Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארכת אחראיות על הגיר האוטומטי של פורד פוקוס ופיאסטה מ-20111 ואילך

alex1978
שימו לב! השרשור הזה בן 3265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כזאת כותרת בטח ממש תעזור לתדמית האמינות שלה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה חושב שניסח אותה אחד היחצנים ששורצים כאן? ;-)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום בשורה. גם ככה 80-90 אחוז מבעלי הפוקוס הם בליסינג, אז האחריות לא ממש מעניינת אותם, אלא יותר אופן הפעולה. רוב בעלי הפיאסטות הם לקוחות פרטיים והם הנדפקים בכל הסיפור. הפוקוס הבעייתית גם ככה כבר לא משווקת, אז טבעי שהם לא יקחו אחריות על הפיאסטה כדי לא לפגוע במכירות. אין פה לקיחת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום בשורה. גם ככה 80-90 אחוז מבעלי הפוקוס הם בליסינג, אז האחריות לא ממש מעניינת אותם, אלא יותר אופן הפעולה. רוב בעלי הפיאסטות הם לקוחות פרטיים והם הנדפקים בכל הסיפור. הפוקוס הבעייתית גם ככה כבר לא משווקת, אז טבעי שהם לא יקחו אחריות על הפיאסטה כדי לא לפגוע במכירות. אין פה לקיחת אחריות.

עכשיו הזמן שרוב הפוקוסים יוצאות מליסינג.

רוב אלו של 2011 כבר מזמן נמכרו.

ושוב אני חושב שמגזימים קצת עם הסיפור הזה, אצל יבואן אחר היו הרבה יותר בעיות עם תיבות דומות ושם לעיתים אנשים שילמו ממיטב כספם על התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אחרי 4000 ק"מ על הפיאסטה ואני חייב לציין שהגיר (555) עובד מצויין,העברות חלקות ומהירות,ולא נופל מה DSG שגם נסעתי בו.

מה לגבי הסטטיסטיקה פה בארץ או בחו"ל ? האם יש יותר בעיות בפוקוס מאשר בפיאסטה ?

נופל אחולמניוקי. ה-DSG הרבה יותר מהיר, מגיב ונעים לשימוש מהדרעק של פורד. מבחינתי, פאוורשיט זאת התיבה הרובוטית הגרועה ביותר שיצא לי להתנסות בה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה לכך פשוטה ומרתיחה.

הרבה פוקוסים סיימו את חוזה הליסינג שלהם ועכשיו נפלטות לשוק הפרטי, רק שהבעיית הגיר ידועה כב לכולם ואת זה ניתן לראות בתימחור.

ניתן לקנות פוקוס בת 3 בפחות מ60 אלף כשהמתחרות נמכרות ב 70+.

הארכת ההאחריות נועדה להקל על חברות הליסינג למכור את הזבל ששוכב אצלם במגרשים וטו לא, אין פה שום התחשבות בלקוח או לקיחת אחריות אמיתית (אחרת האחריות הייתה ניתנת מוקדם יותר וגם הייתה חלה על הפיאסטה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-DSG הרבה יותר מהיר, מגיב ונעים לשימוש מהדרעק של פורד. מבחינתי, פאוורשיט זאת התיבה הרובוטית הגרועה ביותר שיצא לי להתנסות בה.

לפחות בפורד פוקוס שהיתה ברשותי מס' חודשים לא שמתי לא לשום בעיה מהותית בין הפוורשיפט בנהיגה מנהלתית רגילה. הגיר פעל באופן חלק עם מעט רעידות בגיר ראשון בטורים נמוכים - משהו שיש גם ב-DSG.

גם אם יש הבדלים בנהיגה ספורטיבית בין הפאוורשיפט ל-DSG הם חסרי משמעות לרוב המוחלט של הלקוחות - כי בפוקוס 1.6 בסיסית אופי המנוע ותפעול התיבה מוציאים כל רצון לביצוע נהיגה נמרצת.

לפאוורשיפט יש יתרון אחד חשוב על פני ה-DSG7 מבחינת רוכשי המכוניות המשומשות. המחיר ביד שניה מגלם את האמינות המפוקפקת של התיבה, זאת בשעה שבעלי VAG דורשים על הרכבים שלהם הרבה יותר (ומשום מה גם מוצאים כל מיני כאלו שמוכנים לשלם).

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נופל אחולמניוקי. ה-DSG הרבה יותר מהיר, מגיב ונעים לשימוש מהדרעק של פורד. מבחינתי, פאוורשיט זאת התיבה הרובוטית הגרועה ביותר שיצא לי להתנסות בה.

למען הדיוק, זה לא הפאורשיפט. זה השילוב מנוע ותיבה. התפקוד הוא תוצאה של התאמה בין השניים.

מהתרשמותי הTSI+DSG7 1.2, כשהם תקינים פועלים קרוב למושלם. מה שאי אפשר להגיד על הפוקוס 1.6 גם שהיא תקינה.

כנראה כדי שגיר כפול מצמדים יפעל במיטבו הוא צריך לפגוש מנוע עם עקומת מומנט שטוחה ככל האפשר. מנועי טורבו קל יותר לכוון לתפוקה כזו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוזר הוא שאני רואה לאחרונה יותר ויותר פיאסטות חדשות על הכביש, הם מוכרים די יפה לדעתי. אנשים לא יודעים מה מחכה להם, שהבית השני שלהם יהיה המוסך המרכזי של דלק מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארכת ההאחריות נועדה להקל על חברות הליסינג למכור את הזבל ששוכב אצלם במגרשים וטו לא, אין פה שום התחשבות בלקוח או לקיחת אחריות אמיתית (אחרת האחריות הייתה ניתנת מוקדם יותר וגם הייתה חלה על הפיאסטה).

סליחה, אני רק שאלה.

מי שמממן את הרחבת האחריות זה היצרן, מה אכפת לפורד העולמית מחברות הליסינג בארץ?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת אומרת "דלק מוטורס מאריכה את האחריות..." בכתבה שמצורפת בהודעה השניה (מקור מידע היחיד שיש בשרשור הזה כרגע) כתוב "סיכום על כך הושג בשיחות שערכו בימים האחרונים אנשי יבואנית פורד, דלק מוטורוס, עם משלחת טכנית של היצרן האמריקאי והחטיבה האירופית שלו שנחתה בארץ".

אם דלק מוטורס הייתה מממנת את זה מכיסה (כמו את שנת האחריות השלישית על רכבי פורד) לא היה צורך בשיחות עם אף אחד, לא ככה?

יכול להיות שהכתבה לא מדוייקת, אבל זה המידע שמגיע כרגע לציבור.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את בטוחה?

ובנוסף, ליבואן יש הרבה לחץ על היצרן

ברור שהיצרן, אף יבואן לא ייקח על עצמו החלפה של מכלולים יקרים כתוצאה מכשל ידוע (מכאן, שכמות ההחלפות היא משמעותית) על עצמו.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין, השאלה היא האם היבואן מקבל פיצוי מלא (חלק פלוס עלות עבודה). מקבל רק את החלקים המשופרים ללא עלות והעבודה על חשבונו.

שואל ברצינות, כי אין לי מושג.

בנוסף, לפי מה שנאמר בכתבה אפשר לראות שליבואנית יש מנוף לחץ על היצרנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...