Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רולס רויס פאנטום חדשה נחתה בישראל

liam_marom
שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני סתם מקנא בו שהוא יכול להגשים חלומות כל כך יקרים. לא מבין למה קשה לפרגן לבנאדם שלא גנב מאף אחד ככל הידוע. לייק ענק. תתחדש

Sent from my iNO 3 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם הכוונה למה שרשמתי, אזי תנוח דעתך,

אני ״קצת״ מכיר איך הדברים האלו עובדים.

הרבה אנשים קונים הרבה דברים יקרים הרבה יותר מהמכוניות האלו (מטוסים, יאכטות, בתי נופש בחו״ל) ולא מקבלים כותרות בעיתונים ואתרי אינטרנט.

אבל איכשהו יש אנשים שבכל פעם שהם מתחדשים במכונית כזו זה מגיע לעיתון, לא מודלף ולא סקופ.

הם, או מי מטעמם דואגים ליידע את העיתון והם גם שמחים להתמסר להצהרות וראיון.

עיני אינה צרה כלל וכלל,

אבל לדעתי, אם מישהו חייב שמדינה שלמה תדע על המכונית החדשה שלו, על בת הזוג שלו, על הדירה או כל דבר פרטי אחר, זה ממלא אצלו משהו ששום סכום כסף בעולם לא יקנה.

סביר להניח שהאיש מרוויח הרבה יותר ממה שאני אי פעם אוכל לבזבז ואני שמח בשמחתו ולא אבקר שום מהלך עסקי וכלכלי שלו - כי בזה הוא מבין הרבה יותר ממני.

אבל יש דברים שאני כן מבין בהם, הם לא קשורים לכסף, הם קשורים לאופי וטבעם של אנשים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קרמבו, אתה מכיר אותו בכלל?

אתה יודע מה הוא מחזיק, מה הרכוש שלו, איפה הוא גר, מה הוא נותן ולמי ומה הוא מפרסם?

אז שתנוח דעתך. האיש מחזיק הרבה מעבר למה שאתה חושב שיש לו ונותן הרבה יותר ממה שאתה ואני נרויח יחד כל החיים שלנו.

הניחוש שלי הוא שדווקא החברה שייבאה את הרכב דאגה לפרסום.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שניכם מספיק אינטליגנטים כדי לא ליפול למלכודת השחור לבן של הדברים. אל תעשו ממני מה שאני לא.

אני אסביר שוב,

אין לי בעיה עם המכונית, העושר, ההצלחה - וכתבתי את זה. אתה יצרת תבנית ומתעקש להכניס אותי לתוכה.

רק ציינתי שהצורך של אנשים ליידע מדינה שלמה בהישגים האלו בא להשביע משהו שאי אפשר לקנות.

רק על הדחף לפומביות דיברתי ואני מדבר בעניין הזה.

עריכה אחרונה על ידי קרמבו

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם מקנא בו שהוא יכול להגשים חלומות כל כך יקרים. לא מבין למה קשה לפרגן לבנאדם שלא גנב מאף אחד ככל הידוע. לייק ענק. תתחדש

Sent from my iNO 3 using Tapatalk

מחזק ומוסיף שאם אין לו בעיה שכל העולם ואישתו כולל רשות המסים ידעו אילו מכוניות ובתים יש לו- כנראה שהוא אכן הרוויח את ממונו ביושר ומשלם מיסים כחוק.

אני מכיר לא מעט בעלי רכבי יוקרה בישראל, רובם מעדיפים להיות בפרופיל מאוד נמוך בכל הנוגע לרכושם מחשש שרשויות המיסים ידעו מה יש להם, פשוט כי אז לא יהיה להם..

מפרגן לבחור ברמות ולא פחות מכך מפרגן לו על המהלך השיווקי שלטעמי לא פחות ממבריק.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שניכם מספיק אינטליגנטים כדי לא ליפול למלכודת השחור לבן של הדברים. אל תעשו ממני מה שאני לא.

אני אסביר שוב,

אין לי בעיה עם המכונית, העושר, ההצלחה - וכתבתי את זה. אתה יצרת תבנית ומתעקש להכניס אותי לתוכה.

רק ציינתי שהצורך של אנשים ליידע מדינה שלמה בהישגים האלו בא להשביע משהו שאי אפשר לקנות.

