Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עד 140k ושיהיה מעניין.

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האסטרה לא מספיק מושכת אותי.

לעומת זאת המאזדה 3 החדשה ברמת האיבזור הבחירה בהחלט מעניינת אותי. המחיר של כחדשה הוא 142 אלף ש"ח. האם היבואן נותן עליה הנחה? ראיתי שיש אפשרות לקנות יד 1 עם 0 ק"מ בסביבות ה124 אלף. החשש שם הוא הפסד גדול במכירה.

מעבר לזה החיסרון היחיד שלה מול הלאון זה יחידת כוח עם מומנט נמוך באופן יחסי שגם מגיע בסל"ד שיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פוקוס לא אופציה בכלל בגלל שוק יד שניה כושל בעקבות הדגם הקודם.

השאר שהוצעו פחות מדברות אלי.

מישהו יודע איזה הנחה אם בכלל ניתן לקבל על cx3 pure white?

קשה עד בלתי אפשרי, יש להם מלאים ממש קטנים והביקוש ער, לפחות לפי הנציג בסוכנות בחיפה. הרכב במציאות צפוף ותנוחת הישיבה לא באמת ג'יפונית, לא נהגתי בו עדיין.

על ה-3 אפשר לקבל הנחה יפה, במיוחד על הדגמים המאובזרים יותר.

האמת שאני בעד הלאון, לדעתי ה-FR יקרים מדי ואת התמורה הכי טובה מקבלים ב-1.4 הבסיסי אבל אני מניח שהנחות מקבלים גם על הדגמים המאובזרים אז זה יכול לשנות את סעיף התמורה.

מה עם אטקה סטיילפלוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור עזר לי להינעל על הFR.

המאזדה נפסלה על יחידת כוח חלשה יותר וחסכונית פחות למרות שבשאר הפרמטרים היא עומדת ראש בראש עם הלאון ואפילו עוקפת אותה. אבל חשוב לי יותר הכוח והחסכון בדלק שהFR מציעה אל מול מערכות הבטיחות והתנהגות מחודדת יותר של המאזדה.

האטקה נפסלה כי היא מציעה פחות באיבזור במחיר יקר יותר מFR.

לחבר שהציעה ג'וליה יד שניה. יד שניה לא אופציה בגלל שאני זקוק ל100 אחוז מימון. בשוק יד השניה זה מתאפשר אך בריביות גבוהות משמעותית אל מול מה שמוצע ע"י היבואנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בשעה טובה על הלאון, כנראה שזו הבחירה הכי טובה.

המתחרה היחידה, לדעתי (אני רואה שאני לא לבד) היא האסטרה ומשיקוליך הלגיטימיים החלטת שהיא פחות טובה (דרך אגב, בכל הקשור למימון, היבואן של אופל נותן הצעות מצוינות).

בקשר לפוקוס, אם סחירות ושמירת ערך משחקים תפקיד (ובמקרה של מימון כנראה שכן) היא בהחלט נופלת ומהר, עוד לפני שראינו את המובילאיי...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק את ה3008, שנכון להיום נראית לי כמו הדבר הכי מעניין בסגמנט המשפחתיות/קרוסים (סגמנטים די חופפים, בתכלס).

במקרה שלך הFR אכן נראית הכי מתאימה, שכן החיבה שלך למותג ידועה זה מכבר - לא רואה סיבה להתחיל לפזול... מה שנקרא if it ain't broke - don't fix it.

(לא נאמר בסרקסטיות)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 בהחלט מושכת אותי יותר מהFR, אך המחיר שלה לדגם ללא המוביל איי הוא 159 אלף ש"ח.

היא מחוץ לתקציב.

לגבי הפיסקה השניה, מסכים ;)

אגב,ראיתי שהציעו כאן גולף קומפורטליין, רכב מצויין אך נופל בסעיף האיבזור והמחיר אל מול הלאון.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך הFR אכן נראית הכי מתאימה, שכן החיבה שלך למותג ידועה זה מכבר - לא רואה סיבה להתחיל לפזול... מה שנקרא if it ain't broke - don't fix it.

איזה להתחיל לפזול? הבנאדם נוהג על ב.מ.וו! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה BMW.. שאני מתגעגע אליה המון.

כבר עשרה חודשים מתנייד עם IBIZA FR 1.0TSI DSG חביבה בהחלט שנמכרה בשישי האחרון.

חתימה תוחלף כשהרכב החדש יגיע :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבימר נמכרה לצורך רכישת דירה. האיביזה נקנתה כי הייתי צריך רכב בהחזר תשלומים נמוך באופן יחסי, כרגע אני יכול להשתדרג קצת וזקוק גם לרכב מרווח יותר.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע האדום מאוד מרשים אבל זה צבע שיותר קשה לתחזק.

אני חושב שהבחירה הנכונה היא לאון בצבע לבן וג'אנט כסוף מהדגם בצבע האדום.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...