Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר כמה אתם משלמים על גז ביתי.

MX-5
שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה , עשיתי סדר בחשבוניות בבית של סבתא שלי (אצלי הכל חשמלי) ונראה לי שהיא משלמת בייוקר לגז,

אז אצלה זה תשלום קבוע 26 ש"ח, ומחיר ממוצע למ"ק 34 ש"ח (שזה נראה לי שחיטה), בסך הכל היא צורכת 2.41 מ"ק בחודשיים בערך והחברה היא סופר גז.

מה אצלכם ?

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז הגז

דמי שימוש לחודשים - שמונה ש"ח

מחיר למ"ק - חי (שמונה עשר) ש"ח.

תעזבו מייד את הג**ים

נ.ב

צריכת הגז אצלי היא אף פחות מאשר אצל סבתך, כך שמישהו לא יחשוב שמצ'פרים אותי בגלל שאני צרכן כבד.

נ.ב.נ

לפני שהיינו במרכז הגז היינו בסופר גז, יזמתי בבניין מהלך של החתמת הדיירים והחלפת ספק הגז.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שצריך לנהל מהלך של קבלת הסכמת כל הדיירים לשינוי.

בדירה הקודמת (בניין של 36 דירות) היינו מחוברים לסופרגז עוד מהחוזה המקורי של הקבלן. לאחר מספר שנים ועד הבית ניהל מו"מ וצמצם מאד את העלות.

בדירה הקיימת אני מנותק מחברת הגז, הכל חשמלי. וד"א - גם מי שקנה ממני את הדירה לא התחבר לגז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לפני 7 שנים הפסקתי לבשל בגז ועברתי לחשמל. נמאס לי להיות שבוי של חברות הגז בשוק ריכוזי פרוע בלי פיקוח.

העברתי אחר כך גם את אבא שלי והורדתי לו את העלוקות האלה מהגב אחרי שהתחילו לשלוח לו טכנאים כל שנה בשביל להזיז את ברז הגז.

טכנאי אחד שמגיע טוען שהברז במקום לא בטיחותי לוקח 250 שקל ומזיז אותו למקום אחר, אחרי שנה מגיע טכנאי אחר טוען שהברז במקום לא בטיחותי ומזיז אותו למקום הקודם. כשהגיע הטכנאי השלישי ושוב רצה להזיז את הברז, אבי סירב, ואז סגרו לו את הגז.

לקחתי אותו וקנינו כיריים חשמליים פשוטים וכיריים אינדוקציה קטנים ומאז יש לו שקט , וחיסכון לא קטן בחשבון הבנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תקן למרחק ברז הגז.

פעם בכמה שנים יש לעשות ביקורת (ע"פ חוק). הטכנאי מצא שאחרי מעל 15 שנה שאני גר בבית שמיקום ברז הגז מסוכן (והצדק איתו אחרי שבדקתי בתקנים).

בדיקה קצרה בחוק, צלצול לספק שהתקינו לי את ברז הגז בצורה מסוכנת וכל כמה שנים אישרו שהמיקום בטוח הספיקו להם לשנות את מיקום הברז על חשבונם.

התקן לא השתנה אאל"ט מאז שנות ה-80.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגניבה היא שמוכרים גז לפי מ״ק ולא לפי ק״ג

אוי, אף פעם לא הייתי ער לעובדה הזו.

איך יכול להיות שמ"ק זו מידה למדידת כמות גז ? זו מידת נפח. אולי בגלל שזו הדרך למדוד כמה גז זורם בצינורות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דרך לא הוגנת. הרי כמות הגז בנפח מסויים משתנה לפי הלחץ במיכל והטמפ׳ שלו (כמובן בזמן השימוש) . מסיבה זו הדרך ההוגנת למדידה היא משקל, שאינו משתנה ביחס לכמות החומר. מסיבה זו בלוני הגז נמכרים לפי ק״ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...