Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יציאת aux ו- usb למאזדה 6 2005.

marksab
שימו לב! השרשור הזה בן 2861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

קראתי המון שירשורים לגבי הנושא פה בפורום, אך עדיין חושש לעשות רכישה לא חכמה באיביי.

קודם כל, מה ההבדל בין הכבל הפשוט שעולה 5 דולר לבין הכבל שמגיע עם קופסא שעולה בסביבות ה 100 ש״ח?

האם לכל מאזדה בשנתונים הללו יש את אותם החיבורים? כי ראיתי שאחד מהמוכרים באיביי רשם :

2, Not all Mazda 6 supports external CDC connection, internal modification might be needed; Mazda 6, produced from Nov. 2003 to Sep.

2005, needs to solder a jumper or a 0-ohm chip register on location L716 in its head unit.

הרכב של אישתי יוצר בפברואר 2005 ככה שלפיו, לא אמור לעבוד לי.

שאלה אחרונה, כמה סיפור כזה צריך לעלות לי במקום מקצועי, עניין יקר יחסית רו שאולי עדיף להימנע מלפרק פלסטיקה באופן עצמאי?

תודה מראש לעונים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל הפשוט לא יעבוד לך. רק ברכבים מ- 2008 הוא מתאים.

אתה צריך קופסה שמדמה CD CHANGER. וכן עד סוף 2005, צריך לפתוח את הרדיו ולהלחים גאמפר על הלוח (יש שרטוטים ותמונות בדפי המכירה באינטרנט של המתאמים למזדה 6). רצוי מאוד שטכנאי אלקטרוניקה יעשה זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת שהייתי שוקל החלפת הפאנל המקורי בתחליפי כמו זה למשל :

http://www.ebay.com/itm/XTRONS-Car-Radio-Fascia-for-Mazda-6-2002-2007-Black-Facia-Dash-Install-Trim-Kit-/301315718786?fits=Year%3A2005%7CMake%3AMazda%7CModel%3A6

בדוק את עניין שמירת הפונקציונליות של מסך המידע במצב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לא ידעתי שאני מוותר על פונקציות של המסך, למה זה?

אתה מדבר על התצוגה? או פונקציות ספציפיות?

מעבר לכך, אני לא רוצה להשקיע ברכב יותר מידי, לא יודע כמה זמן ישאר אצלנו עוד.

זה רכב שני בבית ולא ממש כלכלי להחזיק רכב מנוע 2000 רק בשביל להוציא את הילדים מהגן. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שמודל 2005 הוא מודל מעבר בפונקציית מסך המידע ברכבי מאזדה אבל אני לא בטוח

אם אני זוכר נכון ולכן ברר את העניין ,ידוע לי שהחלפת המערכת המקורית במודלים

ישנים יותר מבטלת את תצוגת המידע ברכב.

בנוגע להחלפת המכשיר ,הנושא הכלכלי הוא עניין של שיקול דעתך.

בכל הנוגע לתוצאה הסופית החלפת המכשיר המקורי בתחליפי עדכני

בסיסי מבית טוב תתן לך תוצאה משמעותית טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש להחליף את המכשיר או המערכת כלל וכלל, מה שאני רוצה זאת יציאת aux שאוכל לשמוע מוזיקה מהנייד.. למה זה צריך להיות כל כך מסובך? אתה לא מכיר דרך אחרת שזה יתאפשר לי? סורי על החפירה זה פשוט ממש חשוב לאישתי מאחר וה cd לא עובד ברכב.

(גם לא מעוניין בתיקון, כי אחרי הכל המערכת גם לא קוראת צרובים או mp3 ככה שזה מיותר.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הבנתי אבל פיתרון זול לא ממש קיים ,ואם כבר פיתרון אז שלפחות יהיה טוב.

חיפשתי קצת ברשת ומסתבר וגם הגיוני שהפיתרון שהצעתי לא יבטל לך את

מסך המידע ,למעשה לא מדובר בהחלפת המערכת המקורית כלל אלא

פיתרון בנוסף שממוקם בראש הקונסולה,ראה תמונה:

http://forum.mazda6club.com/attachments/car-electronics/62837d1198320713-1-din-dash-kit-map-compartment-img_0034.jpg

אתה יכול לרכוש מכשיר בסיסי טוב כמו פיוניר סידרה 2 או

מכשיר עם BT בסיסי טוב כמו פיוניר סידרה 4 עדכני.

ולהנות מכל העולמות ,גם CD גם USB גם AUX גם BT

איכות עדיפה יותר וכמובן שלל פיצרים שמגיעים עם המכשיר ,מה שגם העניין ניתן

לשינוי בקלות במידה ותירצה למכור את הרכב אתה יכול לפרק את המתאם

ואת הרדיודיסק ולחזור למצב המקורי,אני לא מוצא בזה חסרונות מלבד המחיר שגם הוא בגדר הסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הערכה כמה סיפור כזה צריך לעלות לי? כולל הקונסולה, הרדיו דיסק וההתקנה? תודה רבה לך על העזרה והמסירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך שמסגרת רדיו מחו"ל כפי שצירפתי להודעה קודמת שלי תעלה לך 300 שח

חפש כזו גם בארץ אולי תמצא במחיר קרוב ,רדיודיסק בסיסי טוב 350 שח

והתקנה באזור 200 שח אני מעריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון כאן שזה מבטל את המערכת המובנית וזה קצת יכול להפריע למי שאוהב שכל הכפתורים באוטו עובדים..

במחיר הזה גם אפשר לשים כבר את הקופסה של הusb...

Sent from my CW-Vi7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון כאן שזה מבטל את המערכת המובנית וזה קצת יכול להפריע למי שאוהב שכל הכפתורים באוטו עובדים..

במחיר הזה גם אפשר לשים כבר את הקופסה של הusb...

Sent from my CW-Vi7 using Tapatalk

מה זה בדיוק הקופסא של ה usb?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מאזדה 5 שנת 2006 עם מקרה דומה לשלך. הזמנתי באיביי מודולטור לרדיו שהתחבר בBT לנייד. זה לא פתרון איכותי אבל מצד שני הוא פשוט זול והאיכות סבירה.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מאזדה 5 שנת 2006 עם מקרה דומה לשלך. הזמנתי באיביי מודולטור לרדיו שהתחבר בBT לנייד. זה לא פתרון איכותי אבל מצד שני הוא פשוט זול והאיכות סבירה.

Sent from my E6853 using Tapatalk

אם יורשה לי לשאול :

במה זה מתבטא שזה ״לא איכותי״?

ואיזה חודש יוצרה המאזדה שלך אתה אולי זוכר? זה יתן לי בטחון לקנות את הקופסא הזאת כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...