Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין... אם את לא בעניין, למה הבאת לי את המספר טלפון שלך? לא ברור.

חבל שתשחית נוירוניך לשווא במחשבות האלו, כי התשובה ככל הנראה לא תספק אותך.

שאלתי בעבר כמה בנות משפחה וחברות למה הן עושות את זה. לונג סטורי שורט - לא הייתה להן תשובה טובה. לרוב זה התמצה ב"לא היה לי נעים אז הבאתי לו את הטלפון שלי, ואחרי זה היה לי עוד יותר לא נעים אז ניסיתי להיות עדינה כדי שהוא יבין את המסר". שורה תחתונה - אם הן לא רודפות אחריך, אל תרדוף אחריהן. זה צריך להיות הדדי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אושריקו, אם תחכה לחבר שלך שיפתח מוסך כדי לעבוד בסוף תמצא את עצמך עם זין טבול בגריז סרנים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תקציר של 200 עמודים האחרונים?

אין עבודה, אין רעמה, אין חברה

קשה קשה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענייני הדייטים, אחרי כמה חודשיים בלי האפליקציות הכרויות, נכנסתי לטינדר לפני כמה ימים לראות מה חדש. היה לי מאצ' עם בחורה נחמדה שגם הייתה לטעמי. דיברנו שם כמה ימים, הייתה אחלה זרימה, הביאה לי את הטלפון לאחר מכן. התכנון שלי היה להתכתב איתה בכמה משפטים בוואטס אפ ואז להתקשר. שולח הודעה בוואטס אפ- לא עונה. לאחר כמה שעות מנסה שוב- שוב לא עונה. אמרתי לעצמי דפוק שכמוני, היא הביאה לי את המספר בכדי שאתקשר ואני שולח לה הודעות?!" לאחר כמה שעות מתקשר, עונה לי ואומרת שהיא באמצע עבודה ותחזור אלי. עברו יומיים וכמובן שלא חוזרת. הבנתי את הרמז ולא שלחתי הודעות יותר ולא ניסיתי להתקשר. לא מתעצבן כי אחרי מה שקרה לי לפני חודשיים(אמי נפטרה) איבדתי כבר את היכולות להתעצבן, אבל באמת שאני לא מבין מה קרה בכמה דקות הבודדות האלו בין ההתכתבות בטינדר לבין זה ששלחתי לה הודעה בוואטס אפ שגרמו לאותה בחורה מלעבור לשיחה זורמת וכיפית ללסנן אותי. חשבתי על תמונה, אבל התמונה שלי בוואטס אפ מופיעה גם בטינדר. אני לא מבין... אם את לא בעניין, למה הבאת לי את המספר טלפון שלך? לא ברור.

Been there, done that, shit happens. אל תקח ללב ותתקדם.

אבל שני דברים:

1. אל תתקשר, לא סתם ככה. בתקופה שלנו זה נתפס כמוזר לגמרי, בטח אם זה דרך אפליקציית היכרויות ולא דיברתם לפני קצת בוואטסאפ. תמיד הודעות לפני, ואם אתה רוצה להתקשר, תיידע אותה ("אתקשר יותר מאוחר/בX"). אני בכלל מתפלא שהיא ענתה לך.

2. אם שלחת הודעה והיא לא ענתה, אף פעם אל תשלח עוד אחת. יש לזה סייג אחד - אם מדובר בקביעה בפועל של דייט ואתה לא מקבל תשובה ברורה לכאן או לכאן (או במקרה הזה, שום תשובה בכלל). דוגמה לשיחה שהיתה לי השבוע (הקטע עם הslow, זה כי היא אמרה שלוקח לה זמן לקרוא הודעות בעברית):

Screenshot_20170601-131322.jpg Screenshot_20170601-131343.jpg Screenshot_20170601-131348.jpg

לא ממש אכפת לי אם התשובה תהיה חיובית או שלילית, אני רק רוצה לקבל אותה ושתהיה חד משמעית, בשביל שלא אבזבז לעצמי את הזמן. באותה נשימה היה לי מקרה דומה רק היום - קבעתי עם מישהי להיום בערב, ווידאתי אתמול מקום ושעה, היום בבוקר מקבל ממנה הודעה ש"לא יסתדר לה בסוף". אמרתי לה אין בעיה, דברי איתי אם את רוצה להפגש, ואם את לא בעניין זה גם בסדר גמור. ענתה שנראה לה שהיא לא בעניין, אמרתי לה בהצלחה ושלום. מה שנקרא - Polarizing.

