Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

ובחזרה לנושא הדיון: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001192914

כתבה מעניינת על מחיר למשתכן - מה אחוז הרוכשים שמגיעים מהיישוב עצמו, מה הם מתכוונים לעשות בדירות שרכשו ומה הסיכוי שזה יגרום להצפה של דירות להשכרה מצד אחד, ולחץ כלכלי על הרוכשים מצד שני.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כתבה מעניינת.

לטעמי הנתונים שהוצגו בכתבה מדגישים שוב את העיוות שנוצר בשוק משוכלל כאשר הממשלה מתערבת בו, במיוחד בצורה הנוכחית שמבוססת על הגרלה ועל הגבלות מלאכותיות כמו איסור מכירת הדירה למשך חמש שנים.

מצד שני אני גם מבין את כחלון שביסס את כל הקמפיין שלו על הנושא הזה ועכשיו חייב להראות שהוא מספק את הסחורה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה זבל או זבל של כתבה

רוב הקונים הם מחוץ לישוב וסביר שהזוכים לא יעברו לגור בהם. כל המואדמים, אין סיבה שלא יעברו להתגורר בדירה שזכו.

"

דוגמה נוספת, מפרויקט ל-34 דירות בקריית מוצקין, במתחם כורדני. 28 קונים הגיעו מבארותיים, גבע-בנימין, הוד-השרון, הרצליה,

טירת הכרמל,

כדורי, כוכב-יעקב, כפר ברוך, לוד,

נהריה, נשר, עכו, קריית ביאליק, קריית ים

, ראשון-לציון, רחובות, רמת-גן, תל-אביב, יהוד, פתח-תקווה, ירושלים

וחיפה

.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לישה ששם לב.

עוד פעם פייק ניוז. אחר כך מתפלאים בתקשורת למה הציבור מצביע ברגליים ועובר לפייסבוק.

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה עם כל אלו שבשחור? שהם עדיין יותר מ-50%? אז רק חצי בניין יהיה להשכרה, זה עדיין לא סטטיסטיקה טובה כל כך לקריית מוצקין, לדעתי.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרית ים היו 6 ( המצאתי את המספר )ואח"כ 1 מכל ישוב.

אז כבר לא מדובר ב 28 מתוך 34 שזה 82% שוד ושבר אלא רק 15 מתוך 34 שזה כ 44%

לא מתאים לאג'נדה של הכותב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחילה, עדיין לא ענית: 44% רוכשים שבסיכוי גבוה לא יעברו לגור בדירה שרכשו, זה מספר סביר לדעתך לקריית מוצקין? או שיש פה בעיה פוטנציאלית של משקיעי דירה ראשונה?

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחילה, עדיין לא ענית: 44% רוכשים שבסיכוי גבוה לא יעברו לגור בדירה שרכשו, זה מספר סביר לדעתך לקריית מוצקין? או שיש פה בעיה פוטנציאלית של משקיעי דירה ראשונה?

איך אפשר להגדיר מה זה סביר?

כמחצית מתושבי תל אביב אינם גרים בדירה בבעלותם (מקור).

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר, צודק. תחבתי את ראשי לחול וכל הבעיות נעלמו.

אני (ממש) לא מכיר את קריית מוצקין, עפולה או דימונה, מודה. אבל לא נראה לי, בשלוף, שהביקוש לדירות להשכרה בכל הערים האלו דומה לזה שבת"א. לכן, אני מניח שאם אחוז הדירות להשכרה בקריית מוצקין יהיה דומה לביקוש שיש בת"א יכול להיות שתהיה בעיה. אפילו בראש העין, שהיא מעט מרכזית יותר מכל שאר המקומות שהוזכרו פה יש בעיה. אבל אולי לא תהיה, וכל משקיעי הדירה הראשונה ימצאו שוכרים בקלי קלות, אין לדעת.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בכנס של מחיר למשתכן במוצקין, ונדהמתי מכמות הזוכים שבכלל לא תושבי האזור. מהנתון שנמסר לי, לא יותר מ 20% מתושבי המקום זכו בהגרלה ההיא. ואני מאוד מאוד בספק, שהחבר'ה שהיו שם מראשלצ ומרחובות ומהרצליה, יקחו את הציוד שלהם ויעברו להתגורר בקרית מוצקין. גם אם כן, אני מאמין שבודדים באמת יעברו מהמרכז למוצקין. חבל לי, כי יש באמת הרבה תושבים מאזור הקריות שהיו שמחים לזכות בהגרלה ולגור בדירות האלה. יש פה משהו מאוד לא הוגן. אני מבין שחלק מהמטרה היא לגרום לפחות עומס במרכז וכך להעביר חלק מתושבי המרכז לאזור הצפון או בכלל לאזורי פריפריה, אבל מניח שאף אחד לא צפה שאותם חבר'ה מהמרכז פשוט יקנו וישכירו וימשיכו להתגורר במרכז

