Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב - החלה מכירת ב.מ.וו M2, החל מ-515 אלף שקלים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא שאתה לא מבין, זה שהבנת לא נכון ועכשיו זה מבלבל אותך. שים לב לסט הטענות הבאות:

1. העובדה שתקנה ב.מ.וו לא הופכת אותך לזבל.

2. הרבה אנשים שהייתי מחשיב כזבל קונים את המכוניות האלו.

אתה לא משתנה כשאתה קונה אוטו, אבל תכונות מסויימות כן ימשכו אותך למותגים מסויימים; ובאמת, אם הייתי שם כאן שאלון לגבי מה מתקשר אליך עם כל מותג - ולא רק יוקרה - לכולם היו כאן תשובות, וההתפלגות מבחינת דעות הייתה די צרה.

בסופו של דבר, לרוב הסטיגמות יש איזו אחיזה במציאות גם אם אנחנו חושבים שאנחנו מתוחכמים ויודעים יותר טוב.

אני מאוד מתפלא על כמה חברי פורום ותיקים שכל מה שראו בפוסטים שלי זה את המילה ״זבל״ והחילו את זה על עצמם ועל החברים שלהם, מצד שני רודפי סנסציות יש בכל קבוצה.

רועי, מתי תבין שרוב האנשים שהגיעו להון כזה כבר מזמן עברו את השלב של מה אחרים חושבים על המותג ויענו לך במשמחה מה משך אותם לקנות דווקא את המותג.

אני מציע לך לנסות לקרוא את השתלשלות התגובות שלך כאן בנושא ולנסות באמת לחשוב בצורה אובייקטיבית איך אתה והמנהלים האחרים הייתם מתייחסים להתבטאויות כאלה מגולשים פחות מוכרים בפורום.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא שאתה לא מבין, זה שהבנת לא נכון ועכשיו זה מבלבל אותך. שים לב לסט הטענות הבאות:

1. העובדה שתקנה ב.מ.וו לא הופכת אותך לזבל.

2. הרבה אנשים שהייתי מחשיב כזבל קונים את המכוניות האלו.

אתה לא משתנה כשאתה קונה אוטו, אבל תכונות מסויימות כן ימשכו אותך למותגים מסויימים; ובאמת, אם הייתי שם כאן שאלון לגבי מה מתקשר אליך עם כל מותג - ולא רק יוקרה - לכולם היו כאן תשובות, וההתפלגות מבחינת דעות הייתה די צרה.

בסופו של דבר, לרוב הסטיגמות יש איזו אחיזה במציאות גם אם אנחנו חושבים שאנחנו מתוחכמים ויודעים יותר טוב.

אני מאוד מתפלא על כמה חברי פורום ותיקים שכל מה שראו בפוסטים שלי זה את המילה ״זבל״ והחילו את זה על עצמם ועל החברים שלהם, מצד שני רודפי סנסציות יש בכל קבוצה.

אין לסטיגמה בדרך כלל אחיזה . ההסבר לדעתי פסיכולוגי. רכבים יקרים בדר"כ מושכים את העין יותר מעממים. לכן כשאתה עובר ליד אחד כזה אתה תשים לב יותר למראה הנהג, מוסיקה והתנהגות. למען המדע אתה מוזמן לנסות לפתוח עיניים ולראות שלא חסר גם אנשים מהסוג שאתה ציינת ברכבים עממים. פשוט כנראה אתה שם לב דווקא לאלה שנוהגים ברכבים יקרים.

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנשים מהסוג שרועי מדבר עליהם קונים בדרך כלל רכבי יוקרה ישנים יותר (מכל המותגים. כולל אמריקאיות). פשוט במוו ומרצדס מזדקנות יותר בכבוד ומגיעות יותר לגילאים מתקדמים מאשר מותגי יוקרה אחרים שמאבדים מזוהרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכרח לציין שזה מרענן לראות מכות בפורום על רכב שהוא לא איטלקי ולא VAG :lol:

מי ייתן ועוד כמה שנים נגיע למכות על טויוטה... that'll be the day

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בשרשור הלא נכון.

ניסיתי לגרום לשרשור לסטות לנושא הרלוונטי - אך ללא הועיל. מה אעשה :(

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב רועי (roee), הפתעת עם ההכללות.

אני חושב שהתבלבלת עם ההיקש הלוגי, תגיד לי מה דעתך:

אני חושב שזה הנתון שאתה המדבר עליו: אם אתה עבריין (רגיל או סתם צווארון לבן) שהתעשר --> סיכוי גבוה שיש לך BMW

ולדעתי אתה עושה היקש הפוך (ושגוי, סטטיסטית) ומסיק כי: אם יש לך BMW --> סיכוי גבוה שאתה עבריין

למרות שהיחס הוא ממש, ממש, ממש לא חד-חד-ערכי... (תרגיש חופשי להחליף עבריין בסתם טמבל עם מזל, וכו').

ההורים של אשתי, אשכנזים נחמדים כאלו (נשבע לכם שזה קיים, בחיי). הם לא עשירים אבל מבוססים בסדר גמור, ויש להם אחלה חיים.

