Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלכתי לטייל

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואוו...יופי של מקומות שמעוררים בי זיכרונות. גם אני חרשתי את אזור סן פרנציסקו. אתה כותב יפה וחווייתי. למרות שכמות הטקסט המטורפת הכניעה אותי בסופו של דבר...קשה לקרוא כל כך הרבה במסך 5.5 של סמארטפון...בעצם למי יש זמן לקרוא כל כך הרבה ברצף? ויותר חשוב - למי יש זמן לכתוב כל כך הרבה? ניצלת את משך הטיסה חזרה לארץ?

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה!

נהנתי לקרא.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שהקדיש את הזמן לקרוא את זה. כן, כפי שמסופר, הרוב נכתב בטיסה. מסתבר שיותר קל לי לכתוב במטוס מאשר לקרוא.

המעבר בין נסיעת עבודה לבין הטיול הזה היה די פתאומי ולא מתוכנן, וזו הייתה חוויה מאוד אינטנסיבית - לא רציתי שזה יהפוך להיות זכרון דהוי, ואחת הדרכים לקבע משהו ממש טוב בזכרון שלך היא פשוט לכתוב עליו. אתה בסוף משחזר הכל מהזכרון וזה פשוט נשאר שם.

אור, לגבי הקור - אני די טולרנטי לקור מלכתחילה, ותא הנוסעים הזעיר של הקורבט מגיע לטמפרטורה מכובדת ואחידה למדי גם במינוס עשר מעלות. כמדומני אתה היית עם מוסטנג קאב, בגלל שזה לא טרגה אתה יותר חשוף ותא הנוסעים הרבה יותר גדול. היו לי אפילו רגעים שהייתי צריך קצת להוריד את הטמפרטורה.

לגבי המסלול:

היום הראשון - SFO לTAHOE

היום השני - TAHOE לYOSEMITE

היום השלישי - YOSEMITE לSFO

אבל בינינו, פשוט תעלה על ה49 ותן גז...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה מצויינת. כנראה קריירה מפוספסת.

עושה חשק לטיול דומה, גם אם ברכב קונבניונאלי עם הבלמים במושב הימני. אין לי כיף בטיול לבד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא קראתי אפילו מילה אחת, אבל מהתגובות כאן בהחלט כדאי. עוד מעט :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כיף בטיול לבד.

לא הייתי לבד - הייתה איתי קורבט.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל שלא קראתי אף מילה.

הייתי מהופנט מהתמונות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף יצאו לי יותר תמונות משחשבתי שיצאו. המסקנה שלי היא שאני צריך מתישהו לקנות מצלמה קטנה שתבוא איתי תמיד, בסגנון rx100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי מאוד מהקריאה, מהתמונות ומהשיתוף בחויה.

יש פה חבר אחד, NIMNIM, בפורום, עם קורבט 85' מהממת. רכב אספנות מיבוא. מומלץ לקרוא את שכתב.

ויש אפילו מועדון פעיל בארץ, עם מפגשים, טיולים וכו'.

אז הנה, אתה יכול לייבא משהו מרגש יותר מה-GTI ועוד ישאר לך עודף נאה ממכירתה.

שלא לדבר על העלות הנמוכה שבאחזקת רכב אספנות כתחביב/רכב נוסף.

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי מזדהה עם הרעיון של להעלות על הכתב את הזכרונות כדי לחרוט אותם ולקבע לנצח. זאת בהחלט אחת החוויות שהייתי מנסה להשאיר.

גם לי יש את החוויה הפרטית בתחום מוטורי באיזור הזה, אבל לא הייתי לבד ולא חושב שהיו לי וואבוס לעשות זה לבד אפילו עם קורבט. במיוחד בחורף.

חתיכת אומץ. שאפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...