Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

EliC25

פוסטים מומלצים

התחדשנו :)[ATTACH]511347[/ATTACH]

לקח לי 5 חודשים אבל סוף מצאתי שבת להתעסק עם קוסמטיקה והחלפתי גם את הריפודים במושב האחורי, מסתבר שלוקח 5 דק לפרק את הכל מחוץ לרכב וזה לא כזה נורא, אבל הדר רוזן לא עשו לי התאמה 'אישית' לרכב, לא באשמתם אלא באשמת נציג של החנות שממנה קניתי.

נציג השירות בהדר רוזן היה סופר תותח וברגע הפנוי הראשון שהיה לי נסעתי אליהם וזרקתי אצלם את כל המושב האחורי, הם תפרו לי את הכיסויים החדשים על המושבים עצמם כך שהכל התאים ברמת הבורג והקליפס שאמורים לחבר את המושבים חזרה והכיסויים לא הפריעו להם כלל.

בנוסף, מאחר ואני סבלתי בימים הראשונים מחום נוראי של הקרבון והדמוי עור, החלטתי שאם כבר מחליפים לי את הכיסויים, אעדיף לקחת את הבד הרגיל GTR, ושיושבי המושב האחורי לא יסבלו (אצלי כבר יש מאוורר למושב ומשענת בכסא נהג)

מצרף כמה תמונות מהכיסוי הלא תואם ומהכיסוי הנוכחי.

בנוסף, באותו יום יישמתי אוטם צבע JET SEAL לאחר שכל לשלשת קטנה עשתה לי פגמים בצבע הכהה של הרכב.

IMG_20190323_140843.jpgIMG_20190323_143803.jpgIMG_20190323_145136.jpgIMG_20190323_145201.jpg

ודבר אחרון, מאחר והמושבים כבר לא היו ברכב, התפניתי לעבודה קצרה והחלפה של פילטר הדלק שהזמנתי לפני מספר חודשים.

פתיחה של מיכל הדלק גילתה שהוא לא התלכלך כלל, אבל אם כבר אז כבר - והוא הוחלף, גם כאן כמה תמונות כדי לשטוף את העיניים:

קמ נוכחי: 256400.

*מצרף את התמונות בתגובות נפרדות כי הפורום לא מעלה לי אותן ביחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 375
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכיסויים הלא תואמים:

IMG_20190323_171225.jpgIMG_20190323_163418.jpgIMG_20190323_163126.jpg

הכיסויים הנוכחיים:

1.jpgIMG-20190401-WA0109.jpg2.jpg

טנק הדלק והפילטר:

IMG-20190323-WA0024.jpgIMG_20190401_000428.jpgIMG-20190331-WA0112.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אשמח ממי שעדיין מתעדכן וקורא את הלוג הזה שיראה סימן חיים בצורת תגובה או 'תודה' להודעה, שאדע שאני לא כותב לחינם על מעללי.

בהמשך להחלפה של כריות הבולם שהייתה בחודש הקודם, שמתי לב למספר חלקים שהתבלו אחרי כמעט עשור, כך שהזמנתי אותם והחלפתי אתמול:

1. מוטות קישור - שכבר היה להם חופש, והגומיות שלהם היו קרועות - הוחלפו לחדשים, 182 שקלים כולל משלוח מקוראפס.

2. גומיית ציריה שמאלית בצד גיר - התחילה להסדק ולהראות סמני עייפות, לא רציתי למשוך את זה לטסט שיש עוד חודשיים, אז החלפתי גם אותה. סט של 2 גומיות+גריז+אזיקוני מתכת עלה 68 שח מקוראפס. בפועל השתמשתי רק בגומיה אחת ובגריז.

3. בוקסות משולשים - כבר תקופה שיש לי רעשים מתכתיים בסיבוב הגה, באמפרים, תאוצות ובלימות במהירות נמוכה, ובהחלט הבוקסות האלו כבר התייבשו ונקרעו חלקית. נקנו 2 חדשות במחיר של 128 שקלים מקוראפס כולל המשלוח, והחלפה בוצעה ותועדה בוידאו:

סה"כ: 378 שקלים+4 שעות עבודה, סיפור יקר יחסית לכל מה שהיה עד כה.

