Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חם מהתנור - תמונות ריגול + הדלפות של סוזוקי ג'ימני החדש

Caveman
שימו לב! השרשור הזה בן 1551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 273
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הג'ימני מטוס !

תנהג קצת על סבא שלו, SJ410 עם מנוע 1000 וארבעה הילוכים רק לכמה ימים ותבין את תורת הייחסות על רגל אחת.

אתה תתגעגע לג'ימני שלך כל כך, שאתה תנשק לו את האגזוז כשתראה אותו ובכל זאת אני יכול להבטיח לך, שזה רכב שיקח אותך לכל מקום ובתנאי שיש לך הרבה זמן פנוי. דור של מפונקים בחיי ;)

לא יודע זמנים, אבל עם הג'ימני הידני החדש שלי מרגיש שהוא איטי, מאוד מאוד איטי.

כרפרנס היה לי פעם מוסו דיזל אוטומטי, הג'ימני מרגיש איטי יותר (אבל ייתכן שזה פסיכולוגי גם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא אהבתי את הסמוראי החדש שמשום מה נקרא ג'ימני. יכלו פשוט לקרוא לו סמוראי ואת זה הייתי מקבל בשמחה. הג'ימני נראה הרבה יותר צעיר ורענן, לדעתי חבל שקילקלו.

מצד שני, אם יהיה מנוע חזק וגרסת טנדר, תודיעו לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לגמרי וחושב שהשם סמוראי גם מתאים לאופי שלו, החזקתי בכזה טנדר די הרבה זמן. כמה ברגים, הארגז עף ואתה נשאר עם קבינה על סולם, עז הרים משוגעת. וואלה מתגעגע אליו.

הצעה ליבואן סוזוקי ישראל...גרסה מחוזקת של טנדר כזה עם נעילות (משהו קליל, 100 סוס על 750 קילו) ושיגיע בגרסת "קיבוץ" של 50 אלף שקל, בלי דיפונים, בלי מושבים, בלי מראות ובלי דלת לארגז, רק הכנה ומסילות לקרש בניין. השאר קאסטום "על הקונה", הולך להיות הלהיט של הקיץ הבא.

ושיקראו לו סמוראי... מתחייב ליחידה כאן ועכשיו !

דווקא לא אהבתי את הסמוראי החדש שמשום מה נקרא ג'ימני. יכלו פשוט לקרוא לו סמוראי ואת זה הייתי מקבל בשמחה. הג'ימני נראה הרבה יותר צעיר ורענן, לדעתי חבל שקילקלו.

מצד שני, אם יהיה מנוע חזק וגרסת טנדר, תודיעו לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה מאוד שהג'מני החדש יצליח לשמור על רמת המחירים של הישן.

רכב כזה עם שילדה נפרדת, סרנים חיים, טרנספר, תמסורת 4 על 4 ועוד, עולה בייצור הרבה יותר ממכונית סופר מיני.

היום ג'ימני נמכר במחירים דומים לסופר מיני.

זה בגלל שהוא מיוצר כבר 20 שנה וכל העלוית של פיתוח, תכנון, הקמת פס ייצור וכו' כוסו מזמן, מה שמאפשר ליצרן למכור אותו במחיר נמוך.

אם נניח שהדגם החדש יהיה "כל חדש" ולא מבוסס על מכלולים של הקיים, הוא כנראה יהיה יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הבעיה בזה? לרכב שטח עם מהלך מתלה ארוך זה טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ מן האוב היחסי, צולמו תמונות של הרכב בפס הייצור:

2018-Suzuki-Jimny-spied-undisguised.jpg

2018-Suzuki-Jimny-spotted-without-camouflage.jpg

נראה שהתמונות שהודלפו לפני מספר חודשים אכן נכונות, וכך הולך להראות הרכב החדש.

מקור:

https://indianautosblog.com/2017/12/2018-suzuki-jimny-spied-without-camouflage-292759

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כן ירבו. משהו טוב עובר על סוזוקי לאחרונה. מישהו שם מבין שזה לא מספיק לייצר פחוני חיסכון זולים, אלא גם צריך לעצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ירבו. משהו טוב עובר על סוזוקי לאחרונה. מישהו שם מבין שזה לא מספיק לייצר פחוני חיסכון זולים, אלא גם צריך לעצב.

אתה רציני?

ראית את האיגניס?? בעעע..

הגימיני החדש נראה בדיוק כמו סמוראי ישן, ממש שיא העיצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האיגניס מעוצבת גם לפי דגם משנות ה80 שלא הגיע לארץ ולדעתי היא לא נראית רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...