Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אונו\205 מול 106 *עריכה - רנו טווינגו !

יוסי
שימו לב! השרשור הזה בן 7740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור ידוע - רכב אמין יחסית, זול לאחזקה (בעיקר בנוגע לדלק), וקטן.

ההמלצות האוטומטיות הן פיאסטה\אונו\205. פיאסטה נפסלה בינתיים בגלל מחירון גבוה , תמורה נמוכה למחיר (אמנם אמין מאד, אבל אוטו עגלה יחסית), ומחסור בדגמים בכלל ודגמים שמורים בפרט בשנתונים המתאימים (92-3).

נותרו האונו וה 205 שמאד קל למצוא, ומספקות את רוב הדרישות, כשהאונו יותר זולה וזמינה (205 יש כמו זבל, אבל חצי מהן זבל - ממשלתיות וכו), וה 205 יותר קטנה (יתרון) ומפנקת.

ואז מישהו זרק לאוויר את ה 106, ומסתבר שמדובר בפתרון מעולה - המחירון של הרכב ברצפה (אני מדבר על kid עד שנת 95-6 או xr 93-4),והאוטו מהווה למעשה גרסה מודרנית ומוקטנת (יתרון - מבחינת יחס מנוע\מהירות\צריכת דלק וגם מבחינת חניה) של ה 205. והוא אפילו יפה ו(לפעמים) מאובזר.

כאן נשאלות כמה שאלות:

1) האם יש משהו שלא ידוע לי על ה 106 שיקלקל לי את השמחה ?

2) למה בעצם המחירון שלה ברצפה ?

3) הכי חשוב - איפה מוצאים אחת כזאת ?????? מסתבר שאין כמעט בארץ 106 פשוטות מהשנים המוקדמות. (טוב, אני מניח שלזה אין תשובה כאן, רק רציתי לציין שהאוטו נדיר יחסית לשני הדגמים הסופר-פופולריים, לטוב ולרע, המצויינים למעלה).

כרגיל תודה, מקווה שהסקרנות שלי לא מציקה - אין לי ולא יהיה לי יותר מדי כסף בשנים הקרובות (אל דאגה - אח"כ אני אהיה מסודר, יש לקוות), וכרגע יש לי סבלנות לחכות עד שאמצא את ה"מושלמת", ככה שמושקעת הרבה מחשבה ברכישת הרכב הזה, על מנת לא לפספס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אין שום דבר רע ב106, היא עולה מעט בגלל שלוי יצחק שוחט צרפתיות (ואטלקיות, בעצם כמעט מה לא).

למה לא טווינגו? האוטו הרבה יותר חמוד ומרווח מ106, ואפילו יש השבוע 2 רכבים

עם נתונים יפים למכירה. הייתי מוסיף אותה למשוואה...

הנה המודעות של הטווינגו מלוח העיר של היום (שישי)

1:

94, יד 1

84 אלף קילומטר!

מזגן, פרטית

ספר טיפולים

064868647

מודעה 2:

94

יד 1

96 אלף קילומטר (גם כן מעולה ל שנת 94)

ידני

מזגן

050799674

שים לב שאתה הולך על הידנית! ולא על האיזי, למערכת החצי אוטומטית הזו יש שלל בעיות,

אופציה אחרת היא לקנות איזי ולהחליף את המערכת לידני, המעבר עולה בערך 2500-3000

שקל. הרכב חמוווד! אגב, המחירון של 94 הוא 14K בלבד.

בהצלחה!

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(עד היום לא ידעתי בכלל מה זה טווינגו)

ושאלה - מה בדבר אחזקה\תיקונים\דלק וכו - ידוע לך משהו בנושא ?

הבחירה ב 205\אונו\106 כללה את העובדה שמדובר ברכבים אמינים, חסכוניים בדלק ובעלי עלויות תיקונים נמוכות.

*עריכה* - התאהבתי - מצאתי את הרכב המושלם לצרכיי (בתנאי שהוא לא מתפרק) - אחרי חיפוש קצר, מסתבר שזה פשוט רכב קטן וחכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קודם כל לך לגוגל תראה קצת תמונות של טווינגו האוטו חמוד!

http://images.google.com/images?svnum=10&hl=en&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=renault+twingo&spell=1

לגבי דלק האוטו לא אוכל דלק... ככה שזו לא הבעיה.

לגבי אמינות יש פה 2 חברה שהיו להם טווינגו הם בטח יכנסו מאוחר יותר ויענו.

לידידה שלי יש טווינגו בסה"כ היא היתה די אמינה עד עכשיו, כרגע יש לה איזה בעיה

של נזילת שמן אבל אני לא בדיוק יודע מה סדר הגודל של הבעיה ככה שקשה לי להגיד, בגדול

מדובר ברכב יחסית אמין, בטח אמין כמו ה 106 , אונו וכו'.

לגבי עלויות תיקונים אין לי מושג... אבל הרכב לא מסובך לאחזקה.

קח בשחשבון שהרבה פעמים דורשים על הרכב הזה מעל מחירון... אבל בהתחשב בתוצאה

הכוללת של מחיר נמוך, אפילו התוספת של מעל מחירון הופכת עדיין את הרכב לכדאי מאוד.

(לדעתי לפחות) :wink:

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממגזין אוטו בכתובת http://www.auto.co.il

26/02/2003 (לא יודעת אם זה עדיין אקטואלי מאז)

רנו טווינגו

מודל 95

שמורה ומטופלת היטב ובזמן

מתחת למחירון

שווה לראות

057482310

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...