Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלוואה מהבנק לקנית רכב

_DownLoaD_
שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידני לא בא בחשבון בגלל שהרכב ישמש את אמא שלי (שמתקשה בידני) ואותי, שוב זה גם תלוי בגובה המקדמה שניתן, שהיא תיהיה בין 15 ל 22 אלף נכון לעכשו.

איביזה סטיייל לא בא בחשבון כי זה פשוט לא התקדמות, והפאביה מבוגרת מידי ואני בן 18 וזה לא מתאים לי. אם כבר הפולו, אבל גם היא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי ישלם את רוב עלות הרכב?

אתה או אימא שלך (כי בסופו של יום בעל המאה הוא בעל הדעה)?

לדעתי אם יש בך קצת היגיון תיגש איתה ביחד לבדוק רכבים ויכול להיות שהרצונות שלך לא תמיד יהיו הרצונות שלה בנוגע לסוג הרכב.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני לא בא בחשבון בגלל שהרכב ישמש את אמא שלי (שמתקשה בידני) ואותי, שוב זה גם תלוי בגובה המקדמה שניתן, שהיא תיהיה בין 15 ל 22 אלף נכון לעכשו.

איביזה סטיייל לא בא בחשבון כי זה פשוט לא התקדמות, והפאביה מבוגרת מידי ואני בן 18 וזה לא מתאים לי. אם כבר הפולו, אבל גם היא יקרה.

אם ידני לא בא בחשבון למה אתה נשאר על הוואגיות? אני יכול להבין כי אלה באמת רכבים מהמהנים לנהיגה אבל עם בעיות תקציב ומגבלות כמו שאתה מציין אין לך מנוס..

למה איביזה נחשב ללא התקדמות מבחינתך? התקדמות מאיזה אוטו? למה מחליפים את האוטו?

Sent from my HTC One using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם משחק ה"נדמה לי" שאתה משחק פה הוא על דעת ההורים של - או שהכל חלומות באספמיה?

הבת שלי שמבוגרת ממך בשנה נוסעת בקורולה 2005 ואומרת תודה בכל פעם שהיא מקבלת את הרכב (היתה מאד רוצה לנהוג ב-v40 אבל עלויות הביטוח מטורפות)

קודם כל תירגע.

כל הדגמים שנזכרו כאן הם די יקרים לביטוח, ויתכן שתגלה שעלויות הביטוח יוסיפו לעלות החודשית עוד כ-500 ש"ח.

המלצתי:

חפש רכב ב-20000 ש"ח, או שתיקחו משהו בליסינג פרטי שכולל ביטוח (אז התוספת עבור נהג חדש היא 1200 ל2000 ש"ח בשנה בלבד)

עדיפות לרכב זול לדעתי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי רכב יד שניה עם הלוואה מהבנק.

לא רואה שום סיבה שאוציא מהחשבון שלי עכשיו 79 אש"ח, אם אני יכול לקבל אותם מהבנק בריבית פריים + 0.15 (הלוואה לכל מטרה, הבנק הבינלאומי).

אפילו אג"ח מדינה עושה בשנה יותר מ-0.15%, אז במקרה כזה ברור שעדיף לקחת הלוואה.

אם אתה לוקח הלוואת בלון עם ריבית פריים + 5%, אז ברור שזה פחות משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום סיבה שאוציא מהחשבון שלי עכשיו 79 אש"ח, אם אני יכול לקבל אותם מהבנק בריבית פריים + 0.15 (הלוואה לכל מטרה, הבנק הבינלאומי).

זה נכון אבל במקרה שלו הוא אומר שהתשלום חודשי של 1600 הוא גבוה, זאת אומרת שמלכתחילה אין לו את הסכום המלא להוציא על רכב של 100 אשח ובכל זאת הוא מתעקש לקנות פולו איביזה פאביה וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה התעלמת מהפריים? אג"ח מדינה עם מחמ של שנה לא עושה יותר מפריים + 0.15. כדי לקבל יותר מזה אתה צריך לקנות אג"ח לתקופה של לפחות 10 שנה אם לא 15.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מעדיף שיהיה לו את הכסף זמין ולא מושקע ברכב זה לגיטימי - כי אם הוא נכנס למצוקה תזרימית יש לו מאיפה לשלם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסתכלו בנושאים האחרונים שיצרתי, תראו שהייתהה לי איביזה 15' שגם הוצאתי מהחברה אבל הרכב עבר טוטלוס. הביטוח היה 7800 ולא היה קשה לאחזקה ... כעת אני רוצה להשתדרג, ואמא שלי רוצה רק ודגש על רק רכב חדש .

