Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת Waze בגולף 2015

segalarye
שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם. :)

בשעה טובה אבא שלי התחדש בגולף, והוא מעוניין להתקין Waze במסך מגע שמגיע עם הגולף.

מבירורים שערכנו ישנה אופציה כזאת, אולם הסוכנות ממנה רכשנו את הרכב גובה המון כסף בשביל זה.

רציתי לדעת, מכיוון שניתן לבצע זאת, האם יש דרך שבה אנחנו יכולים לעשות זאת בעצמנו ולחסוך כמה אלפי שקלים? לא חקרתי את התחום לעומק, אבל מרפרוף באופציות שעל המסך בגולף ראיתי כפתור בשם "Images". ממה שאני מכיר ממחשבים, זה אומר שישנה אופציה להתקין תוכנות.

אציין כי ערכתי חיפוש באינטרנט ולא ממש מצאתי תשובה. חיפושים פה ובפורומים של Waze העלו חרס גם כן.

אשמח לכל חו"ד בנושא.

בתודה ובברכה,

אריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על התגובות. לא ממש הבנתי למה אתם מתכוונים כשאתם אומרים "מערכת". התמונה של המסך שיש בגולף? יש סרטון באינטרנט של כל הפונקציות שלו, אם תרצו לעיין הנה הקישור:

.

בדקה: 5:10 יש את כפתור ה-Menu שאליו אני התכוונתי, וכמה שניות אחרי (5:24) זה הלחצן של ה"Images" שאליו התכוונתי.

יש כניסות USB וכרטיסי SD, שעליהם חשבתי איכשהו להוריד Image של Waze ולהתקין על המערכת בגולף.

מודה לכל העזרה שלכם. אם תרצו שאצלם תמונות ספציפיות מהגולף אני מוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה אלפי שקלים בגלל שמחליפים מערכת ?

תראה למשל את המערכת הזו,

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה אלפי שקלים בגלל שמחליפים מערכת ?

תראה למשל את המערכת הזו,

אם זה בגלל החלפת מערכת, אני מבין. אבל רדיו-מילאנו, כדגומה, מציעים התקנה של מערכת ניווט בתוך המערכת המקורית של פולקסוואגן. השאלה היא מה באמת עושים. תראה כאן: http://www.radio-milano.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%92%D7%9F כתוב שם למטה "מערכת ניווט ברדיו מקורי VW".

ממה שקראתי באתר של פולקסוואגן בגרמניה, המערכת מגיעה בילד-אין עם אופציית ניווט, יש את זה באתר שלהם. אנחנו הבנו שכשהרכב מגיע לארץ, מורידים את האופציה, ואם אתה מעוניין -- גובים ממך מחיר ע"מ להחזיר אותה. זה מה שאני מנסה לעקוף. אם זה עניין פשוט של התקנת התוכנה על המערכת, אז אני אעשה זאת. אבל אם זה באמת כרוך בהחלפת רכיבים, זה כבר לא בשבילי. השאלה היא מה באמת מתבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, להתקין וויז אני לא יודע אם אפשר, כי צריך שהמערכת תתמוך בכרטיס SIM (לדאטא)/לחילופין תמיכה ב- Wifi Hotspot מה שלא נראה לי.

לפי דעתי מתקינים תוכנת GPS רגילה כמו IGo עם מודול GPS .

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מנסה למצוא פתרון לגולף חדשה. להבנתי המערכת מכילה אופציה לשיקוף שיאפשר להקרין Waze מהטלפון על מסך המולטימדיה, אבל זה חסום . בנוסף ישנה אפשרות ל google auto. המערכת היא חדשה מסוג MIB 2 שבחול ניתן בעזרת קוד לפתוח אופציות נוספות תמורת למשל 100 פאונד באנגליה . מאוחר יותר אשלח לינק לפורום של גולף דור 7 שאנשים מספרים שלאחר הרבה תלאות הדילר פתח להם את האופציה ע"י גירסאת תוכנה או קוד מ VW.

תוכל לראות בספר הרכב את כל האופציות שהמערכת מסוגלת לספק, אבל כרגע זה חסום. אני מעדיף פתרון תוכנה או קוד מאשר כל נסיון של מתקינים מקומיים להתקין אלמנטים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראו בבקשה את הלינק המצורף, הודעה # 145--- http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=11132&page=8

לבחור באנגליה יש גולף 7 חדשה עם מערכת זהה למה שיש בגולף בארץ, דור 2, . הוא מספר שאחרי דין ודברים (ניתן לקרוא בהודעות קודמות), נציג VW המקומי פתח לא את האפשרויות החסומות או ע"י קוד או ע"י עידכון תוכנה. אני מניח שזה מה שאנחנו צריכים, לפחות לגבי אופציית השיקוף שתאפשר WAZE מלא מהטלפון למסך המולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות!

מאיר, אכן, קראתי בספר רכב וראיתי את אופציית השיקוף המדוברת. משגע אותי כל העניין הזה שהיצרן בונה את האופציות האלו לתוך המערכת, היבואן\סוכנות פשוט מבטלים אותן, ואז מרוקנים לך את הכיסים ע"מ להפעיל אותן מחדש. לא שונה מהסיפורים על בני מיעוטים שגונבים רכבים, מתקשרים לבעלים ומבקשים תשלום בעבור החזרת הרכב.

לענייננו. כשחיפשתי באתר של פולקסוואגן גרמניה, ראיתי שם קישור להורדת עדכון תוכנה עם מדריך כיצד ניתן לבצע זאת. מה דעתך, עשוי לאפשר את כל עניין השיקוף עם הפלאפון? עשוי לפגוע במשהו? מישהו ניסה זאת בעבר? כתוב שם שזה אורך מס' שעות.

שוב, מודה לך ולכל החברים על העזרה והמידע! :)

עריכה אחרונה על ידי segalarye
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...