Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת Waze בגולף 2015

segalarye
שימו לב! השרשור הזה בן 3116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם ברכבים שנחשבים 2016 שהגיעו לארץ ובהם ה-MIB II (מותקן ברכבים שיוצרו משבוע 22 של 2015 והלאה) שתומך חומרתית ב-App-Connect הרכבים הגיעו חסומים לארץ...

מקווה שימצא פתרון בקרוב

אני עם עם אותה בעיה. הסתכלתי במספר שילדה G. אז זה טוב או רע? איך אפשר לאות את שבוע היצור של הרכב?

תודה

פעם ראשונה שהיתה לי טויוטה יאריס, וזו הפעם האחרונה שתהיה לי טויוטה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני עם עם אותה בעיה. הסתכלתי במספר שילדה G. אז זה טוב או רע? איך אפשר לאות את שבוע היצור של הרכב?

תודה

זה טוב, שנת מודל 2016. האם בתפריט יש לך app connect?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הנתונים של הרכב שלי, השאלה אם זה יעזור במשהו בעתיד.

לא יכול לבדוק כרגע אם App Connect זמין בתפריט.

vin2016.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם app connect?

ירדתי עכשיו לרכב

בדקת לפי התפריטים אין שם APP CONNECT

בדקתי לפי הספר ההוראות של הרדיו אמור להית תפריט כזה.

לפי ת.ז של הרכב

I8E= Standard radio (Gen2)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש מצב שבשביל לחסוך בשאלות היבואן ביקש מפולקסווגן פשוט למחוק את זה. לא פחות משערוריה.

בנתונים של הרדיו מופיע חומרה 523

גרסת תוכה 0608

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש מצב שבשביל לחסוך בשאלות היבואן ביקש מפולקסווגן פשוט למחוק את זה. לא פחות משערוריה.

למה שערוריה ? איפה כתוב בטופס ההזמנה של הרכב שתקבל את האופציה הזו ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברשותי גולף שנמסרה באוגוסט מודל 2016 לפי היצרן (G במספר השילדה) ואין תפריט app connect למרות שהמערכת תומכת. פשוט צריך למצוא דרך לפתוח את האופציה אחרי שצמפיון בקשו מהיצרן לחסום (ע"י הגדרת הקונפיגורטור).

בעיה נוספת היא שכרגע ב google app store ה mirror link או google Auto לא זמינות בישראל. השאלה היא אם שאני בחו"ל אוכל להוריד אותם מה app store המקומי ואחר כך להשתמש בארץ. ניסיתי להוריד מאתרים שונים ולא הלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברשותי גולף שנמסרה באוגוסט מודל 2016 לפי היצרן (G במספר השילדה) ואין תפריט app connect למרות שהמערכת תומכת. פשוט צריך למצוא דרך לפתוח את האופציה אחרי שצמפיון בקשו מהיצרן לחסום (ע"י הגדרת הקונפיגורטור).

בעיה נוספת היא שכרגע ב google app store ה mirror link או google Auto לא זמינות בישראל. השאלה היא אם שאני בחו"ל אוכל להוריד אותם מה app store המקומי ואחר כך להשתמש בארץ. ניסיתי להוריד מאתרים שונים ולא הלך.

התקנת ה apk זו לא הבעיה. גם אם יופיע תפריט ה app connect יהיה עליך להכניס קוד שאפשר לרכוש רק מהם.

כנראה שצ'מפיון מעדיפים להמשיך ולהרוויח ממכירת מערכת ניווט יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שערוריה ? איפה כתוב בטופס ההזמנה של הרכב שתקבל את האופציה הזו ?

גם לא כתוב שמקבלים תדר fm, זה מופיע בספר המולטימדיה והוסר אצל חלק מהמשתמשים באופן יזום. מדובר ב אביזר בטיחותי למעשה. חבל שכך נעשה. זה יותר מתאים ללובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא כתוב שמקבלים תדר fm, זה מופיע בספר המולטימדיה והוסר אצל חלק מהמשתמשים באופן יזום. מדובר ב אביזר בטיחותי למעשה. חבל שכך נעשה. זה יותר מתאים ללובינסקי.

מי אמר לך שזה הוסר באופן ייזום על ידי הייבואן ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...