Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נכון לנסוע בחום קיצוני כזה?

raz2058
שימו לב! השרשור הזה בן 2163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איוניק ; השתנקויות/קרטועים בהאצה מתונה (ללא נורות/הודעות של תקלה). יש חשד שמדובר בכלל בתקלה שקשורה לממיר קטליטי שחלקיו מוצאים את דרכם אל תוך המנוע.

לא הצלחתי לשחזר את התופעה ב 600 קילומטרים נוספים שננהגו במהלך שבת-ראשון, שהיו חמים פחות, אז לבינתיים נוח להאשים את החום החריג.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם הרכבים שמיובאים לפה באופן סדיר לא מגיעים עם "חבילת ישראל" או משהו דומה?

אצלי ב VECTRA 2004 מצויין חבילת IL וחבילת XZ1 FOR HOT CLIMATE PACKAGE

וכמובן שללא שום בעיה נוסעת בחום מאות קילומטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה זה מצוין אצלך?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה, האם צבע הרכב גורם לרכב להיות חם יותר?

יש לי רכב שחור ולאבא לבן. הרכב שלי חם יותר בשמש מאשר שלו? חיפשתי תשובה על השאלה חלק אמרו שמשנה וחלק אמרו שהיום צבע הרכב מגיע עם ציפוי שלא משנה איזה צבע הרכב הוא יתחמם אותו הדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכבים שמיובאים לפה באופן סדיר לא מגיעים עם "חבילת ישראל" או משהו דומה?

אצלי ב VECTRA 2004 מצויין חבילת IL וחבילת XZ1 FOR HOT CLIMATE PACKAGE

וכמובן שללא שום בעיה נוסעת בחום מאות קילומטרים

אין לי מושג לגבי כלי רכב מודרניים, אבל לפני 50 שנה בהחלט היו דגמים שיועדו למדינות חמות. אם זכרוני אינו מטעני הפיאט 850, למשל, יובא בגרסת "tropical" עם מערכת קירור משופרת, לאחר שהדגמים המקוריים סבלו מרדיאטור שלא עמד בדרישות האקלים הישראלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחור מתחמם יותר אבל ביום חם גם ברכב לבן יהיה חם מאוד, אצלי זה לא היה שיקול בקניית רכב.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב זה קרה ומה היו הקונצים?

לפי התיארוך של המילה קונצים, הייתי מהמר שמדובר ברום כרמל :)

(ולא איוניק)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקאסו אצלנו בגרסה הטרופית שלו. לא יודע לגבי הרדיאטור אבל המהנדסים הצרפתיים כל כך בטוחים בעצמם שלא שמו מד חום מנוע בלוח.

לדעתי כל ההבדל הוא במרווח הטיפולים.

אחרי נסיעה יום שישי כשנגעתי בקצות מכסה מנוע , ממש מעל הלדים הפח היה לוהט . מקווה שהדרייבר של הלדים ישרוד .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איוניק ; השתנקויות/קרטועים בהאצה מתונה (ללא נורות/הודעות של תקלה). יש חשד שמדובר בכלל בתקלה שקשורה לממיר קטליטי שחלקיו מוצאים את דרכם אל תוך המנוע.

לא הצלחתי לשחזר את התופעה ב 600 קילומטרים נוספים שננהגו במהלך שבת-ראשון, שהיו חמים פחות, אז לבינתיים נוח להאשים את החום החריג.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

אני לא חושב שזה קשור בהכרח לחום, אולי זה קשור דווקא לזה שהחתול שלי הרגיש לא טוב?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור ה-snowflakes מקרין את חוסר הביטחון המובנה שלו על כלי הרכב?

"קיצוני". למות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחור מתחמם יותר אבל ביום חם גם ברכב לבן יהיה חם מאוד, אצלי זה לא היה שיקול בקניית רכב.

Sent from my iPad using Tapatalk

כבר הוכח בעבר שזו אגדה אורבנית: מכונית שחורה מתחממת יותר ברמה זניחה עד לא קיימת ביחס למכונית בהירה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי כלי רכב מודרניים, אבל לפני 50 שנה בהחלט היו דגמים שיועדו למדינות חמות. אם זכרוני אינו מטעני הפיאט 850, למשל, יובא בגרסת "tropical" עם מערכת קירור משופרת, לאחר שהדגמים המקוריים סבלו מרדיאטור שלא עמד בדרישות האקלים הישראלי.
גם הדייהטסו סיריון 2006 עד 2011 הגיעה עם אשנב ייעודי די מכוער בצד הפגוש הקדמי שנועד למדינות טרופיות, ליניקת אוויר טובה יותר. בדגם היפני או אירופאי זה לא קיים.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכורה לי האוסטין מונטגו שבקיץ הישראלי התחממה למוות בעשרות מכוניות וזאת לעומת אלו שקנו במנו את הסובארו ליאונה והתפוצצו מצחוק במזגן שעבד ומד חום שלא זז מילימטר גם ביום לוהט בעליות של טבריה,

גם פיג'ו 308 SW (יחסית חדשה) בקיץ במאמץ, המד חום זחל למעלה בצורה מדאיגה בשיחה עם מוסך היבואן נאמר לי סע הכל בסדר כל עוד והמחוג לא מגיע לתחום האדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הוכח בעבר שזו אגדה אורבנית: מכונית שחורה מתחממת יותר ברמה זניחה עד לא קיימת ביחס למכונית בהירה.

לא בדיוק.

https://m.auto.co.il/article/128210-car-news

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...