Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה אדרואיד סינית.

abcd12
שימו לב! השרשור הזה בן 2304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אם גם אצלו (אצל LPG) יש את ההשהיה הזאת כנראה שה+ הקבוע כן מחובר אצלו..

לא ברור למה הגדרות הרדיו והשעון מתאפסות

בהחלט מוזר:?

LPG, האם השעון מתעדכן אוטומטית זמן מה לאחר ההדלקה או שאתה מעדכן ידנית? אם כן, על פי מה הוא מתעדכן (GPS/אינטרנט)? - אפשר לבדוק את זה בהגדרות השעון כמובן.

אני לא בטוח בזה אבל אני חושב שאחרי הסוויץ יש מתח אולי לעוד כבל מסוים? כמו שהצג של הק"מ באוטו עדיין מואר כמה שניות אחרי כיבוי הרכב, ומתעורר כשפותחים את הרכב עם השלט.

הנקודה היא שגם כאשר הרכב כבוי חלק מהמערכות עדיין מקבלות מתח. זה בין השאר מה שמאפשר לך לפתוח את הרכב עם השלט כשאתה מחוץ לרכב וכו'.

כשמדובר במערכת מולטימדיה החוטים שאמורים לעניין אותך הם:

1 - מינוס/אפס/אדמה/איך-שתרצה-לקרוא-לזה - הכבל השחור.

2 - מתח קבוע - הכבל הצהוב.

3 - ACC - הכבל האדום.

רק כדי להיות בטוח ב-100%, אם יש בידך מד-מתח תבדוק את המתח בין החוט הצהוב לשחור בזמן שהרכב כבוי. יש מתח?

אני מתחיל להיות בטוח בעצמי יותר לגעת בחוטים שם אך לא אעשה זאת עד שאדע שזה נכון. אם אחבר את הכבל הצהוב למתח קבוע אחר כלשהו?

אין מה לחשוש להתעסק עם החוטים אם אתה מבין מה שאתה עושה ולא מנחש. תוכל לחבר גם למצבר ישירות (זה אגב מה שעושים כשרוצים לחבר ציוד יותר "כבד" שדורש כבל עבה יותר מהקיים) רק תדאג שזה יהיה דרך פיוז מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב לא אצלי בבית אשב על זה בערב ואעזר בך. כבר רציתי להשאיר את זה ככה ושקלתי לא לקנות יותר מסין אחרי התשובה של המפעל.

השעון מתעדכן אחרי כדקה ע"י אינטרנט, אם אני מבטל את האופציה הוא מתאפס ל-02:00 וצריך לכוון מחדש בכל הנעה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה עזרת מאוד. מקווה שתעזור לעוד הרבה שייראו את השרשור הזה. סה"כ לגבי הכבל הצהוב בדקתי והוא כן מקבל מתח "קבוע", בתחפושת, לזמן מוגבל מאוד, חיברתי למתח קבוע אחר וזה עבד.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לשמוע :)

אתה יכול לפרט יותר לגבי המשפט השני שכתבת? במידה והכבל הצהוב מפסיק לתת מתח לאחר זמן מסויים שווה לבדוק למה. זה לא אמור לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם.

באוטו ששלי מותקנת מערכת 2DIN סינית ללא אנדרואיד שאני ממש לא מרוצה ממנה... איכות הסאונב גרועה (במערכת המקורית האיכות היתה מצוניית), קליטת רדיו גרועה, ובעיות ומגבלות רבות בחיבורי BT.

שקלתי לבנות משהו עם טבלת NEXUS 7 שיש לי כבר, אבל זה מצריך זמן והשקעה שאין לי כרגע.

קראתי על המערכות האלה של JOYING, ונראה לי שיכול להיות שיהוו פתרון טוב במחיר סביר.

יש לי כמה שאלות:

1) אם למישהו ניסיון ממושך, האם מדובר במערכות אמינות?

2) האם מערכת ההפעלה פתוחה כמו כל מכשיר אחר? האם ניתן להתקין קבצי APK חופשי?