רק על הדחף לפומביות דיברתי ואני מדבר בעניין הזה.

כן רק שהתייחסת לאדם ספציפי שאינך מכיר. אם היית מכיר אותו אני בטוח שלא היית כותב את מה שכתבת בקונטקסט שכתבת וזה מה שמפריע לי.

אם הוא היה רודף פרסום היית רואה אותו בכותרות כל שני וחמישי והעובדה היא שאפילו כאן בפורום חובבי רכב הרבה בכלל לא ידעו מי הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, אולי לא הבנתי משהו, אבל בעוד אני מבין היטב מדוע מישהו ירצה רולס רויס בחנייה, אני לא כ"כ מבין למה הוא צריך שתיים...

אף אחד לא צריך רולס רויס. אבל יש לו את האמצעים ויש רצון, אז שיהיה לבריאות! 1, 2, מה זה משנה? שיהנה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן רק שהתייחסת לאדם ספציפי שאינך מכיר. אם היית מכיר אותו אני בטוח שלא היית כותב את מה שכתבת בקונטקסט שכתבת וזה מה שמפריע לי.

זו לא הייתה הכוונה, תחזור על ההודעות שלי לא דיברתי באף אחת מהן ספציפית על מר x, דיברתי עליו ועל דומיו, על הפומביות.

מה שכן, אם התכלית כאן היא לעשות סיבוב ולפרסם את החברה שלו - ניחא.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין באופי וטבע של אנשים? זה שאיש עשיר קנה לעצמו רכב יקר אומר שזה ממלא אצלו משהו ששום סכום כסף בעולם לא יקנה?

בחיים לא פגשת את הבן אדם או אפילו החלפת איתו מילה אחת, אבל על בסיס הרכישות שלו החלטת מי הוא ומה הוביל אותו לבצע את הרכישה. יפה.

אז גם אני מבין קצת באופי וטבע של אנשים, ואמירה כזאת מעידה על האופי והטבע של מי שאמר אותה, כאמור, בעל עין צרה וקנאי.

נראה לי שלקחת את הדברים שלו רחוק מדי. ההערה לא הייתה לגבי עצם הקנייה של הרכב, אלא לגבי הפרסום של הקנייה בראש חוצות. ואמנם אפשר לטעון לכאן ולכאן, אבל בהחלט יש לגיטימיות בהערה.

לגבי הפרסום, את הפרארי שלו הוא הזמין עם חריטת שמו הפרטי על הידיות, לא שם העסק, כשנשאל לפשר הדבר השיב שככה הוא לא יחשוב למכור אותה.

כאנקדוטה זה נחמד, אבל בפועל הוא לא יעצור לשנייה לחשוב על הידיות אם הוא יחליט למכור - ידיות אפשר להחליף בקלות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא הייתה הכוונה, תחזור על ההודעות שלי לא דיברתי באף אחת מהן ספציפית על מר x, דיברתי עליו ועל דומיו, על הפומביות.

מה שכן, אם התכלית כאן היא לעשות סיבוב ולפרסם את החברה שלו - ניחא.

הדגשתי את מה שמפריע לי.

אין דומיו. כל אחד הוא אדם בפני עצמו ועם קוים שונים. זה כמו שאגיד על חובש כיפה יגאל עמיר ודומיו. אתה לא יכול להשוות אותו לתשובה, לדנקנר או לכל אחד אחר כי כל אחד מהם יש לו את השגעונות שלו, המעלות שלו והחסרונות שלו.

אחד אוסף בולים והשני אוסף מכוניות יוקרה. זה עושה לו טוב ולא משמש לפרסום החברה. אשמח לקישור של פרסום אחד של הרכב הזה עם שמו ושם החברה.

יש דבר יפה שהוא אומר למי ששואל אותו למה הוא שופך ככה כסף. הוא אומר שכשהוא יהיה זקן הוא ישב עם כולם בבית האבות על כיסא גלגלים. כולם ישבו שם בוהים עם הראש למטה ורק הוא ישב בכיסא עם הראשל מעלה ועם חיוך. הם ישבו ככה כי יחשבו שעבדו כמו חמורים ולא נהנו ממה שהרויחו והוא ישב עם הראש למעלה וחיוך כי הוא יגיד לעצמו עבדתי קשה ונהנתי מכל שקל שעשיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכבים של רולס רוייס ענקיים. בתמונה זה נראה לכם כמו דאצ'יה לוגן אבל במציאות זה בגודל של שניים.

