Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני חדשה(0 ק"מ?)

BenBatsir
שימו לב! השרשור הזה בן 2334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי בדרך כלל המגבלה עומדת על 100,000 בלבד ולא 120,000 ככה שבכל מקרה הרווחת קצת.

עצם זה שנותנים אחריות מורחבת זה סימן בהחלט טוב.

בלי קשר, הנוחות היא דבר חשוב מאוד (כמובן שזה סובייקטיבי), קח רכב שיהיה לך נוח איתו לקלימטראז ארוך.

אגב צריכת הדלק בבינעירוני ב- C3 (בנהיגה רגועה) עומדת על אזור ה - 20, לא רע בכלל.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האיגניס הרגישה זריזה מהסיטרואן? מוזר.

הסיטואציה מציעה חבילה טובה מאוד, היא והאיביזה לדעתי בין המובילות בקטגוריה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקילומטרז' כזה הייתי בוחן חלופה דיזלית,בחנת את ה-208HDI?

אם גיר ידני לא מפריע לך זאת יכולה להיות אופציה טובה וגם זכור לי שקראתי לא מזמן שאמור להגיע דגם עם מערכות בטיחות מקוריות ולא השיקוץ מובילאיי.

במידה והבחירה היא בין ה-208 ל-C3 לדעתי הבחירה הברורה היא ב-C3,גם אני עושה מרחק דומה יום יום ורכב שהוא נוח ונעים בשיוט מאוד עוזר להתחיל את היום רענן,מה גם שיש בה מערכות בטיחות אקטיביות,כך שלדעתי הבחירה אמורה להיות ברורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מערכות הגיעו?

לכול רמות האיבזור?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם מדובר על גירסאות ה0 קילומטר(לייב מול אקטיב פלוס - ה2008 לא מפורסם יותר עם רמת גימור אקסס) - ה2008 לוקחת בפער, הc3 לייב פשוטה משמעותית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם מדובר על גירסאות ה0 קילומטר(לייב מול אקטיב פלוס - ה2008 לא מפורסם יותר עם רמת גימור אקסס) - ה2008 לוקחת בפער, הc3 לייב פשוטה משמעותית.

מדובר על 2008 פרימיום (0 ק"מ) מול C3 הכי מאובזרת (מיבואן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2008 זה לא מעין גיפון עם מנוע של רכב סופר מיני 110 כ"ס מה שמכונה "קרוסאובר" קצת חיה משונה לטעמי. הייתי הולך על הc3 אבל כל אחד והטעם שלו בנושא הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש לנו גם נסיון מעולה עם הרכבים של פיגו ולא כלכך חיובי עם סיטרואן.

די נו, זה אותו קונצרן, אותם מנועים וגירים, אותה אלקטרוניקה. יכול להיות שבמקרה היתה לכם איזו סיטרואן עם thp156?

2008 זה לא מעין גיפון עם מנוע של רכב סופר מיני 110 כ"ס מה שמכונה "קרוסאובר" קצת חיה משונה לטעמי. הייתי הולך על הc3 אבל כל אחד והטעם שלו בנושא הזה.

איכשהוא, כולם היום מחפשים קרוסאובר. גם לטעמי זה קצת משונה, אבל זה המצב.

ה-2008 היא בעצם הקרוסאובר שמחליף את דגם הסטיישן שהיה ל-207 (ול-206 לפניה). היתרונות שלה הם בעיקר מרחב ועיצוב קרוסאוברי (נניח). היתרון העיקרי של ה-c3 יהיה האבזור העדיף (בעיקר בטיחות אקטיבית).

הבחירה ביניהן תלויה בעיקר בצרכים שלך. אם ה-c3 צפופה לך (או שלא אהבת את העיצוב), הייתי הולך על ה-2008. אם לא, ה-c3 תהיה כנראה בחירה מעניינת יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תשאל בחזרה: היה לכם פעם רכב צרפתי? או שאתם לוקחים קורולה בליסינג כבר 20 שנה ורק שמעתם על החבר של השכן של גיסכם שפעם היתה לו 405 או bx והיו לה מלא תקלות?

כשיש סיבה קונקרטית (למשל, מנוע ה-1.6 הקודם של psa) באמת כדאי להימנע. כשאין, אז אין. לרוב תמצא פה מספיק ידע כדי שאם תהיה סיבה גורפת, מישהו כבר יגיד לך.

מה שכן, ירידת הערך לרוב גבוהה יותר, ולרוב הדגמים השוק חלש יותר. נגד זה אין הרבה מה לעשות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...