Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה אדרואיד סינית.

abcd12
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא קבל, זו הגדרה של המערכת.

אפשר לשנות את הזמן הזה. אצלי מוגדר 30 שניות.

נכון שזה אחרי שנה מהפוסט אבל אולי הכותב עדיין רואה איפה ההגדרה הזו נמצאת?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנס להגדרות, תבחר ב Extra Settings (אייקון של רכב עם גלגל שיניים).

האפשרות הראשונה בתפריט היא ׳Shutdown delay when ACC OFF׳ תלחץ על זה ותבחר זמן בין 30 שניות לשעתיים.

בהצלחה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנס להגדרות, תבחר ב Extra Settings (אייקון של רכב עם גלגל שיניים).

האפשרות הראשונה בתפריט היא ׳Shutdown delay when ACC OFF׳ תלחץ על זה ותבחר זמן בין 30 שניות לשעתיים.

בהצלחה8)

ננסה תודה.מה עם המערכת עדיין מותקנת?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שונה מאצלי.

לדעתי כדאי לנסות להעביר את המערכת לאנגלית ולראות אם ההגדרה הזו מופיעה.

אם זה לא מופיע, תוכל להוסיף ממסר עם השהיה (TDR) על חוט ACC שנכנס למערכת כדי להשיג את אותה תוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת שלך היא 1GB RAM כמו בלינק ? היא לא איטית לך ?

האם קורים לך מצבים של קריסות או ניתוק BT ?

המערכת שלי מעט שונה (המוכר משנה את המערכת בלינק הזה) המעבד אצלי זה RK3188 ועל המערכת מותקנת Android 4.4.4. המערכת הנוכחית היא Android 6.0 ומותקן בה מעבד Intel SoFIA 3GR שהוא אומנם יותר חדיש אבל אני לא יודע אם יש הבדל משמעותי מבחינת כוח עיבוד.

במערכת אצלי יש 1G RAM. זה מעט אם תרצה לשחק קצת עם המערכת ולהתקין הרבה אפליקציות.

משמשת בעיקר ל-waze ודיבורית. לשימושים האלה אני לא מרגיש איטיות.

קריסות: חיפוש קולי רוב הזמן קורס. צריך לנסות פעמיים-שלוש כדי לגרום לו לעבוד. אני מניח/מקווה שזו בעיה שטופלה בגירסאות החדשות. חוץ מזה המערכת יציבה מאוד (קרו כמה קריסות אבל לא משהו שדורש התייחסות מיוחדת).

לא זכור לי שחוויתי ניתוק ב-BT מאז שהתקנתי אותה.

אם אתה מתלבט לפני קניה, אני ממליץ לך לבדוק על Ownice C500. לא מזמן ראיתי אותה ב-gearbest בפחות מ-200$.

היתרון בה שלא תצטרך לקנות מודם בנוסף (שלא בטוח שיעבוד על המערכות החדשות) ויש עליה ביקורות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...