משתתף בצערך על אמא שלך, תהיה חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שתשחית נוירוניך לשווא במחשבות האלו, כי התשובה ככל הנראה לא תספק אותך.

שאלתי בעבר כמה בנות משפחה וחברות למה הן עושות את זה. לונג סטורי שורט - לא הייתה להן תשובה טובה. לרוב זה התמצה ב"לא היה לי נעים אז הבאתי לו את הטלפון שלי, ואחרי זה היה לי עוד יותר לא נעים אז ניסיתי להיות עדינה כדי שהוא יבין את המסר". שורה תחתונה - אם הן לא רודפות אחריך, אל תרדוף אחריהן. זה צריך להיות הדדי.

לא יודע, זו גישה מאוד מוזרה לדעתי. למשל, אם מישהי תשלח לי הודעה באתר הכרויות ואני לא אהיה בעניין, אז אני פשוט לא אענה לה. לא אזרום איתה בשיחה צפופה של כמה ימים, אתן לה את הטלפון שלי ואז אסנן. אבל טוב, כנראה שגם מה שהצגת זו דרך.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Been there, done that, shit happens. אל תקח ללב ותתקדם.

אבל שני דברים:

1. אל תתקשר, לא סתם ככה. בתקופה שלנו זה נתפס כמוזר לגמרי, בטח אם זה דרך אפליקציית היכרויות ולא דיברתם לפני קצת בוואטסאפ. תמיד הודעות לפני, ואם אתה רוצה להתקשר, תיידע אותה ("אתקשר יותר מאוחר/בX"). אני בכלל מתפלא שהיא ענתה לך.

2. אם שלחת הודעה והיא לא ענתה, אף פעם אל תשלח עוד אחת. יש לזה סייג אחד - אם מדובר בקביעה בפועל של דייט ואתה לא מקבל תשובה ברורה לכאן או לכאן (או במקרה הזה, שום תשובה בכלל). דוגמה לשיחה שהיתה לי השבוע (הקטע עם הslow, זה כי היא אמרה שלוקח לה זמן לקרוא הודעות בעברית):

[ATTACH=CONFIG]488378[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]488379[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]488380[/ATTACH]

לא ממש אכפת לי אם התשובה תהיה חיובית או שלילית, אני רק רוצה לקבל אותה ושתהיה חד משמעית, בשביל שלא אבזבז לעצמי את הזמן. באותה נשימה היה לי מקרה דומה רק היום - קבעתי עם מישהי להיום בערב, ווידאתי אתמול מקום ושעה, היום בבוקר מקבל ממנה הודעה ש"לא יסתדר לה בסוף". אמרתי לה אין בעיה, דברי איתי אם את רוצה להפגש, ואם את לא בעניין זה גם בסדר גמור. ענתה שנראה לה שהיא לא בעניין, אמרתי לה בהצלחה ושלום. מה שנקרא - Polarizing.

משתתף בצערך על אמא שלך, תהיה חזק.

תודה.

זהו, שזה מה שעשיתי. רציתי לשלוח לה כמה הודעות לפני בוואטס אפ ואחרי התכתבות קצרה לחייג אליה. משום מה, היא סיננה אותי אחרי שבטינדר השיחה זרמה מצוין. לגבי למה היא ענתה לטלפון, זה פשוט. היא פשוט לא שמרה את המספר שלי ולא זיהתה שאני התקשרתי. אני גם כמוך אוהב לשמוע וגם לתת תשובות חד משמעיות לגבי כן/לא. לא אוהב גימגומים, עירבובים וסינונים. אני חושב שבתור אנשים בוגרים עדיף להיות אמיתי וכנה, גם אם האמת קצת כואבת מאשר סתם למרוח בנאדם.

