Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר להזמין מאמזון מחשב נייד?

אני מחפש אחד ללימודים (מתחיל מדמ"ח) - חשוב שיהיה קל, מסך 13-14, עם זיכרון 16GB לפחות וI7. השאר פחות קריטיים. מקלדת יכולה להיות באנגלית בלבד.

הפרש המחירים שווה את זה? יש צורך גם להזמין רק מאירופה, נכון? (תאימות חשמל)

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי שאפשר.

הרבה דגמים לא תהיה בעיה מארהב כי יכולים לעבוד 110 או 220 וולט.

דווקא מחלק ממדינות אירופה תהיה מקלדת קצת שונה

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לקישור מתאים.

עדכון מאתמול-

הייתי ביריד של חבר אתמול, רצו על מכונת אסנזה מיני עם מקציף 840 שקל ומקבלים 250 ש"ח לרכישת קפסולות.

דרך חבר וזה השגתי מהם מחיר של 750 שקל (!) + 250 ש"ח החזר על קפסולות (שגם ככה הייתי קונה מהם בשלב כזה או אחר) כלומר יצא לי 500 שקל למכונה + מקציף .

את ההזמנה באמזון ביטלתי שוב ... הפעם לתמיד ...

אגב, היא מדהימה!

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשקה נפשי בפיטנס טראקר מסוכ Fitbit Alta HR. אממה. באיביי זה יקר טילים, באמזון לא מצאתי מקום ששולח לארץ.

יש למישהו כיוון איפה קונים את הצעצוע? יש לציין שלפני חודשיים בלי בעיה קניתי סוג אחר מאמזון UK, אבל את הדגם הזה משום מה אני לא מצליח לקנות.

מצאתי באמזון USA אבל יש ככ הרבה סוגים, מקד את החיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי באמזון USA אבל יש ככ הרבה סוגים, מקד את החיפוש.

באמזון US מוכרים US version שממנה נמנעתי מסיבות ברורות.

אבל כשאין ברירה התחלתי לחפור והבנתי שאין הבדל חוץ מגראפיקה ולוגו. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להזמין מאמזון מחשב נייד?

אני מחפש אחד ללימודים (מתחיל מדמ"ח) - חשוב שיהיה קל, מסך 13-14, עם זיכרון 16GB לפחות וI7. השאר פחות קריטיים. מקלדת יכולה להיות באנגלית בלבד.

הפרש המחירים שווה את זה? יש צורך גם להזמין רק מאירופה, נכון? (תאימות חשמל)

אני מסתבך נורא. יש איזשהם המלצות למחשב נייד?

ומה מומלץ ללימודים מבחינת גודל מסך? איזון בין משקל לנוחיות...

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסטודנטים שלי (אחד לתואר שני והשני לתואר ראשון, שניהם בטכניון) משתמשים במחשבי "13.3 עם מעבד i5 שהיה מעודכן בעת רכישת המחשב, 8 ג"ב זכרון ו-SSD. חשוב שהמחשב יהיה קל, והשילוב של i5 (ולא i7) עם SSD ומסך קטן יחסית טוב מבחינת חיי הסוללה, והמשקל הקל טוב לגב.

כמובן שהמפרט צריך להתאים לתכנית הלימודים, אין דין סטודנט למדמ"ח כדין סטודנט לארכיאולוגיה, הנדסת תעו"נ או אמנויות.

חשוב שהמחשב יהיה בעל מבנה חזק כדי שלא יהרס בנשיאה על הגב.

חשוב לרכוש גם אבזרים - במיוחד תיק איכותי, מרופד ואטום למים (גשם!!) ורצוי גם עכברות אלחוטי ראוי. בבית אפשר לחבר למסך יותר גדול ולמקלדת סטנדרטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה מחירם של המחשבים אז? אם אפשר לשאול כמובן..

קיבלתי דיס-המלצות על מחשבי אייסר שנשברו לסטודנטים. לגבי תיקים - יש חברות ידועות בתחום?

תודה רבה

מתכון ל קפה נוטלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה מחירם של המחשבים אז? אם אפשר לשאול כמובן..

קיבלתי דיס-המלצות על מחשבי אייסר שנשברו לסטודנטים. לגבי תיקים - יש חברות ידועות בתחום?

תודה רבה

כמה זוזין לטובת המחשב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבים של הבנים שלי עלו סביב 3K או קצת יותר עם השדרוגים (במקור הגיעו עם HDD, שודרגו ל-SSD. הישן יותר נזקק גם לשדרוג RAM מ-4 ל-8 ג"ב). כמובן 3 שנות אחריות.

נרכשו ושודרגו אצל חבר הפורום TheWolf, השירות שלו שווה הפרש קטן במחיר גם אם אינו המקור הזול ביותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שאמזון UK הפסיקו לשלוח לארץ? פתאום מוצרים שאני קונה קבוע לא זמינים למשלוח לארץ. האם נכונה השמועה שבגלל בלגן עם DHL הם החליטו לסגור ברז?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו סיפור עם אמזון לפחות על מה שמדובר על שלוחות אירופה באופן לטרלי שאין משלוח לארץ על כל דבר שיש בו סוללות ליתיום.

תקנות חדשות שכנסו מתחילת השנה עפ"י דרישות של IATA אמזון כנראה מבצעים התאמות בנושא לכן המון מוצרים כבר לא נשלחים.

נקווה שהנושא בקרוב ייפתר.

רב סרן שמועתי מספר שהיבואנים בארץ פנו לאמזון שייחסמו משלוחים.

לדעתי עורבא פרח.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במוצרים רבים אחרים אמזון לא מאפשרת לאחרונה משלוח לישראל, בהחלט תופעה מדאיגה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...