Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רולס רויס פאנטום חדשה נחתה בישראל

liam_marom
שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סורי, אולי לא הבנתי משהו, אבל בעוד אני מבין היטב מדוע מישהו ירצה רולס רויס בחנייה, אני לא כ"כ מבין למה הוא צריך שתיים...

כתוב ב YNET. באחת הוא נוהג ובשניה יש לו נהג :lol:

גם לטעמי העיצוב של הרולס רוייס מבחוץ לא פאר היצירה אבל אחרי שראיתי מקרוב בסוכנות בברלין אני מוריד את הכובע.

לא פחות ממדהים בפנים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סורי, אולי לא הבנתי משהו, אבל בעוד אני מבין היטב מדוע מישהו ירצה רולס רויס בחנייה, אני לא כ"כ מבין למה הוא צריך שתיים...

יש היום גם שייחים במדינות המפרץ עם צי של כמה רולס רויס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכבים של רולס רוייס ענקיים. בתמונה זה נראה לכם כמו דאצ'יה לוגן אבל במציאות זה בגודל של שניים.

בשביל זה אתם לא קולטים עד כמה הרכבים שלהם מדהימים בעיצוב שלהם.

2. קבלן שהוא לא בין חברות הבניה הגדולות בארץ שמחזיק בית כזה ומכוניות כאלה הוא כמו ענבל אור מבזבז כסף שאין לו.

3. הבית שלו דוחה, לשייחים סעודים יש טעם יותר טוב בבתים.

4. יש לרולס רוייס יש כמה דגמים יפים, לקנות שניים אותו דבר זה מוזר.

תמונה מצורפת לעוד אופציה מהחברה.

rr.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב ב YNET. באחת הוא נוהג ובשניה יש לו נהג :lol:

וואלה, הגיוני (NOT).

יש היום גם שייחים במדינות המפרץ עם צי של כמה רולס רויס.

אמרת שייחים, אמרת הכל. מציע שנקרא לו "השייח מנתיבות".

שני אגבים:

1. אם אתם מתלהבים מהמכוניות, אז המפעל בכלל יפיל אתכם. ביקרתי בו לפני 6 שנים (כשעוד הייתי צעיר ופחות לא יפה) והוא זכור לי עד היום בתור אחד הדברים המרשימים שראיתי. אתם יכולים לראות בעצמכם, ועל הדרך ליהנות מבדיחות הקרש הידועות שלי (אני חצי מתבייש לשים את הלינק, אבל פאק איט - 20000 איש כבר צפו בו):

2. טוב, נו, על הדרך קחו גם את הסרטון על הגוסט - שאני עדיין מחשיב כאחד היותר טובים שלי. בונוס - הומור עצמי ירוד בדקה וחצי האחרונות:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו בחניה גם פרארי איטליה, מזראטי ועוד....אולי אחד האנשים הכי חכמים שאני מכיר, למה? כי הוא אשכרה נהנה מהכסף ולא שומר הכל בחשבון הבנק עד המוות.

וואלה, הגעת למסקנה בדיוק הפוכה משלי לגבי הקבלן שריקי.

מהכתבה עולה שמדובר באדם עם חסכים רציניים (מה זה הבית הזה? אפשר להסתנוור מרוב קיטש).

בשכונה שלי גר אדם שעל פניו עשיר פי כמה מהקבלן שריקי, ויש לו בית רגיל שלא מתבלט בכלל ורכב אחד בודד (אומנם Q7, אבל עדיין רכב יחסית שפוי. יחסית). עושה עלי הרבה יותר רושם.

עריכה: קיצי קיצי

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הכתבה על הבחור אתמול, כשהכתב ליווה אותו לשחרר את הגוסט מהנמל, התרשמתי לטובה, הוא שילם כמעט מיליון וחצי אלף שקל מיסים והמתין חצי שנה לשחרור הרכב.

התרשמתי לטובה מהבן אדם, שהוא בעלים של חברה גדולה אך מעורב בחברה בצורה פרטנית, מכיר את הפועלים הזוטרים ונמצא פיזית בעבודה מדי יום (אני עוסק בתחום, בדרך כלל אני זה שמכיר את השטח כאשר הבעלים לא מעורב בכלום), הוא מתלבש פשוט ומדבר בגובה העיניים עם כולם ואם הוא יכול להרשות לעצמו להנות מהתחביב היקר הזה אז שיבושם לו.

לגבי הרולס רויס עצמה, בפאנטום נסעתי מספר פעמים, בגוסט נסעתי המון ואפילו נהגתי מספר פעמים, זה משהו שקשה להסביר, זאת הצהרה מסויימת ולאו דווקא הצהרה רעה, צרות עין תמיד קיימת.

הזיכרון הכי מבדר שלי הוא מהיום שבו התעוררתי בבוקר שבת, הנהג היה חולה אז ירדתי לחניון עם שורט וגופיית סבא ולקחתי את הגוסט לסיבוב בכדי לקנות קפה, אני בניופורט ביץ' כולם שם טחונים ועדיין הגוסט היא לא רכב עממי, מגיע למרכז קניות חביב, מחנה מול סטארבאקס ויוצא מהאוטו כמו שלוך, אלא שלא ראו אותי כשהגעתי ופגשו אותי הפוך בפנים הסתכלו עלי עקום, מה לבחור עם כפכפים שורט וגופייה ולאיזור הזה בכלל, עד שיצאתי, הנחתי את הקפה על האוטו והדלקתי סיגריה, ממש שיעור בסגנון "אל תשפוט ספר לפי העטיפה".