אני חושב שאפשר לנעול את השרשור הזה, מכיוון שמטרתו הייתה לשאול בעיקר לגבי ריביות שונות שהבנק נותן והלקוח מקבל ועכשו אני מבין אותם. בכל מקרה, כנראה זה יהיה איביזה FR, אעדכן בחודש הקרוב אם נזמין :)

אשמח לחוות דעת על מנוע ה 1.0L .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסתכלו בנושאים האחרונים שיצרתי, תראו שהייתהה לי איביזה 15' שגם הוצאתי מהחברה אבל הרכב עבר טוטלוס. הביטוח היה 7800 ולא היה קשה לאחזקה ... כעת אני רוצה להשתדרג, ואמא שלי רוצה רק ודגש על רק רכב חדש .

אני חושב שאפשר לנעול את השרשור הזה, מכיוון שמטרתו הייתה לשאול בעיקר לגבי ריביות שונות שהבנק נותן והלקוח מקבל ועכשו אני מבין אותם. בכל מקרה, כנראה זה יהיה איביזה FR, אעדכן בחודש הקרוב אם נזמין :)

אשמח לחוות דעת על מנוע ה 1.0L .

אני עשיתי נסיעת מבחן על המנוע החדש עם dsg לפני שבועיים.. אני מגיע ממאזדה 2 ופורד פוקוס 2007 כבד ככה שהופתעתי מאוד מהכח של האוטו! גם במהירות נמוכה 0 רעידות, החלפות נקיות וכו..גם חייב לציין שמאוד נח ומאוד מרשים מבפנים.

הבוחן גם ביקש שביציאה מכיכר אלחץ על מצב ספורט וזה היה כיף [emoji6]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר טוטלוס. הביטוח היה 7800 ולא היה קשה לאחזקה ... כעת אני רוצה להשתדרג, ואמא שלי רוצה רק ודגש על רק רכב חדש .

מעניין כמה הוא יהיה עכשיו :cry::cry: רכב "צעירים" מובהק(FR), הרקורד של הנהג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי נסיעת מבחן על המנוע החדש עם dsg לפני שבועיים.. אני מגיע ממאזדה 2 ופורד פוקוס 2007 כבד ככה שהופתעתי מאוד מהכח של האוטו! גם במהירות נמוכה 0 רעידות, החלפות נקיות וכו..גם חייב לציין שמאוד נח ומאוד מרשים מבפנים.

הבוחן גם ביקש שביציאה מכיכר אלחץ על מצב ספורט וזה היה כיף [emoji6]

ידועה לי הזמינות כוח בטווח הנמוך בגלל זמינות הטורבו, יותר מעניין אותי פרטים טכניים לטווח הארוך של המנוע 1.0 עצמו.

מעניין כמה הוא יהיה עכשיו :cry::cry: רכב "צעירים" מובהק(FR), הרקורד של הנהג...

אמא שלי נהגה באותו זמן והיא לא אשמה, לכן יש טופס העדר תביעות (אם אני זוכר נכון את השם) , ככה שאת הפרמייה שתעלה - לא אנחנו נשלם אלא צד ג' - הפוגע האשם.

אני מנגד, כבר יהיה בן 18 ויהיה רק נהג צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שכולם בריאים.

השאלה שלי זה האם אתה לא מנסה לכפות עליה את רצונך לרכב "מגניב"?ולכן רוצה איביזה או לאון לעומת רכבים אחרים במחירים האלו מיבואן אחרים שאולי יביאו תמורה זהה בלי הסיכון של קלאצ'ים שלמרות שלא יעלו לך כלום בתקופת האחריות אבל גם להיות במוסך זה סוג של בזבוז זמן וכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שכולם בריאים.

השאלה שלי זה האם אתה לא מנסה לכפות עליה את רצונך לרכב "מגניב"?ולכן רוצה איביזה או לאון לעומת רכבים אחרים במחירים האלו מיבואן אחרים שאולי יביאו תמורה זהה בלי הסיכון של קלאצ'ים שלמרות שלא יעלו לך כלום בתקופת האחריות אבל גם להיות במוסך זה סוג של בזבוז זמן וכסף.

כמובן שלא. עברתי את הגיל הזה של לראות השופוני. בקודמת, טיפולים , ודלק היה הכל עליי.

רכבים אטמוספריים יהיה קשה לעבור אליהם בגלל החוסר זמינות כוח בטווח סל''ד הנמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...