הם הסבירו לי פעם שאותם לימדו שצריך לחיות בצניעות. צניעות זה מכובד. צניעות זה חשוב, זה ממש ערך עליון שמגדיר איך בנאדם אמור לחיות.

בגלל זה בחיים אבל בחיים אבל בחיים(!!) לא תהיה להם BMW. זה רכב עם סמל סטטוס, מנקר עיניים, מי שקונה את זה הוא אדם שרק רוצה לגרום לאחרים לקנא בו.

לא הבנתי - מה סמל סטטוס? אני חולם על סדרה 2 בגלל ההנעה האחורית שלה, והכוח, והתמסורת, וההתנהגות, וכן גם בגלל שהוא נראה very fucking nice וגורם לי לרעידות בלתי רצוניות כשהוא עובר לידי. אני הייתי לוקח אותה בצבע הכי גנרי שיש בשביל שישימו אליה לב כמה שפחות, ומסליק אותה בחניה פרטית מקורה בשביל שאף אחד לא יידע, אז מה קשור סמל סטטוס?

התשובה די ברורה וגם די פשוטה - יש המון אנשים, בישראל אני בטוח שהם רוב מוחץ, שאין להם זיקה לתרבות מוטורית. בשבילם רכב זה A-->B. בשבילם BMW לנצח יהיה סמל סטטוס ותו לא כי כשאתה מפרק ממנו את ההנעה התמסורת הבלה בלה בלה ונשאר רק עם הvery fucking nice, אז זה נדמה לך שזה כל מה שיש בו.

והדיבורים על צניעות? נו באמת, איזה בלבולי מוח צבועים. אני גדלתי עם בדיוק 0 טיסות לחו"ל עד אחרי הצבא, האם כשהם טסו לחו"ל הם עשו את זה בשביל לנקר עיניים לאנשים כמוני, או בשביל ההנאה הפרטית שלהם?

רועי, האם החברים המבוססים שלך שכנראה גרים באחלה-בית-שבעולם, עושים את זה בשביל לנקר לך את העיניים או בגלל שזה מסב להם הנאה...?

אז כן אני מסכים שצניעות זה נייס, בעיקר בשביל לא לפגוע ברגשות של אחרים בטעות, ועם זאת אני ממש לא מתכוון לחיות את חיי אך ורק לפי הפריזמה הצרה הזו, כי מה שאדם אחד מגדיר כמותרות מיותרת אחר יגדיר כחלום רלוונטי. אז את הBMW הדמיונית שלי אני לא אשים על הCOVER בפייסוש ולא אלך עם חולצה וכובע של M2 ולא אספר לכל אחד שרק מוכן לשמוע שהרכב שלי לוקח את המזדה ליסינג שלו, אבל אני בטח ובטח לא אמנע מעצמי את התענוג בגלל שאיזה מר בחור החליט שזה לא לעניין מבחינתו שאנשים ירכשו לעצמם רכב ספורט. balance is the name of the game.

אז אנא, תשתדלו לא להתבלבל. נכון שרוב הטרוריסטים של העת הנוכחית הם מוסלמים - אבל רוב המוסלמים הם ממש לא טרוריסטים... ואותו היקש (ואותה טעות) על אנשי הBMW.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לגרום לשרשור לסטות לנושא הרלוונטי - אך ללא הועיל. מה אעשה :(

גם ככה יש על זה 2 וחצי סרטונים

אם כבר להוציא מעל חצי מליון - רק ה M3! לפחות קיבלה מנוע S.

אפילו מנוע ה B58 החדש של במוו יותר חזק מהמנוע של ה M2

מעניין יהיה לראות מנוע S48 או S58 ב M2 שתגיע אחרי זו!

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליקו אתה מדבר גרמנית!

מי זה S ? למה שיהיה מנוע S58 ב M2 ? הסבה ?

פנק אותנו בהסבר בבקשה ואולי תגאל אותנו מויכוחים על צניעות, סטטוס וכו'..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

ההקשר היחידי שעולה לי בראש בהתייחס למה שרשמת הוא שאני ארצה לקנות סקיני ג'ינס, ואיכשהו על הגוף המהמם שלי, אני בהחלט חושש מה תגיד הסביבה.

ייקח לי הרבה זמן להוציא את התמונה הזו מהראש...

יכול להיות שהראיה השונה שלנו נובעת מזה שאני מתגורר באיזור שבו יש הרבה ב.מ.וו ומרצדסים חדשים, חלקם הגדול אגב לבן/פנינה (אבל לא עשיתי סטטיסטיקה),

ובגלל היכרותי עם חלק מהאנשים ועיסוקיהם אין לי את הקונוטציה שיש לך. יש לי שכן שהחליף טוארג ב X5 והוא בכלל רואה חשבון ובחור משכמו ומעלה. אתמול פגשתי אמא של אחד הילדים עם X3 חדשה לחלוטין, מקסימה האמא וגם האוטו.

