Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

עוד זוית להסתכל על מחירי הדיור תמצאו כאן:

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3716171,00.html?dcRef=ynetCube

אם הגעתם לכתבה על עקומת פיליפס - אז אין טעות בלינק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריה מעניינת. כבר שמעתי כמה פעמים אמירות דומות לגבי סביבת הריבית הנמוכה שתשאר איתנו לתקופה ארוכה, אבל זאת הפעם הראשונה בה ראיתי הסבר מעמיק וממצה לתופעה הזאת. תודה על הקישור!

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מחירי הדירות לא יכולים לעלות לנצח.

http://www.themarker.com/realestate/1.4239280

בדיוק מה שאמרתי.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אנחנו מנהלים מלחמה במחירים", אמר הכלכלן הראשי של משרד האוצר, יואל נווה. "מה שברור הוא שמחירי הנדל"ן גבוהים מדי". לפי נווה, הממשלה חושבת שזוגות צעירים שמחכים לירידת המחירים עשויים להתפתות לשכירות ולצמצם את הביקוש. יש יותר מדי היצע לשכירות בת השגה בדירות בפרברים של תל אביב כמו בראש העין.

"אני חושב שהשוק יתייצב ואולי המחירים יירדו קצת, אבל עדיין יש ביקוש בישראל", אמר נווה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ביקוש ולא נעליים. דירה שאני מתכנן עלייה באיזור רמת-אביב כבר כ-4 חודשים רודפים אחרי סוחרי הדירות וכול פעם מציעים לי מחיר נמוך יותר. לי יש אורך רוח ועד שהמחיר לא יירד למחיר המטרה שלי אני לא קונה.

המוכרים וגם הסוחרים חיים בלללנד, תמיד יש מי שידאג לפמפם שהמכירות לא נעצרו והמחירים לא ייעלו אבל אני יעצור אותם ! :lol:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור אמיתי:

שנה ראשונה בטכניון, אני וחבר גרים יחד במעונות עזה (זה באמת השם השגור, מהסיבה שהם ברמה של עזה). לקראת סוף הסמסטר אנחנו כ"כ נגעלים מהמקלחות המשותפות החוסר במטבח ומזגן והאנשים החביבים ששוטפים רגליים בכיור ומשאירים אותו בצבע פיח... מחליטים לבדוק אם יש דירה נורמלית באזור.

מוצאים מודעה לדירה קרובה לשער הטכניון, 4 חדרים על הנייר אבל בפועל 3.5 (אחד מתוך 3 חדרי השינה הוא חצי חדר), ריקה *לחלוטין* מכל סוג של ריהוט או מוצר חשמל - כולל מקרר.

הדירה במחיר שמתאים יותר ל3 שותפים, לא ל2.

מחליטים שעם המחיר נסתדר - מחליטים שנשלים עם חוסר הריהוט ונשיג דברים מהמשפחות, פונים לבעלת דירה אומרים לה את זה ומבקשים ממנה דבר אחד בלבד: תדאגי לנו למקרר.

היא מסרבת.

הדירה עמדה ריקה במשך הסמסטר (וחצי) לאחר מכן.

היתה יכולה לקנות צי של מקררים בכסף שאיבדה על החודשים האלו...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלהורים של הזוגות הצעירים גם כבר נגמר הכסף.

בטוח? כי ממה שאני רואה, מסעדות, בתי קפה, פאבים ונתב"ג עדיין מפוצצים. מכוניות חדשות מהניילונים עדיין עולות על הכביש ולכל סטודנט שני יש לפחות אייפון 7 בכיס. ככה לא מתנהגים אנשים שאין להם כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בהלוואות ותשלומים

ואם אין כסף לדירה בוא נבזבז כי חיים רק פעם אחת.

לגבי שוק המכוניות יש שרשור בפורום הכללי על בעיית המימון של כלי רכב חדשיםםםם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכרים וגם הסוחרים חיים בלללנד, תמיד יש מי שידאג לפמפם שהמכירות לא נעצרו והמחירים לא ייעלו אבל אני יעצור אותם ! :lol:

צודק,לדוג' שכונת נווה זמר ברעננה , לאורך השכונה (רחוב ויצמן) מלא שלטי "דירה/הזדמנות אחרונה" וכו' וכו'...

בפועל, חצי שכונה ריקה, הבניינים שאוכלסו עומדים חצי רקים.

דרך אגב, ככה אפשר להכיר את הפריירים של שוק הדיור, אני לא יודע איך לקרוא להם אחרת (4 חדרים ב2.4 מיליון בפנינת השרון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין מה שאמרת לבין מה שאני אמרתי?

לפי כתבה שנתקלתי בה מ-2013, משקלול של 16 ערים בארץ, יוצא שבממוצע קוני הדירות מגיעים עם הון עצמי של 770 אלף שקל. מאיפה הם משיגים סכום כזה?

חלק חוסכים, וחלק לא קטן זה מחסכונות של ההורים שלהם, או הלוואות שההורים שלהם לקחו ע"י שעבוד של הדירה שלהם עצמם.

אני יכול לשרוף את החסכונות שלי וללכת לשבת בפאבים, מסעדות וכול מה שתרצה

אני יכול לקחת הלוואה ל-20 שנה של 2000 שקל בחודש וללכת ולשבת בפאבים, מסעדות וכול מה שתרצה.

אני גם יכול לקחת משנתא עם החזר של 4000 שקל בחודש וגם להמשיך לעשות את זה.

אני לא יכול לעשות את כול זה ביחד.

מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אם זה תשובה למה שאני כתבתי,

רוצה דירה , תצמצם בדברים אחרים.

אין ארוחות חינם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל