Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטח שכן. לא גנרי לגמרי, אבל גנרי יחסית. זה מה שפסיכולוגים עושים, ואצל חלקם הלא קטן, דברים עובדים בצורה די טובה.

מה אתה חושב, שכול אחד מ-7 מילארד איש הוא איש מיוחד במינו, ואי אפשר להשוות אותו לאחרים?

בפועל יש אולי 30-40 טיפוסי אופי שונים. ככה שזה אמנם לא גנרי 1 ל-1, אבל גנרי למדי. אם אחד אומר לך משהו, קח בערבון מוגבל. אם 20 אומרים לך את אותו דבר- תתחיל לקחת את זה ברצינות.

היית פעם בטיפול פסיכולוגי?

אתה מתבלבל בין פסיכולוג לקאוצ'ר. יש סיבה טובה למה קואצ'ינג לא עובד ב-90% מהמקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עדיין הרגשה שתתגעגע אליה, ועוד תמשיך להיפגש איתה.

בוודאי שכן, אבל אני לא יוזם כבר כלום. לא נעים לראות תגובה כמו שהיא כתבה היום ומתעלמת לגמרי ממה שיש לה מול העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לה מול העיניים? עארס צעצוע?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום זה שוק בשר, כולם מחפשים לדפוק ולזרוק. את מחפשת קשר רציני ומשמעותי בעיקר בגלל שלא חווית את זה ובא לך סוף סוף להיות נאהבת?

אז הגיע בחור, שסיפק לך את כל הצרכים האלה, דאג, פינק, ריגש, שימח, עצבן, הציק, שיגע, התנהג כמו גבר , כיבד ובכל זאת לא רוצה זוגיות.

הבנות האלה יבינו מאוחר מדי אחרי שכל העיר תדע שכולם עברו עליהן , שהן פספסו הרבה אהבות גדולות בגלל בררניות וטיפשות יתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שכן, אבל אני לא יוזם כבר כלום. לא נעים לראות תגובה כמו שהיא כתבה היום ומתעלמת לגמרי ממה שיש לה מול העיניים.

מה כתבה?

שנדע האם צדקנו ...

זה גם ככה פורום אנונימי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית פעם בטיפול פסיכולוגי?

אתה מתבלבל בין פסיכולוג לקאוצ'ר. יש סיבה טובה למה קואצ'ינג לא עובד ב-90% מהמקרים.

אני צריך ללכת, אני פשוט מתקמצן על כסף(יקר החרא)

מישהו מאוד קרוב אליי כבר הולך שנתיים בערך.

השימוש במילה פסיכולוג לא היה נועד לשום דבר, חוץ מהלמחיש לך שאתה ואני לא כאלה יחודיים ושונים כמו שאנחנו חושבים, יש המון אנשים באותו אופי שלנו ועברו את אותם חוויות פחות או יותר, ודרך הטיפול שהם עברו יכולה בקלות להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך שיש לך ידידה שיש לה לב זהב, תמיד מוכנה לעזור, תמיד יש לכם על מה לדבר ומה לעשות ביחד, ואתה יודע שהיא מאוהבת בך בסתר.

אבל מה - הוא שמנה (לא קצת מלאה, שמנה 100 קילו), יש לה גשר בשיניים, חזה שטוח ושיער דליל, והטעם שלה בבגדים זה טרנינג שחור.

היית נמשך אליה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אמרת לה שיש לך עבה?

תאר לך שיש לך ידידה שיש לה לב זהב, תמיד מוכנה לעזור, תמיד יש לכם על מה לדבר ומה לעשות ביחד, ואתה יודע שהיא מאוהבת בך בסתר.

אבל מה - הוא שמנה (לא קצת מלאה, שמנה 100 קילו), יש לה גשר בשיניים, חזה שטוח ושיער דליל, והטעם שלה בבגדים זה טרנינג שחור.

היית נמשך אליה?

הדגשה שלי.

סתם טרנינג שחור או מקורי של אדידאס?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב מסויים זה אפשרי, כי מגיע שלב בקשר שנוצרת משיכה על בסיס אישי נפשי ולא רק על בסיס חיצוני פיזי.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, שביט, אז על מה אתם רוצים ממני אם אתה מצדיק את מה שאני אומר?

אגב, גם היום התפרסם במאקו 12 טיפים לזוגיות חדשה והעניין של המשיכה והתשוקה הוא לא דיל ברייקט (איך שלא אומרים) אלא יכול להתבצע בהדרגה, להתייחס לנפש ולהסתכל על הצדדים של הגבר\אישה וכו'. נו באמת, כמה גברים חתיכים על יוצאים עם בחורות שנראות רע מאוד וההפך? כי משהו קוסם אותם כנראה. אז...

מצד שני, ואדים, לא צריך להגזים, כן ? אני לא מתכוון שאני איראה יצור מוזנח ואני אתבכיין למה לא מסתכלות עליי וההפך, אבל מדובר על מצב סביר טוב+. לא דוגמה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמה מצויינת.

היית נמשך אליה, או לא?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...