Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלכתי לטייל

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 3047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אספנות בשבילי זה מהדברים האלו שנראים כמו רעיון ממש דפוק עד שיום אחד אתה קם בבוקר ואומר לעצמך שאולי זה בעצם מגניב, ואז אתה שוקע בזה ולא יוצא. אני מניח שהטריגר לרבים הוא כשהם יכולים לקנות את מכוניות הילדות שלהם פתאום; תן לי עוד עשר שנים.

לצערי אני הולך לבלות את השנה הקרובה - לפחות - בלי שום דבר ספורטיבי בבית, להוציא שתיים-שלוש נסיעות לחו"ל. בפלורידה לא הייתי טורח בכלל עם משהו כמו הקורבט, אם יזדמן לי להגיע שוב לקליפורניה אז כמובן וכמובן שאנסה לעשות סיבוב שלישי. אני מתכנן אירופה במרץ-אפריל, אולי זו תהיה ההזדמנות שלי ל911 - מכונית שבה עוד לא נהגתי אבל הייתי רוצה לנהוג יותר מכל אחת אחרת.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בשקיקה הכל הכל, והיה שווה ! באמת כשרון מבוזבז..

נשמע שלקחת סיכון קצת גדול מהרצוי עם הצמיגים והקרח/שלג, היה יכול להגמר בקלות רע מאד, ועוד כשאתה לבד בשום מקום, זה בטח לא עוזר. ביצים גדולות (מדי אולי..).

אני עשיתי נסיעה מסן חוזה לטאהו לפני שנתיים בג'טה 1.8 TSI, ודווקא בכבישים המפותלים באזור טאהו שחשבתי שבטוח ללחוץ קצת - תפסה אותי משטרה עם רדאר (עוד לפני שראיתי אותה). לשמחתי איכשהו הוא ויתר לי כי היה לי רישיון זר, אבל זה ממש גרם לי להוריד רגל מהגז בכל שאר הנסיעות שלי בארה"ב. לא מתעסק איתם בלי מכשור הגנה ברכב.

הקורבט נשמעת כמו רכב שלא הייתי אוהב במיוחד, BRUTE FORCE בלי דיוק בשליטה לא עושה לי את זה, ומה שתארת נשמע שהיה גורם לי לתסכול אם הייתי מנסה לנהוג על המגבלות או קרוב אליהן. אבל אולי אני אנסה באחת הנסיעות שיהיו :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המאורע, re:Invent?

ואיך זה לעומת צפון-צפון קליפורניה, או דרומה מסן פרנסיסקו? אשמח לשמוע על איזורים טובים, אני מתכנן על האיזור הזה בעוד כמה חודשים בשילוב כמה כלי רכב.

עשיתי מסלול דומה מאוד לשלך, אותן ערים, כבישים וכ"ו - ארוך יותר כיוון שהיה לי יותר זמן (גם לתוך נבדה, וסיבוב ארוך יותר דרומה ליוסמיטי) - רק עם כלי רכב של גברים אמיתיים - ובלי שלג, כך שיצא לי לעבור באותם מקומות שמהם זרקו אותך, או מהם נשמרת.

גם בפלורידה יצא להיות וגם אני ניסיתי את מזלי המוטורי - וזה היה שעמום מחץ. בנסיעה מ-Miami Beach (מקום דוחה) עד ל-Key West (מקום פחות דוחה), היה כל כך מייגע וחסר עניין ששקלתי לשים קיץ לסיוט בתוך עץ לצד הדרך בערך כל 10 דקות. נסיון בכיוון אחר היה לא פחות משמים.

בהזדמנות זאת, המלצה קטנה למי שמחפש כבישים מעניינים לנהיגה באיזור כלשהו - Best Biking Roads.

ומכיוון שאני בד"כ עצלן ולא מעלה או מארגן תמונות, ובטוח לא כותב ברמה של פות"ש, שלפתי כמה ואחלוק כאן.

הנה כלי הרכב של ה"גבר האמיתי" (אמרתי גברים אמיתיים, לא אמרתי שלא מדובר בכאלו שעברו את גיל ה-60):

AzJG28e.jpg

מקרוב:

8P97OA2.jpg

ועוד כמה:

qX5gEae.jpg

טאהו:

EKkfXup.jpg

ליד טאהו:

2TEN2qd.jpg

לא טאהו:

NuR2SZb.jpg

טאהו ג'וניור:

EFyQxjT.jpg

יוסמיטי. כנראה. מתעצל לבדוק:

M1BURcW.jpg

רומנטי אנד שיט:

JEZxXM5.jpg

לא רומנטי אנד אונלי האלף-שיט (תלוי אם זאת SRT):

J5Jun9l.jpg

בטוח יוסמיטי. כנראה.