אם כבר, אז כשעובד לידי לנדקרוזר עם 'ערכת ניקלים' אני מעדיף להתרחק. זה או קבלן שעובד בסביבה או שחורדינית נובורישית שעדיין לא השתחררה מההרגלים הרעים. כך או כך אני מעדיף להתרחק.

נו, מי סטראוטיפ עכשיו? :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סטראוטיפ. שחורדינית נובורישית לא מרוצה מחייה כי בעלה הקבלן תמיד בעבודה. יש מלא כסף אבל זה לא מספיק. אז מה שלבת שלה יש פיאט 500 לנסיעה 700 מטר לקריה. אז מה שלבן יש שירוקו והוא הולך עם כובע ומשקפי שמש למועדון. כל זה לא מספיק, כי מה שחסר זו תשומת לב, וכאן חברים, אתם נכנסים לתמונה. זה הזמן להגיע ולהציע לה עצה מוטורית עם מחמאה קלישאתית, כזו שלא משאירה ספק על כמה הניתוחים היו מוצלחים והגיל היטיב עמה. קצת שיחה וקצת חיוך, אחר כך עוד נגיעה של חוצפה מנומסת והופ העברתם את הצהריים בניחותא [אל תשתמשו במילה ניחותא].

M3 עולה 700K, נראה לי זה לא ממש ""אם כבר להוציא מעל חצי מיליון".

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לנקוט עמדה בדיון שהתפתח, רציתי להזכיר שרק לפני כמה חודשים נפתח כאן שרשור שעוסק בסטיגמות מוטוריות, ואיכשהו הוא עורר פחות אמוציות ביחס לדברים שנאמרו הפעם ע"י רועי.

בלי קשר, מעניין לשוב ולהיזכר מה אמרו אנשים בסיבוב הקודם על BMW.

אגב:

ברזומה של אחותי ובעלה כמה וכמה מכוניות BMW, וכיום גם יש מרצדס. איפה זה שם אותה ביחס לזבל? או שמא עקב העובדה שהיא גרה מעבר לים אז הוא פטורה מלהיכלל בסקאלה הזאת?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, אני חושש שרק אתה יודע את התשובה לשאלה הזו; באופן כללי, שכיר אמריקאי שמרוויח טוב יכול לקנות X5, זה רק עניין של סדר עדיפות. זה לא בדיוק המצב בארץ, אז מראש המכוניות האלו נגישות לחלק מצומצם מאוד של האוכלוסיה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, יש שכירים שקנו בית בתל אביב בשני מליון פלוס. אותם שכירים אם היו גרים בגן יבנה למשל יכלו לקנות m5 ובית דומה.

לתפיסתך אם הם בחרו לשים חלק מהכסף על אוטו הם חבורת הזבל?

למרות שיש לנו עסק אני חי ממשכורת די ממוצעת למקצוע שלי שמספיקה לי למחיה סבירה ולחיסכון. היום אני בגיל 47 בלי משכנתא ועם חיסכון שמאפשר לי לקנות m2 חדשה אז אני גנב או עובד בשחור?

תעשה לעצמך טובה כי עם כל תגובה שלך אתה יוצא הרבה פחות טוב. שים לב שאפילו אלה שיוצאים להגנתך לא מצליחים להוציא יותר משלא הבנו אותך (ואז אתה בא ומסביר למה כן הבנו אותך).

אלעד, לא ראיתי קודם את השרשור שקישרת (או שאני לא זוכר) אבל לאור תגובותיו של רועי כאן אני לא מתכוון גם לא לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שרובכם נופלים כאן באותה מלכודת לוגית.

לא ראיתי שנאמר שכל מי שקונה אאודי\ב.מ.וו\מרצדס\פריוס הוא זבל.

נאמר שלא מעט אנשים, שאם היה מדד אובייקטיבי, אז יש להניח שההתנהגות שלהם אכן הייתה מובילה להכללתם בחבורת הזבל, נמשכים אל הרכב - ומכאן לא מעט אנשים שנוהגים במותג הם כאלו.

אגב, זה נכון גם איפה שאני גר - רק שכאן אפילו יותר ברור שב.מ.וו. איבדו את הכתר של Most Desirable Dickhead Car לטובת אאודי.

רואה רכב מזגזג, נצמד לאחרים, ובאופן כללי מתנהג כמטרד? רואה בחדשות שנהג שיכור הרג ככה וככה? סיכוי מצוין שהוא באאודי, סיכוי נמוך יותר לבימר או מרצדס.

(והנה דיסקליימר שלא אמור להיות נדרש - הייתה לי אאודי, ואחרי כן ב.מ.וו. - והיום אין לי קיה סורנטו, כי יש לי טיפת כבוד עצמי.)

ואדון קרמבו:

מותג ב.מ.וו אין שום הקשר שלילי של נובורישים, ראוותנות והוצאת עיניים - אלא מוצר איכותי, מצוין ברמתו וגבוה במחירו שהוא בחירה אנינה.

לא כ"כ מכיר את התפיסה של מוצר איכותי (לא חסרים להם פאקים - למרות ששנות אור מיצרן מפגר כמו דוקאטי), אך הלכת קצת רחוק עם "בחירה אנינה" :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...