Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[Seat Leon 1.2 TSI Vs Seat Leon FR [2013 - מראה חיצוני

asafregev
שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אולי זה נשמע כמו סתירות אז אני אסביר מעט יותר טוב.

בנוגע למשיכה של העין, כל עוד הרכב סטנדרט אין ( לי ) בעיה שהרכב יהיה יפה והכול אבל! ויש אבל גדול כאשר מותקנת מערכת אודיו מאוד יקרה מעל 5 ספרות אתה מעוניין כמה שפחות למשוך עין של אנשים. הרי את המערכת אודיו מפעילים בכבישים בין עירוניים גם כדי לא להפריע לאף אחד ודבר שני כדי שלא "יסמנו" לך את האוטו.

בנוגע למנוע לנהג נורמאלי אין שום רע במנוע של 1.2 והוא יספק אם בן אדם נוהג נסיעות מנהלתיות ולא להתגרזן בנס הרים.

אישית אני נהג יחיד ונוסע לבד.

השיקול העיקרי שלי היה נושא המערכת אודיו לקחת את הדגם שפחות מושך עין ( לעומת FR ).

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^FR תלוי איזה צבע אתה לוקח, בגדול לבנה היא דיי אנמיט מבחינת צומי על הכביש וגם בחניה(ואני מדבר מנסיון) גם תכלס זה הצבע הכי פרקטי לארץ היפה שלנו(ולדעתי גם יפה).

שלא תטעה גם הסטייל מושכת מבטים, ואני מדבר מנסיון של שני הרכבים שיצא לי לנסוע עליהם, אחד 2016FR והשניה 2017 סטייל החדשה.

גם צבע כמו אפור עכבר ימשוך מבטים, אין מה לעשות כל הלאונים(אולי חוץ מהשטיין) ימשכו מבטים וצומי.

אתה רוצה רכב שלא ימשוך מבט, לך על רכבים שאין להם פוזה/לוק ושאינו גרמני!(טוב אולי איזה סיאט מי XD)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני רואה שהדיון פה פורח - תודה רבה על הרצון לעזור !! ברצינות.

עדכון :

1) דיברתי עם הדר מ-Hi-Led, הוא מזמין פנס חדש של FR, ומחליף בינו לבין הפנס של ה-TSI.

ללא שיפצורים - החלפה.

2) עלות ההחלפה (חלקים+עבודה) לפנסי קדמיים ואחורים = 11 אלף שקל

3) מאוד מעניין אותי הניראות של הרכב, אני מסתכל על דגמי ליאון כבר שנה בערך, ודגם ה-TSI פשוט מכוער להפליא בלי הפנסים הקדמים והאחוריים של ה-FR, בלי זה הוא סתם נראה כמו רכב סטיישן משפחתי.

4) יש אפשרות גם להדביק מדבקה על הבמפר האחורי, כדי שיהיה עם תוספת שחורה כמו של ה-FR.

5) אני מעוניין אך ורק בדגם אוטומט, משום שאני עובר לגור במרכז ואני לא הולך לדפוק דריפטים בלילות - היה לי CBR 600 בעבר.

אם ארצה להיות נהג מרוצים אקנה אופנוע ספורט חחח

6) כן היה מעניין אותי לקנות FR אבל רק אוטומט, ומישהו שמבין אמר לי שבדגמי ה-FR האוטומט הוא יורד בהרבה מהידני מבחינת ביצועים.

7) דגמי FR 1.4 כימעט ולא ניראים ביד 2.

8) אם אני בוחן את האפשרות של Seat leon 1.2 tsi auto |2013 Vs Seat leon 1.8 FR auto | 2013

אני אגיד בהערכה גסה, דגם ה- 1.2 עולה סביב ה75,000.

דגם ה-FR עולה סביב ה117,000

כמובן,שניהם אוטומט.

אין לי שום טענות נגד זה- זו המציאות. אוטומט FR עולה יותר מידני.

הידני יש גם ב90,000 אבל אני פשוט לא מעוניין.

שאלה לסיום !!

בבקשה, אני יודע שחפרתי הרבה אבל תתייחסו לשאלה הזו.

האם מישהו יודע על הבדלי שלדה / פח בין הדגם של 1.2 לבין ה-TSI?

זתומרת האם ה1.2 הוא ארוך יותר, פחות מעוצב? משהו בכיוון הזה ?

זה מה שחשוב לי כרגע - תודה לכולם !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שלום לכולם, אני רואה שהדיון פה פורח - תודה רבה על הרצון לעזור !! ברצינות.

עדכון :

1) דיברתי עם הדר מ-Hi-Led, הוא מזמין פנס חדש של FR, ומחליף בינו לבין הפנס של ה-TSI.

ללא שיפצורים - החלפה.

2) עלות ההחלפה (חלקים+עבודה) לפנסי קדמיים ואחורים = 11 אלף שקל

3) מאוד מעניין אותי הניראות של הרכב, אני מסתכל על דגמי ליאון כבר שנה בערך, ודגם ה-TSI פשוט מכוער להפליא בלי הפנסים הקדמים והאחוריים של ה-FR, בלי זה הוא סתם נראה כמו רכב סטיישן משפחתי.

4) יש אפשרות גם להדביק מדבקה על הבמפר האחורי, כדי שיהיה עם תוספת שחורה כמו של ה-FR.

5) אני מעוניין אך ורק בדגם אוטומט, משום שאני עובר לגור במרכז ואני לא הולך לדפוק דריפטים בלילות - היה לי CBR 600 בעבר.

אם ארצה להיות נהג מרוצים אקנה אופנוע ספורט חחח

6) כן היה מעניין אותי לקנות FR אבל רק אוטומט, ומישהו שמבין אמר לי שבדגמי ה-FR האוטומט הוא יורד בהרבה מהידני מבחינת ביצועים.

7) דגמי FR 1.4 כימעט ולא ניראים ביד 2.

8) אם אני בוחן את האפשרות של Seat leon 1.2 tsi auto |2013 Vs Seat leon 1.8 FR auto | 2013

אני אגיד בהערכה גסה, דגם ה- 1.2 עולה סביב ה75,000.

דגם ה-FR עולה סביב ה117,000

כמובן,שניהם אוטומט.

אין לי שום טענות נגד זה- זו המציאות. אוטומט FR עולה יותר מידני.

הידני יש גם ב90,000 אבל אני פשוט לא מעוניין.

שאלה לסיום !!

בבקשה, אני יודע שחפרתי הרבה אבל תתייחסו לשאלה הזו.

האם מישהו יודע על הבדלי שלדה / פח בין הדגם של 1.2 לבין ה-TSI?

זתומרת האם ה1.2 הוא ארוך יותר, פחות מעוצב? משהו בכיוון הזה ?

זה מה שחשוב לי כרגע - תודה לכולם !!

אם אתה מעוניין אני מוכר FR 1.4 L)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...