3) האם ניתן לבצע ROOT למערכת הפעלה?

4) האם קישיוריות BLUETOOTH טובה ויציבה עם מכשירי אנדרואיד?

5) האם ניתן ליצור HOTSPOT דרך כבל USB לנייד? עדיף לי מאשר דרך WIFI כי זה גומר מהר את הסוללה. כלומר, האם יש יכול USB HOST למכשיר?

6) ראיתי שבודש האחרון JOYING משווקת מכשירים עם זכרון 2GB RAM ו- 32GB ROM. האם מישהו התנסה בהם? האם 1GB RAM מספיקים לדעתכם למערכת כזאת?

מתנצל על השאלות הרבות, אבל זה יכול לעזור למשתשים נוספים.

תודה מראש!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מישהו2

לפני שאגש לשאר השאלות, כדאי לבדוק קצת יותר לעומק לאיזה איכות סאונד אתה מצפה. לא בטוח שהמערכת הזאת תענה על הציפיות שלך מבחינת סאונד. לטענת היצרן (בכוונה אני כותב לטענת היצרן כי אני מכיר מקרים מתחומים אחרים של זיוף שבבים על ידי הסינים) במערכת מותקן שבב הגברה TDA7388. שהוא לא שבב יקר במיוחד. קשה לי לתת חוות דעת על איכות האודיו מפני שמותקנים אצלי ברכב רמקולים זולים ופשוטים מאוד.

עם זאת אני מאוד מרוצה מהמערכת. לכן אם העיניין של הסאונד קריטי אני מציע לך לבדוק שילוב של DAC ומגבר למערכת. אקדים ואדגיש שאני לא בקיא בתחום האודיו לרכב אבל סיפור כזה של DAC ומגבר ברמה סבירה אמור לעלות כ-1000 ש"ח למיטב ידעתי.

לגבי קליטה של רדיו, אני לא כל-כך מאזין לרדיו, ויכול להיות שזה רק אני. אבל מהפעמים הבודדות שכן נתקלתי בקליטה לא טובה או 'טובה למקטעים קצרים' במערכות שונות וברכבים שונים מגבול לבנון ועד הים האדום :?

כאן המקום להדגיש שמגבר רדיו לא יפתור את הבעיה.

לשאלותיך:

1. הניסיון שלי עם המערכת הוא שישה חודשים. לא זכור לי מקרה שהמערכת נתקעה או משהו כזה. מאוד מרוצה ממנה.

שני דברים קצת מציקים ויתכן שהם השתנו בגירסה הנוכחית. (בשבועות הקרובים אני מתקין לאחי מערכת כזאת עם הגירסה העדכנית. אעדכן אם יהיה מה להוסיף).

א. יש באג שלפעמים החוגה של הווליום לא מגיבה (השתקה עדיין עובדת) כשזה קורה אפשר עדיין לשנות ווליום דרך המסך וכנראה גם בשליטה מההגנה, למי שמותקן.

ב. כשמתקבלת שיחה היא עוברת לקדמת המסך וכמעט ולא ניתן לעשות דברים במערכת באותו זמן.

2. אני דיי בטוח שאפשרי להתקין אפליקציות דרך קבצי APK. לא ניסיתי. אך חנות ה-Play פתוחה.

3. אפשר לבצע ROOT למערכת. נכנסים להגדרות -> הגדרות יצרן (או איך שזה נקרא בעברית) ומקישים את הקוד

*#hct#root#

4. עד כה לא נתקלתי בבעיות עם Bluetooth. הוא מתחבר אוטומטית עם הדלקת הרכב בלי בעיות.

5א. לא בדקתי התחברות לאינטרנט באמצעות הסלולרי דרך כבל usb. אבדוק מחר ואעדכן.

5ב. למכשיר יש שני שקעי usb host. בדקתי ואפשר גם לחבר אליו מפצל usb.

אני מנצל את הבמה להערה בנושא: אם רוצים לחבר מכשירים נוספים בשביל הטענה/כל שימוש אחר. צריך לבחור במפצל usb עם שקע כניסה לחשמל כדי לא להעמיס על המערכת.

