Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתוב לך שניתן לקנות מ x מוכרים חדש. זה מופיע כקישור. לחיצה על זה פותחת את רשימת המוכרים. שם תבחר אמאזון.

ככלל מוצר באמאזון יכול להמכר על ידי מספר מוכרים. בתור ברירת מחדל הוא מציג את המוכר הזול.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ברז.

את הבריטה סילקתי לפני 15 שנה, אחרי פרשת המתכות הכבדות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דילים טובים לבריטה + פילטרים?

עקרונית, בדכ הדילים הם באמזון הבריטי והמשתלמים ביותר לפי הסדר הם:

1. 12 מקסטרה+ קנקן

2. 12 מקסטרה.

לפעמים גם באמזון גרמניה אבל פחות. תציץ ותבדוק מול הגמל או כיפה כדי לראות אם כרגע משתלם. לי יצא לפני כחודש כ15 שח לפילטר.

אציין רק שיצא לי לרכוש כבר פעמיים מאמזון פילטרים. בפעם הראשונה רכשתי קלאסיק והכל היה סבבה. בפעם האחרונה, השניה כאמור, רכשתי 12 מקסטרה. משהו היה דפוק בראשון והשני נראה בסדר, למדו שבשניהם בהתחלה היתה הפרשת פחם- צריך כמה פעמים טובות למלא ולרוקן.

ההסבר שראיתי לזה הוא ארץ היצור: אם גרמניה יהיה סבבה. אם בריטניה זה תלוי.

בכל מקרה, הראשון הלך לפח והדני לאחר כמה ניעורים, מילויים וריקודים כרגע בשימוש ונראה בסדר.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה לרמקולים למחשב? משהו בסיסי, 2.1, שאפשר גם לתלות על הקיר.

ולמכונת גילוח שאפשר להשאיר איתה זיפים (ז"א שאפשר לשנות את דרגות הגילוח) + משהו בשביל קו הפאות

אני בתהליכי שיפוץ של החדר, אז בקשות נוספות בטח יגיעו עם הזמן....

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לגבי הרמקולים, זה תלוי בתקציב, אם מדובר במשהו סטנדרטי אז אין נראה לי טעם בחו״ל, לפחות כרגע- לא ראיתי משהו שמצדיק. אם מדובר במשהו יותר רציני אזיי אני מניח שתיכף יגיעו המלצות.

לגבי מכונת גילוח,

אני מחכה לדיל על המכונות דל פאנאסוניק er1611 ועדיף על הדגם החדש gp 80

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום (והיה אתמול) מבצע בתן ביס , בהזמנה עד השעה 23:45 מעל 60 שקל ובהזנת קופון bananabeach , הנחה של 40 שקל.ההזמנה היא לבית בלבד

כלומר, אם תזמינו מגש פיצה ב 60 שקלים, ותשימו את קוד הקופון הנ"ל, שליח יגיע אליכם עד הבית עם מגש פיצה ב 20 שקלים בלבד.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לגבי הרמקולים, זה תלוי בתקציב, אם מדובר במשהו סטנדרטי אז אין נראה לי טעם בחו״ל, לפחות כרגע- לא ראיתי משהו שמצדיק. אם מדובר במשהו יותר רציני אזיי אני מניח שתיכף יגיעו המלצות.

לגבי מכונת גילוח,

אני מחכה לדיל על המכונות דל פאנאסוניק er1611 ועדיף על הדגם החדש gp 80

בן

תודה רבה בן

לא חשבתי להשקיע על הרמקולים יותר מ150-200 ש"ח. צריך רק משהו בסיסי...

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה לרמקולים למחשב? משהו בסיסי, 2.1, שאפשר גם לתלות על הקיר.

ולמכונת גילוח שאפשר להשאיר איתה זיפים (ז"א שאפשר לשנות את דרגות הגילוח) + משהו בשביל קו הפאות

אני בתהליכי שיפוץ של החדר, אז בקשות נוספות בטח יגיעו עם הזמן....

בחריגה קטנה מיקרולאב

https://ksp.co.il/?select=.1047..241..770.&kg=&list=1&sort=1&glist=0&uin=12991&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל להתייאש...

מחפש תיק גב, לא גדול במיוחד - לא תיק לפטופ ולא תיק בית ספר.

תיק לטיולים עדינים - אבל לא עצום ולא מכוער.

משהו שבכיף אפשר להסתובב איתו בטיול באירופה עם רכב צמוד, לעלות למטוס וכד'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...