30500861d77ea6fe0e5a5b8ca80b3fd9.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקף אותי פעם לפני רמזור, אין דברים כאלה. אי אפשר להתעלם מהרכב, הנוכחות שלו זה משהו יחיד שנתקלתי בו בארץ, לא מרצדס לא במוו ולא נעליים. לפני העקיפה אני זוכר שזיהיתי גוש שחור ענקי מאחוריי, אוטומטית ברחתי ימינה לנתיב הימני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבית זה עניין של טעם, אבל אני כמעט בטוח שהמבנה שהוא גר בו היה מקבל יחוס אחר אם הוא היה נמצא על מרגלות כרם באיטליה, אבל בגלל שזה בישראל ועוד בנתיבות, אז קצת קל יותר להתנגח.

אני חושב שהמינימום שכל חובב רכב יכל לעשות זה לפרגן לו. אוהבים או לא אוהבים, זה לא משנה, האדם הביא רולס רויס חדשה לארץ ישראל. עד שלא יהיה לנו כסף לקנות אחת (או שניים), אני מאמין שנסתפק בשמחה בלהביט ברכב הזה ולחוות אותו ויזואלית במציאות.

בקיצור מברוק לבנאדם, שיהנה מהרכב כמו שרק אדם עם אהבה/חסך כמו שלו לתחביב יכל להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין. תמיד היו לו רכביפ יקרים, אבל לפני 10 שנים מי ידע מי זה עודד שריקי ומה זה ארזי הנגב? היום כולם יודעים. אין כאן התרברבות. יש רק שיקולי יחסי ציבור קרים. על הדרך גם מקבלים רכב. בהולנד יש בחור שיש לו 3 בוגאטי ויירון והוא יקבל את הכירון הראשונה. הוא לפעמים עוטף אותן בפרסומות של החברה שלו ושם במרכזי ערים מרכזיות בכל אירופה. כלי פרסום לגיטימי ומתוקצב.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה למה שרשמתי, אזי תנוח דעתך,

אני ״קצת״ מכיר איך הדברים האלו עובדים.

הרבה אנשים קונים הרבה דברים יקרים הרבה יותר מהמכוניות האלו (מטוסים, יאכטות, בתי נופש בחו״ל) ולא מקבלים כותרות בעיתונים ואתרי אינטרנט.

אבל איכשהו יש אנשים שבכל פעם שהם מתחדשים במכונית כזו זה מגיע לעיתון, לא מודלף ולא סקופ.

הם, או מי מטעמם דואגים ליידע את העיתון והם גם שמחים להתמסר להצהרות וראיון.

יודע מה? זורם איתך. מישהו דאג שתהיה ידיעה על העניין הזה. כמו שכבר כתבו פה, זה אחלה פרסום לעסק שלו ומכניס לו עוד כסף.

איפה הבעיה פה?

עיני אינה צרה כלל וכלל,

אבל לדעתי, אם מישהו חייב שמדינה שלמה תדע על המכונית החדשה שלו, על בת הזוג שלו, על הדירה או כל דבר פרטי אחר, זה ממלא אצלו משהו ששום סכום כסף בעולם לא יקנה.

כמובן שזכותך לדעתך, אז דעתי היא שזה שאתה אומר דבר כזה, בעצם מעיד על האופי שלך, שאתה בעל עין צרה וקנאי.

אתה אומר שעינך אינה צרה כלל וכלל, אבל עצם האמירה שלך שקנייה של רכב כזה ופרסום של העניין מהווה לדעתך פיצוי על חסך כלשהו, אומר שדווקא עינך כן צרה.

קשה לך לפרגן מבלי לעקוץ (במקרה הנ"ל).

סביר להניח שהאיש מרוויח הרבה יותר ממה שאני אי פעם אוכל לבזבז ואני שמח בשמחתו ולא אבקר שום מהלך עסקי וכלכלי שלו - כי בזה הוא מבין הרבה יותר ממני.

אבל יש דברים שאני כן מבין בהם, הם לא קשורים לכסף, הם קשורים לאופי וטבעם של אנשים.

אתה מבין באופי וטבע של אנשים? זה שאיש עשיר קנה לעצמו רכב יקר אומר שזה ממלא אצלו משהו ששום סכום כסף בעולם לא יקנה?

בחיים לא פגשת את הבן אדם או אפילו החלפת איתו מילה אחת, אבל על בסיס הרכישות שלו החלטת מי הוא ומה הוביל אותו לבצע את הרכישה. יפה.

אז גם אני מבין קצת באופי וטבע של אנשים, ואמירה כזאת מעידה על האופי והטבע של מי שאמר אותה, כאמור, בעל עין צרה וקנאי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש לאדם מסויים את האמצעים, אז אני מצפה ממנו שיקנה את מה שידו משגת, אפשר להגיד שזה מיותר מכיוון שרכב שעולה פחות יכול לתת את אותו הדבר אבל אז אנחנו משמידים לחלוטין את התחביב שלנו, למה לקנות רכב ספורט אם גם מאזדה דמיו תיקח אותך מנקודה א לנקודה ב', זה בדיוק אותו הדבר.

לגבי הפרסום, את הפרארי שלו הוא הזמין עם חריטת שמו הפרטי על הידיות, לא שם העסק, כשנשאל לפשר הדבר השיב שככה הוא לא יחשוב למכור אותה.

Sent from my 6045O using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...