Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשרויות עישון בנמל התעופה במוסקבה

adz
שימו לב! השרשור הזה בן 2775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שרשום בכותרת,יש לי עצירת ביניים במוסקבה ורציתי לדעת האם יש אפשרות לעשן (פינות עישון/לאונץ' - אפילו בתשלום, וכו').

בכרטיס שם השדה רשום כך:

Moscow svo svo terminal D.

תודה,

adz.

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1500 רובל אפשרי אף שלא מומלץ.

בקצרה אין שם פינת עישון בכלל, לפני שנתיים כולם עישנו בשרותים, היום כבר אי אפשר.

כמה זמן העצירה? במידה ויותר משעתיים צא לעיר, 15 מטר מהכניסה לטרמינל מותר לעשן.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ave תודה על התגובה.

זמן העצירה המתוכנן הוא 1:45 כך שבפועל כנראה עוד פחות.

מה המשמעות של לצאת מבחינת ויזה?

האם יש צורך או שרק מחתימים דרכון?

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברנו שם החודש פעמיים, לא רוצה לדמיין איך יגיבו בקרי הגבול כשתסביר להם שאתה רוצה לצאת לעשן.

בהלוך היה לנו קונקשן 24 שעות, ביציאה בדקו את הדרכונים שלנו עם זכוכית מגדל, מיששו את הדפים ובדקו ששום דבר לא הודבק.

בחזור יצאנו לסיבוב קצר, הייתה קבוצה של ישראלים שרצה לצאת לטייל בעיר, הבקרית גבול שאלה, נענתה, שאלה שוב, נענתה ואז עברה פשוט לשאול ברוסית למה הם רוצים לצאת.

יד-פרצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...