מלבד זאת שמתי לב לנזילה שמגיעה מבית פילטר השמן. הפילטר שמן הוא פנימי ויושב בתוך בית פלסטיק מעל הקולר שמן. יש נזילה בחיבור בין הקולר לבית הפילטר, כך שכנראה איזו חלק שאוטם הלך שם. אעדכן בהמשך לגבי זה.

מלבד זאת בעוד מספר שבועות אבצע טיפול שגרתי בינוני לרכב.

קמ נוכחי: 256500

IMG_20190406_131954.jpg

IMG_20190406_132001.jpg

IMG_20190406_132007.jpg

IMG_20190406_132014.jpg

IMG_20190406_132117.jpg

IMG_20190406_132131.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתך, שאפו על התחזוקה!

גורם לתהות מה הבלאי אצלי עם כל החידושים אצלך, למרות שראיתי את רכבי על הליפט מס' פעמים ואפילו שני מכונאים אמרו שהכל נראה מצויין.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתך, שאפו על התחזוקה!

גורם לתהות מה הבלאי אצלי עם כל החידושים אצלך, למרות שראיתי את רכבי על הליפט מס' פעמים ואפילו שני מכונאים אמרו שהכל נראה מצויין.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שנתיים מעליך על הכביש ופי 3 קילומטראז.. כמובן ששלך יהיה במצב מעולה עדיין. זו פעם ראשונה שמתבצעת כאן החלפה של הדברים הנ"ל (בגטס למשל הגומיה הוחלפה פעם אחת אחרי 10 שנים ופעם אחת אחרי 12, בהחלפה השניה יחד עם מוטות קישור ורגע לפני החלפת הבוקסות מכרתי אותה).

בגדול הגומיה יכלה לסחוב עוד קצת אבל אם כבר פירקתי חלקי מתלה... יאללה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לשמוע, אם יש הבדל כלשהו בביצועים ובצריכת הדלק לאחר החלפת פילטר הדלק.

וכל הכבוד בהשקעה המרובה ברכב מזדקן.

נראה שאתה מתכוון להמשיך להחזיק אותו כמה זמן שיתאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שראית העבודה הייתה מיותרת לחלוטין והוא לא התלכלך אפילו.

לגבי צריכת דלק אני עוד לא יודע מאחר ולא תדלקתי כבר 3 שבועות :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבדוק אותו במיקרוסקופ, אני בטוח שהוא יראה אם לא מעט לכלוך עליו.

אני יכול להניח שלא כל לכלוך וסתימה מיקרונית נראים לעין.

בכל זאת 250,000 ק"מ + זה לא בא ברגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG_20190401_000428 (1).jpgכמובן כמובן, גם בתמונה רואים שהוא שחרחר מעט, אבל נטו מלכלוך של 9 שנים ולא איזשהם חתיכות גסות שסותמות אותו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, אז כפי שחלקכם יודע ושם לב, היה טיפול קצת גדול בסופ"ש האחרון שכמעט וסגר את כמות הטיפולים בתקופה האחרונה.

הטיפול כלל טיפול בנזילת שמן שהייתה בשבועות\חודשים האחרונים.

הנזילה הייתה מגומייה שנמצאת בין בית פילטר השמן לקולר שמן, היא התייבשה לחלוטין, מעבר לכך גם גומיות בתוך בית הפילטר התייבשו ונשברו (!) אז בית פילטר חדש+פילטר הוזמן מיונדאי שופ.

החלקים שהוחלפו כחלק מטיפול שגרתי בנוסף להחלפת בית הפילטר:

פילטר סולר

פילטר מזגן

פילטר אוויר

שמן גיר ידני

שמן מנוע

המחירים לפניכם ובנוסף גם סרטונים שצילמתי במהלך ההחלפה.

[video=youtube;j-0dngacaOQ]

מעבר לכך, החלק הבא בתור שדורש החלפה היא תושבת גיר ששרדה יפה את כל הנסועה הזו, אך החלה להקרע (אין סימפטומים מעבר לקרעים).

עוד חודש סוגר שנתיים עם הרכב, והטיפול הזה בהחלט העלה את ממוצע הטיפולים לאחרונה, במיוחד בהתחשב בעובדה שהנסועה שלי נמוכה מאוד.

מקווה שעדכון הבא יהיה עדכון שנתיים ביחד עם הטסט :)

tipulm.jpg

IMG_20190420_125116.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...