בכל מקרה, אני כבר התקדמתי מאז כי אין מה להשאר מאחור כי מניסיון זה לא יתן לי כלום.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, זו גישה מאוד מוזרה לדעתי. למשל, אם מישהי תשלח לי הודעה באתר הכרויות ואני לא אהיה בעניין, אז אני פשוט לא אענה לה. לא אזרום איתה בשיחה צפופה של כמה ימים, אתן לה את הטלפון שלי ואז אסנן. אבל טוב, כנראה שגם מה שהצגת זו דרך.

אני מסכים איתך במאה אחוז, אבל כאמור, המוח הנשי עובד אחרת :lol:

בדיוק כמו שבלזור כתב - ראית איך הבחורה כתבה לו ש"לא יסתדר לה בסוף" במקום להגיד "סליחה, אני לא מעוניינת". יכול להיות שהן נהנות מהאגו-בוסט, יכול להיות שהן באמת מתלבטות אם כן או לא, יכול להיות שפשוט לא נעים להן אז הן מנסות להתרחק באיטיות, ויכול להיות שהן מפחדות שתכתוב להן "יא מכוערת מי בכלל רוצה אותך" (תתפלא, אבל יש מספיק גברים חסרי בטחון שיגידו את זה לבחורה שדחתה אותם).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, האם אתה תומך בלנסות לשכנע בחורה לתת צ'אנס כשהיא מחלטה לא להמשיך עם הדייטים?

ואני לא מדבר על מקרה שהבחור דוחה ממש חיצונית או במעשים שלו אלא פשוט ש-ו-נ-ה מאותה אישה. אפשר לקשר את זה למקרה שלי ואפשר שלא.

אני מודע לכך שחיזורים לאחר "לא" עלולים להתפרש כהטרדה ואובססיה, אבל מצד שני כמה פעמים בחורה וגבר מתלבטים אם להמשיך או לא ובגלל דברים שוליים מוותרים אולי על אהבה גדולה? שוב, לא מדבר על חייזר דוחה או חולה נפש או עבריין או כל דבר בל יעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבלזור אמר. אין קשר למראה החיצוני של הבחור או להתנהגות שלו. הוא יכול להיות יפה תואר ופרינס צ'ארמינג, אם היא אמרה לא - זה לא.

תבין - זה אף פעם לא בגלל "דבר שולי". אם הבחורה הייתה בעניין, היא הייתה מחליקה דברים שוליים. אם נדמה שזה דבר שולי - אז זה פשוט התירוץ שלה להפסיק, כשבפועל הסיבה יותר עמוקה.

תחסוך לעצמך כאב לב. אם הבחורה מראה סימנים שזה לא זה - שחרר. אם היא תתחרט היא כבר תחזור אליך על ארבע.

הייתי במצב הזה בעבר, הכירו לי מישהי מהעבודה, התלהבתי ממנה. יצאנו פעם אחת, כשהזמנו בירה ועשינו לחיים, היא התלוננה שלא הסתכלתי לה בעיניים בזמן שהשקנו את הכוס ושזה סימן רע. לא היה עוד דייט - מאותה נקודה היא התעלמה ממני. בחוכמתי כי רבה התקשרתי אליה כמה ימים אחרי וניסיתי בכל זאת. כמובן שלא עבד. מאז למדתי לקח (להסתכל לבחורה בעיניים כמובן - אחרת זה סימן רע :-P )

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

One-Strike Rule - אם בחורה הגיעה להחלטה מסויימת לגבי גבר, שום דבר שתעשה לא הולך לשנות את זה. למעט במקרים חריגים מאוד, והסיפור שלך הוא לא אחד מהם.