בשביל זה אתם לא קולטים עד כמה הרכבים שלהם מדהימים בעיצוב שלהם.

2. קבלן שהוא לא בין חברות הבניה הגדולות בארץ שמחזיק בית כזה ומכוניות כאלה הוא כמו ענבל אור מבזבז כסף שאין לו.

3. הבית שלו דוחה, לשייחים סעודים יש טעם יותר טוב בבתים.

4. יש לרולס רוייס יש כמה דגמים יפים, לקנות שניים אותו דבר זה מוזר.

תמונה מצורפת לעוד אופציה מהחברה.

יש לו גוסט ועכשיו פאנטום.

זה ממש לא "שניים אותו דבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגשתי את מה שמפריע לי.

אין דומיו. כל אחד הוא אדם בפני עצמו ועם קוים שונים. זה כמו שאגיד על חובש כיפה יגאל עמיר ודומיו. אתה לא יכול להשוות אותו לתשובה, לדנקנר או לכל אחד אחר כי כל אחד מהם יש לו את השגעונות שלו, המעלות שלו והחסרונות שלו.

אחד אוסף בולים והשני אוסף מכוניות יוקרה. זה עושה לו טוב ולא משמש לפרסום החברה. אשמח לקישור של פרסום אחד של הרכב הזה עם שמו ושם החברה.

יש דבר יפה שהוא אומר למי ששואל אותו למה הוא שופך ככה כסף. הוא אומר שכשהוא יהיה זקן הוא ישב עם כולם בבית האבות על כיסא גלגלים. כולם ישבו שם בוהים עם הראש למטה ורק הוא ישב בכיסא עם הראשל מעלה ועם חיוך. הם ישבו ככה כי יחשבו שעבדו כמו חמורים ולא נהנו ממה שהרויחו והוא ישב עם הראש למעלה וחיוך כי הוא יגיד לעצמו עבדתי קשה ונהנתי מכל שקל שעשיתי.

אני כמובן שמפרגן לכל אחד שהשיג את הונו ביושר ובעשר אצבעות.

מאחל לבחור הרבה הנאה מהכסף שהשיג.

עם זאת, אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שכתבה כזו נעשתה אחרי מסע לחצים של איש יחסי הציבור של הבחור, שאלמלא כן איש פרט לפקיד השומה לא היה יודע על נחיתת הרכב בארץ.

מה זה אומר לגבי אופיו של הבחור, והאם הכתבה בכלל נעשתה כדי לפרסם את החברה, זה שכל אחד ישפוט בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו איש יחסי ציבור. בגלל זה אמרתי שסביר להניח שיחסי הציבור הם של החברה המייבאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחדש! לנסוע ברכב כזה זה לא שגרתי ונחמד (במיוחד לאוסף), ממש כמו קקטוס בשביל הפורום הזה.

אני לא הייתי מתקרב לרכב שנראה ככה, מצד שני לא מעניין אותי גם לקנות מותג יוקרה, בין אם אוכל להרשות לעצמי או לא.

האנשים שתקפו את מר "קרמבו", תפסיקו כי אתם סתם ראש אבן ולא כל תגובה שונה היא שלילית כמו שאתם עושים ממנה. הבחור צודק, מי שמכיר מקרוב אנשים שמרשים לעצמם לקנות כזה רכב או עובד אצלם יודע את זה, שיש סיבה לכתבות מישהו רצה לפרסם את זה בין אם סתם כדי להתחנף או כי הוא אוהב את הבן אדם או כי יש אינטרס נוסף או כי הבן אדם סתם ביקש בכבודו ובעצמו, או שוב סתם מישהו חשב שזה יעניין. מי שמקורב גם יודע שתמיד יש אנשים עשירים יותר ועם אוספים יפים יותר ועליהם לא מדברים. זה לא באמת משנה, פרסום לא אמור לעניין אתכם ככה או ככה אם אתם לא קשורים לתחומים/תחביבים שלו.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...