5ג. ממליץ לשקול חיבור מודם usb למערכת.

6. השימוש העיקרי שלי במערכת הוא waze, דיבורית ולפעמים גם מוזיקה. לא נתקלתי בתגובה איטית במהלך השימוש הזה.

הערות חשובות בנושא זיכרון:

א. הזיכרון הזמין להתקנת אפליקציות הוא 1GB שזה מעט אם אתה מעוניין להתקין עליו אפליקציות מרובות. וזה בלי קשר לנפח זיכרון ה-RAM.

ב. כדאי להדגיש את הנקודה ולא להתבלבל עם RAM. זיכרון ה-ROM המוצהר (16GB, 32GB וכו') אכן מותקן במערכת אבל הוא עובד כמו זיכרון חיצוני - לא מאפשר להתקין עליו אפליקציות (כך זה גם עובד במכשירים אחרים).

ג. תמיד יש תקווה. קיימות אפליקציות שמאפשרות להתקין אפליקציות על זיכרון חיצוני. לא בדקתי בעצמי. לדוגמה: Link2SD, Move app to SD card, AppMgr

אם יש לך שאלות נוספות או שאתה רוצה שאבדוק דברים במערכת - תרגיש חופשי. בשביל זה הפורום קיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מישהו2

לפני שאגש לשאר השאלות, כדאי לבדוק קצת יותר לעומק לאיזה איכות סאונד אתה מצפה. לא בטוח שהמערכת הזאת תענה על הציפיות שלך מבחינת סאונד. לטענת היצרן (בכוונה אני כותב לטענת היצרן כי אני מכיר מקרים מתחומים אחרים של זיוף שבבים על ידי הסינים) במערכת מותקן שבב הגברה TDA7388. שהוא לא שבב יקר במיוחד. קשה לי לתת חוות דעת על איכות האודיו מפני שמותקנים אצלי ברכב רמקולים זולים ופשוטים מאוד.

עם זאת אני מאוד מרוצה מהמערכת. לכן אם העיניין של הסאונד קריטי אני מציע לך לבדוק שילוב של DAC ומגבר למערכת. אקדים ואדגיש שאני לא בקיא בתחום האודיו לרכב אבל סיפור כזה של DAC ומגבר ברמה סבירה אמור לעלות כ-1000 ש"ח למיטב ידעתי.

לגבי קליטה של רדיו, אני לא כל-כך מאזין לרדיו, ויכול להיות שזה רק אני. אבל מהפעמים הבודדות שכן נתקלתי בקליטה לא טובה או 'טובה למקטעים קצרים' במערכות שונות וברכבים שונים מגבול לבנון ועד הים האדום :?

כאן המקום להדגיש שמגבר רדיו לא יפתור את הבעיה.

לשאלותיך:

1. הניסיון שלי עם המערכת הוא שישה חודשים. לא זכור לי מקרה שהמערכת נתקעה או משהו כזה. מאוד מרוצה ממנה.

שני דברים קצת מציקים ויתכן שהם השתנו בגירסה הנוכחית. (בשבועות הקרובים אני מתקין לאחי מערכת כזאת עם הגירסה העדכנית. אעדכן אם יהיה מה להוסיף).

א. יש באג שלפעמים החוגה של הווליום לא מגיבה (השתקה עדיין עובדת) כשזה קורה אפשר עדיין לשנות ווליום דרך המסך וכנראה גם בשליטה מההגנה, למי שמותקן.

ב. כשמתקבלת שיחה היא עוברת לקדמת המסך וכמעט ולא ניתן לעשות דברים במערכת באותו זמן.

2. אני דיי בטוח שאפשרי להתקין אפליקציות דרך קבצי APK. לא ניסיתי. אך חנות ה-Play פתוחה.

3. אפשר לבצע ROOT למערכת. נכנסים להגדרות -> הגדרות יצרן (או איך שזה נקרא בעברית) ומקישים את הקוד

*#hct#root#

4. עד כה לא נתקלתי בבעיות עם Bluetooth. הוא מתחבר אוטומטית עם הדלקת הרכב בלי בעיות.

