Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חם מהתנור - תמונות ריגול + הדלפות של סוזוקי ג'ימני החדש

Caveman
שימו לב! השרשור הזה בן 1551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עיצוב מאוד רטרו - מדליק וחמוד. תא הנוסעים לעונת זאת באמת נראה ספרטני מדי.

לגבי האיגניס-הפרונט יפייפה.

החלק האחורי יוצר הרגשה כאילו בתהליך עיצוב המרכב אחד המעצבים לקח אבטיפוס לנסיעת מבחן,הכניס רוורס במקום ראשון, נכנס בקיר וכשיצא לבדוק את הנזק אמר ״oh my, perfect!".

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה הגדולה היא האם הרכב יהיה נסבל בנסיעה בעיר מבחינת מתלים, בניגוד לנוכחי...ועוד שאלה, אם גם הדור הזה יעשה אפס למאה ב 20 שניות. בסדר, יהיו אלו שיגידו שזה רכב שטח - סבבה, אבל גם בשביל להגיע לשטח צריך לנסוע על איילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוכחית עושה 14.1 ידנית ו-17.2 אוטומטית. לא בדיוק סיוויק טייפ-R, אבל גם לא 20 שניות.

הקונספט נראה מעולה בעיני, ככה ג'ימני צריך להיראות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^17 שניות זה עדיין כנראה הרכב הכי איטי בשוק היום.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא חובב ספרטניות לא יאהב את העיצוב, זה עניין של טעם, אין מה לעשות.

אני לדוגמה ממש אוהב את הספרטניות (חיצונית ופנימית) המלוטשת הזאת, זה ממש עושה לי את זה, יש בזה משהו כיפי.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא קונים את הרכב הזה כדי לחרוך אוטוסטרדות. גם 20 שניות ל100 מעמידה זה רחוק מלהפריע לקצב התנועה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע זמנים, אבל עם הג'ימני הידני החדש שלי מרגיש שהוא איטי, מאוד מאוד איטי.

כרפרנס היה לי פעם מוסו דיזל אוטומטי, הג'ימני מרגיש איטי יותר (אבל ייתכן שזה פסיכולוגי גם)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא באמת איטי. אבל אחרי שנתיים+ של בעלות על אחד, את מי זה מעניין. יגיע ל-90, רק לאט יותר. לא ביג דיל, כל עוד הוא מטפס על סלעים בגודל שלו כשצריך. איך אומרים? רכב שטח עם יכולות כביש.

לדעתי העיצוב החדש נראה מגניב ממש, מעיין רטרו סמוראי שכזה. אני בטוח אבל שבתמונות נורמליות יותר, ולא כאלה מעוותות קצת שצולמו בחטף בסלולרי, זה יראה הרבה יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי Caveman

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכרח להודות שהופתעתי. לא ציפיתי שהג'ימני הבא יהיה הומאז' לסמוראי, והם קלעו בול. סוזוקי היו יכולים ללכת על עיצוב צעיר ונועז יותר לג'ימני (והיה אפילו רכב קונספט כזה לפני כמה שנים + הדמיות ברשת שבקלות היו יכולות להפוך למציאות) וזאת מבלי להתפשר על שלדת סולם, סרנים וכו', אבל הם בחרו ללכת על עיצוב רטרו וזה מגניב לאללה בעיני.

יהיה מעניין עם אילו מנועים הוא יוצע, אני לא מאמין שנזכה לראות גרסת דיזל אך ניתן לשער שסוף-סוף הג'ימני יקבל מנוע מטורבת וראוי יותר מה 1.3 העתיק והעצל.

אני מודיע קבל עם ופורום שאם המידות הפנימיות של הג'ימני תפחו במעט, אוכל לסגור את דלת הנהג, ברכיי לא ישפשפו את ההגה / הקונסולה המרכזית ואוכל לשבת בנוחות בג'ימני החדש - זה יהיה הרכב הבא שלי, אין כאן בכלל שאלה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא הג'ימני הקודם בסדר גמור מבחינת מרווח לנהג. אני 1.83 ולא רזה במיוחד והיה לי מקום. נוחות זה עניין אחר כי המושב ממש מחורבן והרכב שנהגתי בו שירת בחברת שמירה והנהג השני שקל 200 קילו לפחות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...