Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מרק, אתה טועה וגם קצת מטעה.

בכל מקרה מי שהזמין גולף ומחכה "לאוניה" או ביצע הזמנה מיוחדת ועדיין מחכה, יקבל אותה בוודאות עם המערכת המשודרגת.

על סמך מה או איזה מקור אתה קובע נחרצות שהגולפים שנמצאים על 'האוניה' יגיעו עם המערכת המשודרגת ?

קודם לכן כתבת שגם הפולו שהוזמנה על ידי הרוכשים תגיע עם המערכת החדשה. מה השתנה ?

אתה מנהל מותג בצ'מפיון או איש מכירות בצ'מפיון ? יש לך קשר ישיר לייצרן בגרמניה ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מי כתב את כל הטעויות הללו באתר, הייתי מוכן להתנדב להחליף אותו לשעה קלה ולהקליד במקומו את המפרט הנכון - העיקר לא לחטוף עצבים כמו אתמול...

ובקשר למערכת צירפתי תמונה והסבר שלה מפולקסווגן גרמניה. מישהו יודע אם ניתן לצפות בה בשידורי עידן פלוס כשהרכב בעמידה? לא בנסיעה כמובן. מה לגבי ניווט, אפשר לארגן וויז?

עריכה: מה לגבי דיסקים, נינן להכניס או שזה רק ע"י דיסק און קי?

עכשיו שמתי לב שבמפרט רשום שלדגם הידני יש גיר DSG 6 :shock:

לגבי המערכת, בחו"ל אפשר להוסיף בהזמנה משהו שנקרא app-connect (לא יודע אם זה חומרה או תוכנה או אם זה ניתן לתוספת לאחר ההזמנה) שמאפשר ממשק עם הפעלת והצגת אפליקציות מסויימות על מסך המערכת, מן הסתם גם אפליקציות ניווט מסויימות. על עידן+ לא הייתי בונה.

רשום CD-Laufwerk אז אני מניח שזה כולל דיסקים (לא יודע מה זה Laufwerk).

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא הכפפות יש אופציה להכנסת CD וכרטיסי זיכרון למערכת המולטימדיה בפולו. פיצ׳ר נחמד דווקא. בפולו בוודאות תגיע עם המערכת שציינתי.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המסך מולטימדיה 5.8 אינצ' הוא טעות מאחר ואמור להגיע 6.5. מאמין שהם יתקנו את הדברים בקרוב.

מהשעמום בעבודה הכנתי אקסל קטן (עדיין לא סיימתי) לגבי נושא חישוב עלויות אחזקת הרכב (צירפתי תמונה).

יש לך טעויות או שככה חישבת כדי שיהיה לך נוח בראש לקנות רכב חדש.

הצגת צריכת דלק גבוהה יותר לרכב יד שניה ב2800 שקל

בלת"מ 3000 שקל ליד שניה

אחזקה ותיקונים 7000 שקל יותר ל3 שנים ביד שניה איך הגעת לזה ?

ואז עשית עוד סעיף של תיקונים עוד 7000 שקל

וירידת הערך שלך שגויה , הרכב לאחר שנתיים על הכביש יהיה שווה כ100-110 אלף. זאת אומרת כמעט 50 אלף איבוד בשנתיים ולא בשלוש שנים.

אם ניקח לדוגמה את סיאט לאון FR 1.8 המחירון לשנת 2013 הוא 108 אלף , הרוכשים שילמו 162 אלף על הכביש באותם ימים זאת אומרת הפסד של 54 אלף שקל.

וגם לרכב יד שניה הוספת באוויר 20 אלף שקל יותר הוצאות. שמתוכם 17000 על תיקונים. עד היום היו ברשותי המון רכבי פולקסווגן , ברוך השם על אף אחת מהם לא שילמתי תיקונים. הגזמת, אתה קונה כאן פולקסווגן כמעט חדשה ולא רנו קליאו ספורט שנת 2001

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא הכפפות יש אופציה להכנסת CD וכרטיסי זיכרון למערכת המולטימדיה בפולו. פיצ׳ר נחמד דווקא. בפולו בוודאות תגיע עם המערכת שציינתי.