5א. לא בדקתי התחברות לאינטרנט באמצעות הסלולרי דרך כבל usb. אבדוק מחר ואעדכן.

5ב. למכשיר יש שני שקעי usb host. בדקתי ואפשר גם לחבר אליו מפצל usb.

אני מנצל את הבמה להערה בנושא: אם רוצים לחבר מכשירים נוספים בשביל הטענה/כל שימוש אחר. צריך לבחור במפצל usb עם שקע כניסה לחשמל כדי לא להעמיס על המערכת.

5ג. ממליץ לשקול חיבור מודם usb למערכת.

6. השימוש העיקרי שלי במערכת הוא waze, דיבורית ולפעמים גם מוזיקה. לא נתקלתי בתגובה איטית במהלך השימוש הזה.

הערות חשובות בנושא זיכרון:

א. הזיכרון הזמין להתקנת אפליקציות הוא 1GB שזה מעט אם אתה מעוניין להתקין עליו אפליקציות מרובות. וזה בלי קשר לנפח זיכרון ה-RAM.

ב. כדאי להדגיש את הנקודה ולא להתבלבל עם RAM. זיכרון ה-ROM המוצהר (16GB, 32GB וכו') אכן מותקן במערכת אבל הוא עובד כמו זיכרון חיצוני - לא מאפשר להתקין עליו אפליקציות (כך זה גם עובד במכשירים אחרים).

ג. תמיד יש תקווה. קיימות אפליקציות שמאפשרות להתקין אפליקציות על זיכרון חיצוני. לא בדקתי בעצמי. לדוגמה: Link2SD, Move app to SD card, AppMgr

אם יש לך שאלות נוספות או שאתה רוצה שאבדוק דברים במערכת - תרגיש חופשי. בשביל זה הפורום קיים :)

תודה על התגובה המפורטת!

הציפיות שלי מאיכות הסאונד לא גבוהות מדי. הרמקולים הם המקוריים של האוטו (מרצדס), אך אני יודע שהם יכולים להיות ממש טובים, כי במערכת CD המקורית האיכות היתה מעולה, אבל בלי MP3 BT ולכן הייתי חייב להחליף. במערכת שיש לי עכשיו, למרות כל הניסיונות לשפר את המצב דרך EQ איכות הסאונד ממש לא טובה גם BT מהנייד וגם ברדיו, כן שכל דבר אני מניח יהיה יותר טוב מזה.

קראתי על הבאר של הוולויום, נראה שזו בעיית תוכנה ולא חומרה. מקווה שתיקנו אותה.

לפי האתר שלהם גרסת BT ברוב המערכות האלו הוא 4.0, מה שאמור להבטיח קישוריות טובה ואיכותית עם סמארטפונים.

לגבי USB HOST, כמו שאמרתי יהיה נחמד אם כניסת USB תתן מספיק זרם גם לטעינת סמארטפון וגם לאפשר USB TETHERING וגלישה דרכו בלי WIFI.

נקודה חשובה שלא שאלתי לגבי היא זמן עליית המערכת מרגע התנעת האוטו BOOT TIME. בטאבלט נקסוס שיש לי יש אופציה שבה המכשיר נכנס למצב DEEP SLEEP אם אין יותר זרם חשמל לטעינה (בעצם כיבוי האוטו), וברגע שמתניעים שוב הטאבלט "מתעורר" באופן מיידי. במצב זה הטאבלט יכול להישאר גם שבוע, וזה ממש נוח.

בגלל שבמערכות האלה אין כמובן סוללה זה לא מעשי, ולכן נשאלת השאלה כמה זמן בערך לוקח למערכות האלה להידלק ולהיות שימושיים. קראתי בין 15-30 שניות בממוצע, בתלות בכמות האפליקציות המופעלות, ולדעתי זה לא מעט זמן.

האם אתה מרגיש שצריך "לחכות" עד שאפשר להתמש במערכת? או שזמן ההמתנה הוא בכל זאת סביר?