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסתה אפיקים משפטיים. לא עזר (העו״ד אמר לה שניתן לפנות אבל זו פרוצדורה שדורשת זמן מפאת חוק הגנת הדייר. ולא, הסעיף שמבטל אותו בחוזה לא אפקטיבי, הוא לא חוקי). ניסתה לנתק לו את המים והחשמל. בתגובה היה יוצא לחצר למלא מים בבקבוקים מהברז של הבנין. במשך כל הזמן הזה עולה מהדירה שלו ריח צחנה ומגיעים אליו טיפוסים מפוקפקים.

בסופו של דבר האבא אותר, נערכה שיחה עם הדייר והם הגיעו לפשרה. לאחר בערך שנה הדייר הואיל בטובו להתפנות (השמועות אומרות שתמורת פיצוי כספי). השכנה נשארה בטראומה עד היום. את המראות הקשים שנתקלה בהם כשנכנסה לדירה לאחר שעזב לא הצליחה לתאר לנו במילים. הדירה עדיין עומדת לא מושכרת.

נמסיס,

זה דייר חצוף, הסיפור שלך הוא התבכיינות שלך נטו על השיפוצניק על האישה וכו',מה ציפית?

איפה הם ילכו לחיות במשך חודש וחצי? יחזרו להורים? יעשו מעבר פעמיים?

אתה הראשון שזרק זי* והוא חזר אלייך.

בכללי, ברוב הבעיות בחברה שלנו אשמה מערכת המשפט, אנשים עושים מה שבא להם ולא מקבלים עונש,

במקרה הטוב העונש מגיע אחרי כמה שנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על פייק ניוז?

תראו את הכתבה של 'המגזין', שמציגה את יועצי המשכנתא כמו קורבנות אונס זכים ותמימים כנגד הבנקים שהם מקור כל הרוע בעולם... העלתה לי את העצבים על הבוקר.

"אני הופך משכנתא של 3 ש"ח לשקל, ל1.5 ש"ח לשקל"

7797710-1x1-940x940.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ציפיתי? שהדיירים יקיימו תנאי יסודי ומהותי בחוזה. מועד הפינוי.

בכל רגע נתון יש כ- 100 דירות להשכרה בלוחות, כחצי מהן לכניסה מיידית. במשך 3 חודשים שהם מחפשים דירה אחרת, רצו בדירות המון דירות.

יכול לבחור כל דירה שמתפנה מהרגע שהתחילו לחפש ועד לתום החוזה. לא נגמרו הדירות בארץ ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטלתי חוזה טרם כניסה (בהסכמה) עם דיירת שלא אהבתי אפילו שהמשמעות הייתה שהדירה תעמוד ריקה כמה חודשים. אישור של דייר חדש לוקח זמן בגלל שוועד הבניין דורש תהליך בדיקות רקע.

מה הייתה הבעיה? היא הייתה עשירה מדי, ודרשה דרישות שלא היו הגיוניות לדירה שהיא שוכרת. גרה בבעלות תקופה ארוכה, ופשוט לא הבינה שזה שהיא שוכרת לא אומר שהיא גרה במלון והבחור שעושה בשבילי את התחזוקה יבוא כל שעתיים בשביל להזיז לה דברים בדירה בזמן שהיא מדברת אליו כמו לפועל.

החזרתי לה את כל הפיקדונות ואמרתי תודה על זה שאפשרה לי להשתחרר מכאב הראש הזה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...