האמת שזה היה בכלליות בין היתר ולא רק במקרה שלי שכן מדובר בבחורה בעייתית וסגורה. אבל יש בנות שבאסה להפסיד אותן באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מה שבלזור אמר. אין קשר למראה החיצוני של הבחור או להתנהגות שלו. הוא יכול להיות יפה תואר ופרינס צ'ארמינג, אם היא אמרה לא - זה לא.

תבין - זה אף פעם לא בגלל "דבר שולי". אם הבחורה הייתה בעניין, היא הייתה מחליקה דברים שוליים. אם נדמה שזה דבר שולי - אז זה פשוט התירוץ שלה להפסיק, כשבפועל הסיבה יותר עמוקה.

תחסוך לעצמך כאב לב. אם הבחורה מראה סימנים שזה לא זה - שחרר. אם היא תתחרט היא כבר תחזור אליך על ארבע.

הייתי במצב הזה בעבר, הכירו לי מישהי מהעבודה, התלהבתי ממנה. יצאנו פעם אחת, כשהזמנו בירה ועשינו לחיים, היא התלוננה שלא הסתכלתי לה בעיניים בזמן שהשקנו את הכוס ושזה סימן רע. לא היה עוד דייט - מאותה נקודה היא התעלמה ממני. בחוכמתי כי רבה התקשרתי אליה כמה ימים אחרי וניסיתי בכל זאת. כמובן שלא עבד. מאז למדתי לקח (להסתכל לבחורה בעיניים כמובן - אחרת זה סימן רע :-P )

אם היית מסביר לה שהיא לא מספיק מכוערת בשביל שתסתכל לה רק בעיניים אולי התוצאה היתה שונה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי רחוק שאני יכול לחשוב עליו הוא פשוט לשבת ליד מישהי בחדר אוכל או בשקם ולהתחיל לדבר איתה.

ואם כן , על מה בדיוק ?

תשאל אם גם לה האוכל עושה גזים. הכי טוב לייצר תקשורת אינטימית על ההתחלה.

וברצינות, כל התאוריות האלו על ״אני נראה רע, אף אחת לא רוצה אותי״ בעיקר פוגעות באגו שלך, וגורמות לך להתחיל (אם תתחיל) כל ניסיון לקשר מפוזיציה של נחיתות שהיא לא בריאה ולא טובה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זה , אתה ישר משדר את זה לבחורה. אם תדע לדבר היא תתעניין יותר בשיחה איתך ולא בראש הקירח שלך.

בלזור, היא לא חייבת לך דין ולא חייבת לתת לך תשובה. אתה סתם בן אדם ברחוב בשבילה. לתת חרטוט בנוסח "צץ לנו משהו משפחתי ברחובות" זה להגיד שחרר יא גבר. ולמה את חושב שאתה cool guy? אתה לא מכיר אותה אז למה חושב שאתה כזה עבורה.? אני לא בקטע רע כלפיך.תפקידך להתחתלה לזרום איתה בשיחה נעימה ולא יותר מדי שיווק עצמי. את הסחורה היא כבר תראה בדייט ומשם זה יתפתח או לא. זו הסיבה שלדעתי לא צריך לזיין את המוח יותר מדי בהודעות או שיחות לפני פגישה. כי אם תעשה טעות לא תצא מזה ולא תתקיים פגישה ראשונה אפילו.מה זה ואצאפ חובה? ואם כבר התכתבויות אתה חייב לשקול פעמיים כל מילה שאתה משחרר דרך מקלדת כי מוח נשי קורא את אותו משפט מזוית שונה משלך. בקיצר לדעתי לחתור לדייט וזהו. אם היא לא מסכימה לדייט אז אתה לא מעניין אותה. נקודה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

98civic, אני לא באמת חושב שיש כללים... נראה שבלאזור לקח את זה באמת קצת למקום של "אמן הפיקאפ" לטוב ולרע...

אבל מה שהוא אומר לדעתי נכון, אם אני רואה למשל שבחורה ממציאה תירוצים, אז אני מוחק את המספר שלה מהטלפון וממשיך הלאה. חבל על הזמן ועל המאמץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...