Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - אודי RS3 - שמחה כפולת הנעה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צודק, לגמרי.

אבל העניין היה שבאולם התצוגה אמרו לי שישלחו לי מהיח״צ את המחיר של התוספות, מאחר ופנייה ליח״צ לא הניבה תשובה, ועוברים יום ויומיים וארבעה. ההחלטה הייתה לפרסם בלי לחכות.

בדיעבד, כאשר המחיר נושק ל-520 אלף שקלים הוא לא משנה את ההתרשמות מהמכונית ברמת הברזלים, אבל היא בטח כבר לא העסקה האטרקטיבית שהיא נשמעת ב-400 אלף שקלים.

להתרשמותי. להוציא המושבים הספורטיביים (שלא ישבתי על הסטנדרטיים) אין ברשימת התוספות משהו שהופך את הקערה על פיה.

לא מסכים...

מאחר שלדעתי גם המתלים האדפטיביים חשובים ומאוד...

ושלא נשכח חלילה את האגזוז הספורטיבי הרי אף אחד פה לא יוותר עליו ( בלעדיו דרך אגב אין את הבאקפאיירים)

ככה שאפילו תוספות שהם קריטיות לאופי הרכב יש לך את המושבים המתלים והאגזוז ואלה לבד הם 50k אם זיכרוני אינו מטעה אותי ( אני פשוט לא מול ההצעה כרגע)

ודרך אגב מבחינתי הבעיה העיקרית של ה rs3 זה שמה שהיא מביאה אל השולחן בקרב מול ה m2 וה a45 Amg זה את האיבזור ועיצוב הפנים הבעיה היא שברגע שאתה באמת רוצה לממש את הקלף הזה פיתאום אתה מגלה שרוב האיבזור הוא לא סטנדרטי ואז אתה מגיע לרשימת אבזור מאוד קטנה אבל עדיין מאוד מאוד יקרה ( אני בלי להיתפרע הגעתי ל 140k. וזה אחרי שוויתרתי על דברים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר על הבושה של היעדר חיישנים. בכל רכב אחר שעולה חצי מזה, חברים פה היו עומדים על הרגליים האחרויות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת הייתה לוטוס אליז, אפשר מבחינתי היה לסקול באבנים את מי שמתקין לה חיישנים, ואני מוכן להשתתף בעלות הובלת האבנים מהמחצבה למרות שהרכב יקר יותר. RS3 היא רכב יוקרתי, על כל המשתמע מכך. חיסכון על פריט אבזור כה בסיסי מטופש והזוי.

לגופו - נראה כמו ואגית טיפוסית, עם עוד יותר קצב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היפר-וואג ככל שתהיה, 500K זה מחיר לא לעניין.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בכלל לא

מחיר הזוי.

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500k על אאודי a3 על סטרואידים?! מצטער אבל זה הדבר האחרון שאני יעשה עם סכום כזה.

בסכום הזה אני נכנס לפורשה ויוצא עם בוקסטר/קיימן!!

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, אתה יכול בהרבה פחות כסף להיכנס לדוקאטי ולצאת עם פאניגלה S, לא אחד אלא שניים!

image.jpeg

הקאיימן S היא אחת המכוניות היותר ״שלמות״ שנהגתי בהן וממש נחקקו אצלי בזכרון מדהימה - לא פחות. אבל

מה בין הוט האץ׳ קומפקטית שרירית סוג של שימושית למכונית ספורט מנוע מרכזי הנעה אחורית דו מושבית?

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב בסכום הזה אתה יוצא עם בוקסטר מאוד מאוד בסיסית וערומה וכמובן שלא S...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-M3 מתחרה באאודי RS4.

ה-RS3 מתחרה ב-A45 AMG.

אני יודע.

אבל למרות זאת אני שואל - מה מייחד כ"כ, נניח, את ה-M3 על פניה?

או את ה-C63 על פני ה-A45?

(כאילו - אני מודע לכך שהן יותר גדולות; סו וואט? - זה לא שאנשים שקונים רכב כזה באמת חייבים מרווח במושב האחורי)

-- שואל מחוסר ידיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...