Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדר ארונות וסורגים - מחפש המלצות

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בכותרת, מחפש המלצות על בניית חדר ארונות וסורגים לחלונות.

חדר הארונות יחסית קטן - 1.75 על 1.50. איפה אתם קניתם? נגריה פרטית או שקניתם מוכן (איקאה וכו') והתאמתם?

כמו כן מחפש המלצות למתקיני סורגים.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכותרת, מחפש המלצות על בניית חדר ארונות וסורגים לחלונות.

חדר הארונות יחסית קטן - 1.75 על 1.50. איפה אתם קניתם? נגריה פרטית או שקניתם מוכן (איקאה וכו') והתאמתם?

כמו כן מחפש המלצות למתקיני סורגים.

מאיפה בארץ?

נשלח מערב הסעודית

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורגים אני ממליץ על מתקפלים של טרלידור. מאפשר להנות מכל העולמות. גם וגם. לגבי חדר ארונות, במיוחד בגודל הזה רק נגר פרטי. לטעמי חדר ארונות זה דבר הכי מיותר בבית . אוגר אבק הרבה יותר מארון רגיל עם דלתות ולא יעיל כי מלא מקום מבוזבז. בדירה ראשונה היו לי 2 כאלה. בשניה 1. בנוכחית אין לי בכלל.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חדר ארונות - ממליץ מאד על מדפי רשת.

אני רכשתי מישהו ממושב כלשהו באזור פרוזדור ירושלים שעשה עבודה מעולה (אני גר בחיפה, לא היתה לו שום בעיה לבוא אלי) וגבה מחיר סביר מאד. שילוב של מדפי רשת תלויים, עגלת מגירות (יש לי חנוכיה של אינסטלציה שמתחבאת מאחוריה) וקורות לקולבים. את הכתובת לא אוכל לתת אלא כאשר אחזור מהוחפשה שלי, אם הנושא עוד יהיה אקטואלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורגים אני ממליץ על מתקפלים של טרלידור. מאפשר להנות מכל העולמות. גם וגם. לגבי חדר ארונות, במיוחד בגודל הזה רק נגר פרטי. לטעמי חדר ארונות זה דבר הכי מיותר בבית . אוגר אבק הרבה יותר מארון רגיל עם דלתות ולא יעיל כי מלא מקום מבוזבז. בדירה ראשונה היו לי 2 כאלה. בשניה 1. בנוכחית אין לי בכלל.

אני הזמנתי חדר ארונות בדלקוב פעמיים.

אני דווקא חושב שזה לא הדבר הכי מיותר.

במידה והנישה שבה אמור להיות חדר הארונות ניתנת לסגירה עם דלת, אז אין בעיה עם האבק.

חדר ארונות יכול להכיל יותר מאשר ארון רגיל, כי הוא בנוי מהרצפה עד התיקרה בעוד ארון סטנדרטי הוא בערך 2 מטר גובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכברוני - אני עם אבנר.

יש לי חדר ארונות מוצלח מאד, גם בדירה הקודמת היה, אם כי פחות מוצלח. מדובר בפתרון יעיל מאד, עם אפשרות לניצול אופטימלי של הנפח. בדירה הקודמת היתה דלת שנסגרה לעתים רחוקות, בנוכחית כלל אין דלת, ואין לנו בעיה של אבק.

אסף - לגבי המידות, יתכן מאד שתוכל לנצל 3 קירות. עניין של תכנון נכון של חדר ושל המדפים\גירות, ובמיוחד של הדלת. אם אין דלת הזזה (כיס) עדיף ללא דלת, שכן בחדר כה קטן תתקשה לסגור את הדלת בשעה שאתה בתוכו, ולכן "תפסיד" את הקיר שמאחוריה. אם הפתח מספיק רחב אפשר גם קונצרטינה או וילון, אנחנו ויתרנו אפילו על זה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על השיתוף

אשמח עם תוכלו גם לתת פרטים נוספים (כמו שמות הנגרים הפרטיים איתם עבדתם).

Ahbarony

אני מבין את הכוונה שלך - אבל לא הייתה לנו ממש ברירה (ודבר כזה לא מהוה עבורנו Deal Breaker)

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדר ארונות: אני דוקא הלכתי על MOD של איקאה. הארונות של איקאה כמעט התאימו לי למקום, אז אחד מהם חתכתי אצל נגר (גם את הדלת וגם את הארון) בדיוק למידה + חיתוך מראה אצל זגג (דלתות מראה). כמו כן, לא הסתפקתי בחיבורים המהירים של איקאה אלא הוספתי ברגים רבים משלי, לחיבור חלקי הארון זה לזה ולחיבור בין יחידות הארון השונות אחת לשנייה. כמו כן, מכיוון שהשתמשתי בארונות פינתיים של איקאה (צורת ר') ולאיקאה אין (או לפחות לא היה אז) מדפים בצורת ר' מתאימים, חתכתי גם מדפים כאלו אצל נגר, במידה המדוייקת.

היום, יותר מעשר שנים אחרי, הארון נראה כמו שהיה כחדש. העלות היתה נמוכה, אבל כמובן לא מעט עבודה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חדר ארונות, זה מאוד תלוי במיקום ובמבנה של החדר.

בבית הקודם היה לנו חדר ארונות שלא היה מנוצל טוב, בגלל מבנה בעייתי, והמון מקום היה מבוזבז.

בית אחד לפניו, היה לנו חדר ארונות מצוין. לא גדול מידי שלוקח הרבה מקום מחלל המגורים,

ויחד עם מדפי רשת מודולרים, הגענו לניצול מקסימלי, שלדעתי היה צריך שני ארונות ענקיים כדי

להכיל את מה שנכנס בחדר הקטנטן הזה.

היה לנו משהו בסגנון הזה: http://www.fixs.co.il/document/1119,1075,13.aspx

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה ניצול אתם מדברים? ברגע שצריך מקום כדי שדלת תפתח ואתה תוכל להכנס כבר בזבזתם לפחות 2 מטר קוב של נפח איחסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ארון סטנדרטי הוא בעומק של 60 ס"מ, ובגדים מקופלים לא צריכים 60, אלא 40 ס"מ מספיקים לך.

בנוסף, בחדר ארונות אתה יכול לעשות מדפים בתצורת "ח", מה שבארון רגיל אין. והמדפים הם עד התקרה,

כלומר עוד כ 50-80 ס"מ, ובמידה ואתה שם מדפים מודולריים כמו שהיה אצלי למשל, אתה יכול לשים הרבה

יותר מדפים, במרווחים קטנים יותר, לעומת ארון סטנדרטי שבד"כ בא עם פחות מדפים, ובגלל העומק שלו, גם

אם היו יותר, אתה לא יכול לנצל אותם.

לגבי דלת, אפשר גם דלת הזזה, שתחסוך הרבה מקום, או בלי דלת בכלל. מנסיוני לא ראיתי שבארון רגיל נצבר

פחות אבק ולכלוך מאשר בחדר הארונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי - כל הכבוד. בדיוק לבחור הזה ולמערכת הזו התכוונתי. מומלץ ביותר.

חלק מהתמונות באתר נראות כאילו צולמו בחדר הארונות שלי (הן לא).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...