Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קולין מקריי ראלי 2... (שוב (-; )

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ל-PEUGEOT: כמו שאמרתי בשביל זמנים צריך את ה-205. כל זמן שתוכל להוציא עם הפוקוס ה-205 פשוט תחסל, אני מבטיח לך. העניין הוא שצורת הנהיגה בה שונה לגמרי. כמו שירון אמר היא מתהפכת מאוד מהר - היא גבוהה ובעלת זווית גלגול רצינית, בהפניית הגה חריפה היא פשוט תתהפך. צריך להנמיך אותה הרבה ולהיות עדינים עם פקודות ההיגוי אבל עצבניים עם הגז והברקס. רק ככה נוהגים בה - באלימות (-:

את ההבדלים תרגישו מיד - אחרי כמה סיבובים על ה-205 כל שאר המכוניות ירגישו עגלות שזה לא יאומן.

לטל106ראלי - מה זה למה?? כדי להיות הכי מהירים!! זה שאתה מנצח את האקספרט זה יפה מאוד, עכשיו תנסה לנצח אותנו... (-: במסלול הראשון אתה מוזמן לנסות לעשות פחות מ-2:12:42.

בשני אם אתה יורד משתי דקות אתה בדרך הנכונה ובשלישי אם אתה יורד מ-50 שניות אתה בדרך מאוד מאוד נכונה (-:

ולדני G - אני תמיד עושה איזה סטינג משלי. נניח בפינלנד אני מנמיך את ה-205 די הרבה, מגביר את עוצמת הבלמים וההיגוי בקצת ומאריך את הגיר (בכל מקרה ה-205 מגיעה למנתק תוך חצי שניה בכל הילוך (-: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...