השאלה גם אם הדגמים עם 2GB RAM עולים יותר מהר.

מה שטוב שקראתי שדווקא מצלמת רוורס עובדת תוך 2 שניות בלי קשר לעליית מערכת ההפעלה עצמה, וזה חשוב.

מה הכוונה בדיוק? זיכרון ROM הוא הזיכרון שבו האפליקציות מותקנות, והשטח הזמין למערכת להורדת תוכן (למשל מפות WAZE, וידאו YOUTUBE וכו'....) או שאני טועה???

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא הייתי בונה על המערכת להטענה מהירה של המכשיר. לא מצאתי אצלי נתון לגבי הזרם וגם לא ביצעתי מדידה ככה שזאת רק הערכה אישית. אני ממליץ לשאול את המוכר לגבי הגירסה החדשה (הוא אמר שיש שוני בחומרה) כמה זרם היציאה מסוגלת לספק.

2. 15-30 זה אכן הזמן ולדעתי הוא סביר. אני דבר ראשון מדליק את הרכב ואז מסדר את הדברים שיש איתי/סוכך שמש וכו' כך שאני לא מרגיש את זה. ובכלל כדאי לתת לרכב להתחמם קצת לפני שמתחילים נסיעה.

3. לא יודע לגבי הדגמים האחרים. אני יכול רק לשער שאין הבדל משמעותי בזמן עליה של המערכת.

4. לגבי הזיכרון. כן ולא.

בדרך כלל נהוג לקרוא לזיכרון המכשיר ROM. יש מכשירים, וזה דוגמה לאחד מהם, שהזיכרון מחולק לשניים. זיכרון של המכשיר (שעליו אפשר להתקין אפליקציות) + זיכרון אחסון מובנה בתוך המכשיר (שעליו אי אפשר). וזה בלי קשר לשני חריצים לכרטיסי Micro SD.

5. נקודה נוספת לגבי ההתקנה. ממה שאני יודע לרכבי מרצדס צריך מתאם עבור שליטה מההגה (סדר גודל של 130 ש"ח) + מתאם לצמה המקורית (לא חייב מתאם לצמה המקורית. אבל זה עדיף בהרבה מאילתור מקומי. כך זה יאפשר לך לפרק בקלות בעתיד + פחות בעיות והתקנה מהירה יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא הייתי בונה על המערכת להטענה מהירה של המכשיר. לא מצאתי אצלי נתון לגבי הזרם וגם לא ביצעתי מדידה ככה שזאת רק הערכה אישית. אני ממליץ לשאול את המוכר לגבי הגירסה החדשה (הוא אמר שיש שוני בחומרה) כמה זרם היציאה מסוגלת לספק.

2. 15-30 זה אכן הזמן ולדעתי הוא סביר. אני דבר ראשון מדליק את הרכב ואז מסדר את הדברים שיש איתי/סוכך שמש וכו' כך שאני לא מרגיש את זה. ובכלל כדאי לתת לרכב להתחמם קצת לפני שמתחילים נסיעה.

3. לא יודע לגבי הדגמים האחרים. אני יכול רק לשער שאין הבדל משמעותי בזמן עליה של המערכת.

4. לגבי הזיכרון. כן ולא.

בדרך כלל נהוג לקרוא לזיכרון המכשיר ROM. יש מכשירים, וזה דוגמה לאחד מהם, שהזיכרון מחולק לשניים. זיכרון של המכשיר (שעליו אפשר להתקין אפליקציות) + זיכרון אחסון מובנה בתוך המכשיר (שעליו אי אפשר). וזה בלי קשר לשני חריצים לכרטיסי Micro SD.

5. נקודה נוספת לגבי ההתקנה. ממה שאני יודע לרכבי מרצדס צריך מתאם עבור שליטה מההגה (סדר גודל של 130 ש"ח) + מתאם לצמה המקורית (לא חייב מתאם לצמה המקורית. אבל זה עדיף בהרבה מאילתור מקומי. כך זה יאפשר לך לפרק בקלות בעתיד + פחות בעיות והתקנה מהירה יותר).

