוצאה מבלאי שהגיר יצטרך במוקדם או מאוחר.

נכון, אין ספק שזה רק הרגשת בטן כי את הגיר של הרנו אני לא מכיר... אבל אני מעדיף לקחת סיכון על משהוא לא מוכר, מאשר ללכת על משהו שאני כן ואח"כ לבעוט בעצמי על שידעתי שאני ניכנס לצרות.. בארה"ב תיקון CVT עולה בערך 50% יותר מגיר רגיל.

האמת שממה שקראתי פה בארץ אנשים דווקא די מבסוטים מה CVT, אז אולי זה הכול אצלי בראש.

באמת אשמח לשמוע כמה עולה שיפוץ של הגיר של הרנו, למרות שיש מצב שבגלל שהוא יחסית חדש בקדג'אר, אז אין מספיק ניסון עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא כזה חדש,זה אותו הגיר(והמנוע) שהגיעו לארץ ב2011-2010 עם הפלואנס דיזל ונמצא גם במגאן ובגרנד קופה הנוכחית.

סיקרנת אותי אז ניכנסתי לרחרח, ובאופן מפתיע,על פי שהמנוע כמעט זהה (1.6 מול 1.5) על פי מבחן אוטו, הקשקאי זולל יותר סולר מאשר הרנו - 18.4 אל מול 22.3... האקסטרייל 16.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עידכון זריז, ושאהל:

1) ראיתי היום קדג'אר עם 3 כסאות ילדים מאחרוה (האמצעי בוסטר כמו אצלנו) - אז את סוגיית המרווח מאחורה פתרנו

2) בהסתכלות ברישיון רכב כתוב : " וו גרירה : אין". זה אומר שאין אבל אפשר להתקין? או שמא אסור בכלל להתקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...