Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלכתי לטייל

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על הצעת המסלול, כנראה שנלך על משהו בכיוון הזה.

תמונות פנטסטיות. עם מה צילמת את זה? הסתכלתי קצת על מצלמות קטנות אתמול, אני חושב על RX100 או X100T אבל אני באמת רוצה RX1-R II.

התמונות שצירפתי צולמו עם Note 4.

הוא היה מכשיר מצוין לצילום, וה-Galaxy S6 (וה-Note 5) שיפרו את הרמה אפילו עוד יותר כך שרוב הזמן, לטעמי, מיותר להסתובב עם מצלמה. הם עדיין הניידים בעלי המצלמה הכי טובה, גם כרגע.

העדשה מספיק רחבה בד"כ, אבל כמובן שהכל מתפרק כאשר אתה רוצה חלק ספציפי בנושא שאתה לא מסוגל להתקרב אליו - אי אפשר להוציא הרבה מקרופ של 16mp בחישן קטן.

יש לי X100T שאני מאוד אוהב - כלי נהדר, מאוד כיף לתפעל אותו, viewfinder מתחכם שעובד נהדר - אבל היא כמובן מגבילה ברמה אחרת, וממש מכריחה אותך לעבוד בשביל לקבל את הפריים שאתה רוצה (שזה גם נחמד, כי זה גורם לך לחשוב יותר על מה אתה עושה) - אבל לטעמי היא לא ממלאת כראוי את תפקיד "מצלמת הטיולים בגודל סביר" (היא די גדולה וכבדה יחסית לפונקציונליות שהייתי אישית רוצה ממצלמה כזאת - בטיול אתה לפעמים רוצה איזה quick snap ולהתקדם, ולא ללכת 10 דקות כדי להתקרב לנושא).

ואתה, יש לך טעם יקר עם הRX1-R II. היא כמובן drool worthy , אך למצלמת טיולים נראה לי שהייתי הולך על רוצה איזה עדשה מהירה באופן סביר ושוות ערך למשהו כמו 24-90. לדו"ג בכלל רצוי שזה יהיה משהו שנכנס בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי שנה שעברה 5 שבועות באזור המדהים הזה, רק שזה היה עם chrysler grand voyager כי לאשתי היה נורא חשוב שיהיה מקום לכ-ל הבגדים שהיא קנתה.

אחסוך מכם את התמונות :x

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים תמונה (או תמונות) אחת שווה אלף מילים, אז דילגתי על הטקסט, יפיפה, חסרה בחורה במסע כזה, או שהייתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...