עם איזה מערכת הרכב אמור להגיע בוודאות ? מה כתוב בטופס ההזמנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך טעויות או שככה חישבת כדי שיהיה לך נוח בראש לקנות רכב חדש...

קודם כל, אולי. בנוסף, אני תמיד פתוח להצעות ותיקונים.

ובגדול, המחירון נמדד וחושב מול מחירון לוי יצחק ויד 2 על מנת למצוא את המחירים הקרובים ביותר בין רכב חדש לרכב יד שניה מאותה השנה.

העלויות והירידות ערך וכו' מתייחסות לרכב מסוג פולו GTI בלבד (שיש לו עבר עשיר עם נושא המנועים והגירים) ולכן העלויות חושבו בצורה כזאת. נכון, קיימת הפרזה, אבל היא נועדה להציב מראה אל מול רכישת רכב חדש.

נושא הבלת"מ מציג עלויות לא צפויות שאינן קשורות לטיפולים ולתקלות גדולות, קרי פנצ'ר עם צורך בהחלפת צמיג, הגה שצריך להיתפר מחדש עקב דהיית עור וכו'.

לצורך העניין, למרות שלא חישבתי את זה לעומק אך מניסיון עבר, ירידת המחיר גדולה בשוק של מכוניות הסיאט אל מול פולקסוואגן. השוק מוצף ברכבים מדגם איביזה (לא רואה סיבה אחת להעדיף אותה על הפולו ברגע שהמחיר דומה) וכן הלאון שצברה מודעות חזקה ורחבה יותר עם דגמיה האחרונים. ולא, זה לא בא להעליב אותך בתור בעלים של רכב מהסיגמנט.

ידוע כי מדובר ברכב אמין בסה"כ.

עם איזה מערכת הרכב אמור להגיע בוודאות ? מה כתוב בטופס ההזמנה ?

גם ע"פ הסוכנות בבני-ברק וגם ע"פ המפרט הטכני של הרכב שמופץ בסכונות הרכב יגיע עם מערכת Composition Media עם מסך 6.5' (מצורפת תמונה של הפרוספקט).

Capture.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בלתם יש לך גם ברכב חדש.

תפירת הגה חדש לרכב בן שנתיים ? מה נסגר איתך.

עשית הפרזה של 17 אלף שקל תיקונים לרכב בן שנתיים שיש לו עוד שנה אחריות. זו הפרזה רצינית והפרזה ברמה בידיונית אם נקח בחשבון שתקנה עם גיר ידני

(ועוד לא התייחסנו להוצאות דלק גבוהות ב3000 שקל לרכב יד שניה , איך הגעת לזה?)

החוכמה היא לקנות רכב בן שנתיים שיש לך עדיין שנה אחריות וכמובן שתיהיה במצב שמור מאוד.

לגבי ירידת הערך פולו GTI 2012 ב100 אלף ואפשר למצוא גם בפחות.

שורה תחתונה זו החלטה שלך וכסף שלך , אבל לא יכולתי לעצום עין מול חישובים חסרי היגיון שמנסיוני עם שירוקו 1.4 , שירוקו 2.0 , לאון 1.8TSI , אאודי A3 2.0TSI ועכשיו לאון 1.8TSI לא היו לי שום תקלות. אני מניח שעם שירוקו 1.4 היה לי מזל באמת.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, לא שנתיים אלא לאחר 5-6 שנים. האחזקה מתייחסת לרכב באופן כללי לאחזקה של 3 שנים ועזוב לתפוס את נושא ההגה - אני יכול לתת קליפס שנשבר, כפתור שהפסיק לעבוד, ומריכיבים אחרים שחומר ייצורם עייף או נפגע משימוש יתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ע"פ הסוכנות בבני-ברק וגם ע"פ המפרט הטכני של הרכב שמופץ בסכונות הרכב יגיע עם מערכת Composition Media עם מסך 6.5' (מצורפת תמונה של הפרוספקט).

באתר של צ'מפיון מופיע מערכת שמע מסוג

Composition Colour.