92Wyrgg.jpg

גם בטוח. כנראה.

eQSxIYM.jpg

מרוב עצים וכ"ו:

Q88daLt.jpg

כמה שזה מרשים במציאות (half dome מחוץ לפריים, אם לא אתעצל אעלה photosphere אחרי כן):

Wn3W72f.jpg

גבר אמיתי מצולם על ידי גבר אמיתי שלא חזק בפריימינג:

E5fONeP.jpg

אלבום קטן, לרזולוציה סבירה יותר:

http://imgur.com/a/eM60C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות פנטסטיות. עם מה צילמת את זה? הסתכלתי קצת על מצלמות קטנות אתמול, אני חושב על RX100 או X100T אבל אני באמת רוצה RX1-R II.

אמנם נסעתי בתוך ענן, אבל לא נסעתי לעסקי הענן - אתה מכיר אותי, re:Invent לא משיק לתחומי העניין שלי.

זה מהסיבוב הקודם שלי בצפון קליפורניה. זה איזור מקסים, אם בא לך לא לשבור את הראש יותר מדי על מסלולים ואטרקציות, פשוט סע על ה1 כלפי מעלה עד שנמאס לך.

דרומה נעשה יותר צחיח, למרות ששמעתי רק דברים טובים על Big Sur (שעשוי להיות עמוס), ואם אתה יוצא לכיוון לוס אנג׳לס - מרחק של תשע שעות נסיעה בערך מSF - אמורים להיות כמה כבישי נהיגה טובים במחצית הדרך (אפילו טובים ממש, כאלו מהרשימות של EVO ושות׳ ככבישים הטובים בעולם).

הייתי עושה את ה49 לכל אורכו, גם, גוגל טוען שזה 480 ק״מ.

מסתם הסתכלות במפה, אמורים להיות כבישים טובים באיזור שצפונית לסקרמנטו, תחומים ב395 במזרח וב5 במערב. אגמים ופיתולים זה מתכון מוצלח.

מעבר לזה יש לך את איזור Napa, הרבה מזה מישורי-גבעתי בסגנון טוסקנה אבל שווה לראות.

היתרון בכל האיזורים שקרובים לחוף הוא מזג האוויר; בגלל שיש עכשיו בצורת, מקבלים מזג אוויר קר עם שמש נהדרת ומיעוט תיירים.

בקיצור, אם לא עשית את ה1 צפונה מסן פרנסיסקו, לך על זה וסע הכי צפונה שאפשר, לתוך אורגון. זה לא נמאס.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה מצוינת (1 בלילה, וקראתי כל מילה), ויותר מזה - חוויה מדהימה.

לפני כשנה גם אני עשיתי טיול סולו בדרום-מערב ארה"ב (אריזונה, יוטה ונוואדה) עם קאמרו SS, וזה ללא ספק היה אחד השבועות המהנים שהיו לי בחיים. הכבישים, הנופים, ובעיקר הרכב הופכים את זה לחוויה בלתי נשכחת עבור חובבי טבע ונהיגה, למרות האיילים שמתפרצים לכביש באמצע הלילה, כשחושך מצרים בחוץ, המכונות הדפוקות למילוי לחץ אוויר (הגעתם למאדים אבל קשה לכם לשים מד לחץ על המכונה?) ורעידות הביצים כשאתה על 20+ מייל מעל המותר, עם משאית על הזנב, והשריף במסלול הנגדי מפעיל את האורות המהבהבים. חוויה.

6.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא התפנתי לקרוא אבל ראיתי את התמונות והתגובות ואני בהחלט מסוקרן.

כל הכבוד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לקרוא את הגרסה המלאה? התקציר נותן טעם של עוד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר, הכל, גם מתח, גם אקשן, צילומים מגניבים, שלג, סוף טוב, אחלה !

תודה על השיתוף.

...מהדברים האלו שנראים כמו רעיון ממש דפוק עד שיום אחד אתה קם בבוקר ואומר לעצמך שאולי זה בעצם מגניב

:) גמישות מחשבתית רוקס

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...