1. אכן צריך לבדוק את זה. גם במערכת הקיימת שיש לי אין יכולת להטעין את המארטפון בחיסור ל-USB, כך שלא אהיה מופתע אם גם כאן המצב אותו דבר.

2. נראה לי שאפשר להתרגל בסופו של דבר לעניין.

4. נתקלת במצב שהזכרון פשוט התמלא??

קראתי על תוכנות שמאפרות הרחבת זיכרון RAM על דיסק MICROSD חיוצני. שווה בדיקה לדעתי. קראתי שזה יכול לעזור גם במערכות אלה.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.swapit.expander.de

יש גם ROM מיוחדים שניתן להתקין שאמורים לשפר את המהירות הכללית, אבל זה כרוך בעוד התעסקות.

5. יש לי גבר מערכת 2DIN מותקנת עם מתאם FASCIA (יש לי אפילו 2) לצמה המקורית. אין לי מתאם עבור שליטה מההגה, הכפתורים הקיימים הם עבור VOLUME + - , לא יודע אם שווה את ההשקעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברתי היום את הסלולרי למערכת. מיד התקבלה הודעה שהטלפון במצב של טעינה איטית.. ככה שכדאי שיהיה בסביבה מטען לרכב.

ניסיתי גם להתחבר לאינטרנט. מסתבר שזה לא עובד "מהקופסה" אחרי כמה נסיות פשוט עזבתי את זה. מאוחר יותר כשהרצתי חיפוש הבנתי שזה כאב ראש לחבר אנדרואיד לאנדרואיד בשביל אינטרנט. מצריך הרצת פקודות, הגדרת DNS וכו' (ככל הנראה צריך לעשות את זה בכל חיבור). לא מצאתי אפליקציה שמסייעת בנושא.

אולי מישהו מהפורום מכיר?

נתקלתי במצב שהזיכרון התמלא כשהתקנתי כמה אפליקציות כדי לעשות כל מיני בדיקות. אלו לא אפילקציות שאני משתמש בהן באופן קבוע ככה שבכל מקרה הן לא היו אמורות להישאר שם. לי זה לא מפריע.

בפוסט הראשון שלי אתמול הזכרתי כמה אפליקציות שמאפשרות שימוש בכרטיס זיכרון לצורך הרחבה וירטואלית של הזיכרון להתקנת אפליקציות. כשיהיה לי יותר זמן אבדוק את העיניין ואעדכן.

האפליקציה שקישרת אליה מרחיבה, באופן וירטואלי, את זיכרון ה-RAM. זהו זיכרון נדיף (נדיף = נמחק בכל כיבוי) שמשמש לטעינת אפליקציות וקבצים לשימוש של המערכת. האפליקציה נשמעת מעניינת באופן כללי אבל היא לא הפתרון להרחבת הזיכרון להתקנת אפליקציות.

קראתי על ה-ROM השונים. היצרן הדגיש מספר פעמים שלא להתקין אותם כי הם עלולים לגרום בעיות. לא ראיתי צורך להתעסק עם זה.

בשביל שני כפתורים כנראה שלא כדאי. קיים שלט אלחוטי שיושב על ההגה. קניתי כזה אבל עוד לא מצאתי זמן להתקין. כשאתקין אעדכן.

https://www.aliexpress.com/item/Universal-steering-wheel-controler-with-audio-volume-bluetooth-control-for-Car-DVD-GPS-unit/32555603223.html?spm=2114.13010608.0.0.r9AMSa

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בעניין usb tethering כשחשבתי להשתמש בטאבלט נקסוס 7 שיש לי בתור מערכת. הייתי משתמש בכבל otg אליו מתחבר הסמארטפון ( note 4), וכך היה אפשר גם להטעין וגם להשתמש באופציה זו. אם הסמארטפון שלך מזהה מצב otg, אז זה עניין מאוד פשוט, נכנסים להגדרות tethering and mobile hotspot ומפעילים USB tethering, וזהו. שום הגדרות ושום דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...