Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-s-max titanium 2012 (שרשור מתגלגל)

hans

פוסטים מומלצים

תלוי למה אתה קורא "בלאי טבעי". אם הטורבו לא נחשב לבלאי טבעי, אז מדובר פה בערך ב-24,000₪ של בלאי לא טבעי, מחירי מוסך מורשה.

מוט ההיגוי + צינור כלשהו לרדיאטור נחשבים לדעתי לבלאי סביר (כנ"ל אילו הייתה איזו החלפת משולשים בדרך. לא הייתה) - אבל אם מתעקשים, אז עוד 1,500₪.

עלות הרכב מופיעה בהודעה המקורית, 87500.

אנחנו בפורום חובבי רכב או צרכנות-קורולה? :-)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז 24K בגדולות...ועוד קצת בקטנות. לכל מי שלא מבין, צריך לנהוג ברכב ואז נופל האסימון.

כמו שתיארת מקודם, מדובר בבהמה מרושעת טורפת אספלט שפחות מתחברת לצד החסכוני של המחזיקים בה. 

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מהבנה שלי בעניין, הגיר זו נפילה בטוחה, השיפוץ גם לא מחזיק יותר מדי (באזור השנתיים) עם שאר הדברים אפשר להתמודד.
תיקון חוזר של הגיר?, לא בא בחשבון בכלל.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני משתדל שהכול יהיה כתוב בצורה ברורה עם מינימום של שכנוע עצמי. מדובר ברכב בעל **תכנון תקול**, ויש לזה מחיר בדמות תקלות יקרות שלא פוסחות על אף אס-מקס. אלמלא היה כל כך מהנה לנהיגה (ופרקטי! מדובר ברכב מרווח ופרקטי להפליא) מראש לא הייתי קונה אותו.

ברור שיום אחד יגיע איזה רצף תקלות שישבור אותי, וברור שמבחינה כלכלית נטו אני טמבל, אבל אנחנו בקארספורום, אז מותר. :-)

מבחינת זמן מבוזבז - דווקא בגלל שאני נותן למוסכים מורשים לשבור את הראש, זה בטל בשישים. 

בקיצור ולעניין - התקלה הבאה בתור זה גלי זיזים? Bring it on.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד
שלא תבין לא נכון, אני מאוד מרוצה מהרכב (אפילו מהמזגן והצלחתי לשפר את התפוקה שלו).
מה שאני לא מבין זה, למה גיר חדש מהמפעל מחזיק מעל 100kkm וגיר משופץ (שלטענת דלק מחליפים מצמדים ומחזיר וחיישנים), נוזל אחרי 30?
אני לא חושב שהתכנון לקוי כמו בפוקוס, בכל זאת, מדובר בגיר עם מצמדים ובלאי, אבל למען השם, היו כאלה שהשכיבו מעל 10k על גיר וזה חוזר לאחר שנתיים??, מה אני מפספס פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. מסכים איתך! נחיה ונראה.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תושב בשכונה התחדש ברכב זהה לחלוטין לפני כחודשיים (טיטניום, שחור), עוד לא הספקתי לגלות מי הבחור האמיץ.

מצטער על ההקפצה המיותרת, אבל בכל זאת, רכב נדיר...

smax-smax.jpg

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תושב בשכונה התחדש ברכב זהה לחלוטין לפני כחודשיים (טיטניום, שחור), עוד לא הספקתי לגלות מי הבחור האמיץ.
מצטער על ההקפצה המיותרת, אבל בכל זאת, רכב נדיר...
smax-smax.thumb.jpg.18453431cb99cb7574e9fbf87ef95714.jpg
בס"ד

אחים לנשק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת המכוניות הטובות בסגמנט. מבחינת גודל, צורה ואבזור פשוט כמו כפפה ליד לכל משפחה.

החסרון זאת האחזקה היקרה מאוד. הייתה תקופה שחיפשתי את המנוע 2.3 אבל לא מצאתי רכב אחד יפה ושמור.

הרכבים משנת 2012 פשוט יקרים מדי לאחזקה גם אם אתה מהתחום ובעל מקצוע.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני מניח שהעלות תהיה דומה פחות או יותר.
העניין הוא, שבמורשה הם מחליפים מחזיר (2000 ש"ח לחלק בלבד) +מצמדים +חיישן על הגיר בתור חבילה כוללת, במכונים אחרים ישנה אפשרות למצמדים בלבד בעלות של 5500 ש"ח לערך.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי העוף הנדיר בארצנו העונה לשם גלאקסי? כמעט ולא דובר עליו בפורום6be33afc977a6e2f30ea971e5c42e07c.jpg
בס"ד
מה לגביו?, זו אותה פלטפורמה.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה פלטפורמה, אותן יתרונות, אותן מחלות.

הקטע הוא שבעלי גלקסי נוטים להיות בעלי יותר מ-5 ילדים (הי! עוד מושב מאחור!)

מה שלא מותיר הרבה זמן לפורום.  🤪🤪

• מעניין 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שנותר הוא רק לפנטז על תוצרת פורד העדכנית. קו העיצוב הנוכחי שלהם פשוט עושה לי את זה.

מי יתן ונזכה לטעום מהאס מקס החדשה,
2 ליטר טורבו אקובוסט, 240 סוסים שמשודכים לתיבת 6 הילוכים אוטומטית.
גם ידנית מוצעת.9f9309a6146e9b6a3f68f59e8d02f5fd.jpgc1eef7946c0280049dab8a6e0e583b18.jpg3fd7010b59f96b70623518fad046938d.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...