מי טועה ? אני כבר מבולבל מהם.

untitled.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Composition Colour זאת הגרסא הקודמת של ה-Composition Media, הם פשוט העתיקו את המידע מהפרוספקט של הגולף.

בפרוספקט החדש של הפולו ה-media מעודכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת היא Composition Media עם מסך 6.5 אינץ' ובלם יד רגיל. יש צבע כסוף ובכלל, המפרט של הפולו מועתק ברובו מזה של הגולף - כנראה מישהו שם רצה לחסוך זמן ועשה העתק הדבק, והנה: קיבלנו אוסף של שטויות. אל תיכנסו לאתר שלהם, בזבוז זמן.

צירפתי תמונות של הרכב.

vw-polo-gti-2015-02.jpg

volkswagen-polo-gti-2015-paris05.jpg

03C0021C07794805-c2-photo-oYToyOntzOjE6InciO2k6OTYwO3M6NToiY29sb3IiO3M6NToid2hpdGUiO30%3D-essai-polo-gti-2015.jpg

2015-VW-Polo-GTI-instrument-console-at-the-2014-Paris-Motor-Show.jpg

לוח עריכה02.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם פונקציית ה- MIRROR LINK במערכת? משהוא יודע אם תגיע לארץ או תהיה מנוטרלת?

בחו"ל ה- COMPOSITION MEDIA מגיע עם פונקציית MIRROR LINK שמאפשרת חיבור סמארטפונים אנדרואיד למערכת ושיקוף של אפליקציות.

זה אמור לאפשר הרבה יותר כמו הפעלת ויייז, גלישה באינטרנט, חיפושים של גוגל ועוד. סביר להניח שגם דרך MIRROR LINK תהיה תמיכה עברית בספר הטלפונים כמו בטויוטה.

השאלה אם זה יגיע לארץ? בחו"ל בחלק מהמדינות זה מגיע ובחלק זה מה שנקרא DEALER OPTION כלומר פונקציה בתוספת תשלום שמופעלת דרך המחשב ע"י הדילר/במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה או איזה מקור אתה קובע נחרצות שהגולפים שנמצאים על 'האוניה' יגיעו עם המערכת המשודרגת ?

קודם לכן כתבת שגם הפולו שהוזמנה על ידי הרוכשים תגיע עם המערכת החדשה. מה השתנה ?

אתה מנהל מותג בצ'מפיון או איש מכירות בצ'מפיון ? יש לך קשר ישיר לייצרן בגרמניה ?

מרק אני מבקש תרגיע את ההתלהמות, אין לי קשר לצ'מפיון למעט זה שרכשתי גולף לאחרונה.

אני עומד מאחורי כל מה שאמרתי ובזמן הקרוב תקבל הוכחה, ה"אוניה" לא סתם עם גרשיים, והכוונה כמובן לרכבים

שיוצרו החל מחודש יוני כלומר מודל 2016 לפי VW.

כאמור את שנת המודל ניתן לאתר במספר השלדה, האות העשירית מייצגת את שנת המודל, אצלי מופיע F שזה מייצג את 2015.

2016 מיוצגת ע"י האות G, כלומר אם האות העשירית (משמאל כמובן) היא G אזי הרכב הוא 2016 ואם זו גולף 1.4 או GTI אתה תקבל אותה

עם המערכת המשודרגת.

בניגוד לתאריך יצור שצ'מפיון מסרבים למסור, את מספר השלדה ניתן לקבל לפני ההזמנה או לפחות תמורת המקדמה בלבד.

את מספר השלדה ניתן גם לראות על הרכב בחלק התחתון של השמשה הקדמית מבחוץ.

פרטים נוספים ניתן לקבל כאן :

http://www.autohausaz.com/vw-auto-parts/vw-vehicle-identification-numbers.html

לגבי המערכת 5 אינץ היא לא שודרגה, ואני לא כתבתי שום דבר לגבי הפולו הרגילה שמגיעה עם ה 5 אינץ ולגביה אין שינוי במעבר שנת הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...