Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 30000 סיאט איביזה

itay145
שימו לב! השרשור הזה בן 3334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , יש לי איביזה 1.4 ידנית 2013 כבר לא באחריות . הגעתי ל30000 ועברה שנה והטיפול האחרון , בצמפיון מוטורס רוצים ממני 1400 שקל לטיפול עם חלפים מקוריים ו1100 עם חלפים לא מקוריים..אני יכול לעשות את הטיפול בעצמי אבל לא מוצא איפה לקנות חלפים בזול וגם לא כזה יודע סדר גודל של מחירים.. אשמח לעזרה..

דרך אגב אני מאזור חיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אצלנו במוסך טיפול כזה עולה 700 ש"ח כולל מע"מ עם חלקי OEM.

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

פליקס תל אביב הוא מוסך מורשה ומוסמך לסיאט ברשת צ'מפיון מוטורס.

לא ברור לנו מהו מקור המחירים שצוטטו ע"י איתי ומהו בסיס התמחור, אך העלויות אצלנו נמוכות מאותו ציטוט והן כדלקמן-

טיפול 30,000 ק"מ לסיאט איביזה 1.4 ידנית כולל שמן 5w40, פילטר שמן, פילטר אויר, פילטר מזגן ועבודה.

עם חלפים מקוריים – 1,142 ₪ כולל מע"מ בלבד.

עם חלפי OEM המחיר הוא - 780 ₪ כולל מע"מ בלבד.

בהתאם למסורת השירות של פליקס תל אביב, השירות הנ"ל כולל גם שירות הסעה בחינם לכל כתובת בתל אביב ושטיפה חיצונית בחינם.

כמו כן, ראוי להדגיש שבפליקס תל אביב, כמו גם בכל מוסך ברשת צ'מפיון מוטורס, ניתנת אחריות של שנתיים לכל תיקון בחלפים מקוריים, (כולל העבודה), המשולמים על ידי הלקוח ובכפוף להוראות היצרן.

כל טוב,

אבי וייזל, סמנכ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין המוסכים המורשים ברשת צ'מפיון יש הבדלים עצומים במחירים ולא רק בצ'מפיון, גם בהונדה ובפורד-מאזדה.

בבאר שבע למשל יש 3 מוסכים מורשים, אני יכול להגיד לך שיש מוסך שאנחנו לקוחות שלו מעל 10 שנים ואצלו המחירים מאוד טובים ולעומתו יש מוסך אחר בבאר שבע שהספיקה לנו פעם אחת להיפגש איתו ולהבין שאליו אנחנו לא מתקרבים יותר.

העלויות היגיעו לכמעט פי 2 בעבודה.

צריך לבצע השוואת מחירים ולהתמקח על המחיר, ככה זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון טיפול 30,000 קילומטר אמור להיות רק שמן ופילטר שמן.

אם יש לך קצת זמן אתה יכול להזמין פילטר מקורי מכאן ושמן של קסטרול שזה אחד השמנים הכי טובים שאתה יכול לשים לרכב, לעניות דעתי הוא גם ממש OVERKILL בשביל הרכב הזה אבל לא אשקר לך, גם אני משתמש בו.

אם אני זוכר נכון אתה צריך 5w40 עם תקן של vw 502.00 - אני לא בטוח ב 100%, ציין דגם מנוע שיש לך.

בכל מקרה שמן אמור להיות בסביבות ה 160 ש"ח.

אתה יכול לסגור את הסיפור הזה בסביבות ה 250 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון טיפול 30,000 קילומטר אמור להיות רק שמן ופילטר שמן.

אתה טועה!

בהתאם להנחיות היצרן, טיפול 30,000 ק"מ לסיאט איביזה 1.4 ידנית כולל שמן 5w40, פילטר שמן, פילטר אויר, פילטר מזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי זה חדש לי,

במקרה הזה

פילטר אויר - שעד כמה שידוע לי מחליפים כל 60,000 על פי כמה דיונים שהיו כאן בפורום וגם על פי אוטודאטה.

פילטר מזגן - בסביבות ה 100 ש"ח למקורי. - אני אישית בקושי נוסע עם מזגן אז כמעט ולא יוצא לי להחליף אותו, הייתי ממליץ לך לפרק אותו בבית ולבדוק מה המצב שלו לפני ההחלפה.

שוב - אני צריך לדעת מה הדגם מנוע שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...