Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר לב.מ.וו סידרה 1 E87 2009 118 i

4 tires
שימו לב! השרשור הזה בן 2728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצברים הנקראים START UP הם בהחלט לא תוצרת וורטא אלא מותג של טלרון.

האם קיים מצבר מתאים לרכבך תוצרת

EXIDE במחיר נוח ?

לאיזה רכב אתה מחפש מצבר ונפח מנוע ? האם הרכב בעל מערכת START & STOP ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להציץ בשרשור שלי, לראות כיצד מצבר של שנפ דלף לי ברכב:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?618269-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%90-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%A9-%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%A8-BOSCH-S5-%D7%91%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA-315X175X175-(%D7%A0%D7%9E%D7%95%D7%9A)

רכשתי מצבר של VARTA למרות שהיה קיים בוש אבל בתפוצה רחבה פחות.

לפי מה שאני ראיתי, לעיתים, מצברי BOSCH מצבר מול מצבר מבחינת המידות והקיבלות וכו', ה BOSCH מעניק זרם התנעה גבוה יותר וכו', לכן הכל תלוי במחיר.

*** מומלץ מאוד להתקין מצבר "ללא טיפול", במידת האפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

רק למען הסדר הטוב, מצברי ורטה, וגם מצברי start up מיוצרים על ידי ג'ונסון קונטרול, שהוא יצרן המצברים הגדול בעולם.

למצברים מאפיינים מעט שונים, אבל אם מישהו רוצה מצבר עם האיכות של ורטה במחיר נמוך יותר - הרי שמצברי start up יתנו מענה הולם.

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייתר דיוק חברת ג'נסון רכשה את חטיבת המצברים לרכב של וורטא וממשיכה לייצר מצברים תחת השם וורטא וייתכן מאוד גם באותה טכנולוגיה. הדבר לא בהכרח מצביע שמצבר START UP הוא אותה גברת בשינוי אדרת של מצבר תחת השם וורטא.

למה חברת טלרון לא מפרסמת מידע טכני מקיף של מצברי START UP כמו חברת בוש וורטא ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...