Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה חמורה: נורות ליבון 100W של LUXLIGHT מתפוצצות ומעיפות חוט תיל לוהט - סכנת שריפה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שכן, יש סופסוף נורות LED מחליפות להלוגן G4 / G9. בהספק 6-7 וואט מקבלים תאורה דומה להלוגן 40 וואט.

דבר אלי, כל הבית שלי G4/G9, יש לך המלצות?

תודה וברכה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדבקתי את הזכוכית להברגה עם דבק שעמיד בחום

זה מזכיר לי לפני איזה 16 שנה כשהיינו ילדים מפגרים עישנו נרגילה בבית של חבר ומפה לשם הצינור שיורד מהנרגילה אל תוך מיכל המים נשבר.

החברים שלי שהיו באותה תקופה נרקומנים של נרגילה החליטו שאין מצב שהעישון נפסק לאותו ערב והתחילו לחפש איזולירבנד כדי לחבר את הצינור השבור.

משלא מצאו את סרט ההדבקה המבוקש החליטו להשתמש בלא פחות ולא יותר- דבק מגע.

ניסיתי להניע אותם מהצעד המטופש שיגרום להם לשאוף....דבק מגע, אבל הם היו בשלהם ואני החלטתי שאם הם מספיק מטומטמים בשביל לעשות את זה- שילכו על זה.

הוצאתי מהמקרר כמה נקניקים איכותיים מבשר פרה נמוכה והתיישבתי לצפות בהצגה:

2 דבילים שנלחמים חצי שעה כדי להדביק צינור מתכת עם דבק מגע, לוקחים בדיוק 3 שאכטות של טבק דובדבנים עם ארומה של דבק מגע ואז חצי שעה מייבבים כמו ילדות כי כואב להם הראש והם לא מרגישים טוב.

למה אני מספר לך את הסיפור הזה?

כי אתה עומד לעשות את אותו דבר בדיוק גיא.

טרחת והזמנת חשמלאי צדיק שסידר את בתי הנורה, אותו צדיק אמר לך לא להשתמש יותר בנורות האלה כי הם שוב יעשו נזקים אבל אתה בשלך ועוד רוצה להתחיל להדביק נורות.

לא משחקים עם חשמל, בפעם הקודמת שנורה התפוצצה לך מצאת חוט להט כמה סנטימטרים מהמיטה, אתה רוצה להמר על זה שחוט הלהט הבא גם יפספס?

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אלי, כל הבית שלי G4/G9, יש לך המלצות?

תודה וברכה.

המלצות חמות!

הקישור הבא לדוגמא:

http://www.ebay.com/itm/171533187736?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=470549404228&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

נורות LED בחיבור G4 או G9. גודלן הפיזי גדול מההלוגנים המקוריים אבל מספיק קטן כדי להתאים במקומם בלי לבלוט. בנוי משני לוחות PCB בניצב, עם לדים בכל הכיוונים - מספק תאורה אחידה. אני חובב של תאורה חזקה ו"קרה" ולכן ניסיתי רק COOL WHITE. נורה "7W" עם 104 לדים היתה בהירה מדי (!) אז שינמכתי "5W" וואט 64 לדים שגם הוא בהיר יותר מהלוגן 50W שקדם לה. אני כותב את ההספק במרכאות כי מוכרים שונים מצהירים הספקים שונים על אותה נורה (לכאורה). הנורה יצוקה בסיליקון ג'ל שקוף. היא איננה שבירה וקל להתקין אותה. חלק מהמוכרים טוענים ללדים של CREE. לא ראיתי הבדל בינם לאחרים - ואני מניח שהם משקרים.

מתוך מעל 10 נורות שרכשתי, אחת היתה דפוקה (רבע כבוי) מההתחלה אבל השאר פועלות במרץ כחודשיים (כולל שעות רבות ביום - סלון), וכולן מאירות בעוצמה המקורית.

חסרון יחיד מצאתי לנורות. במקום יחיד בבית (קרניז של מראת אמבטיה) נוצרת תיבת תהודה ושומעים את הנורה בפעולתה (זמזום 50 הרץ והרמוניות שלו) שזה קצת מעצבן אותי (אבל אשתי לא שומעת).

שים לב שהנורות כנראה לא מתאימות לדימר.

מציע לך לקנות כמה נורות בודדות מסוגים שונים, להחליט איזה גודל וגוון אתה מעדיף, ואז להזמין מלאי.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! ענית גם לשאלה אחרת שלי היות ויש דימר בחלק מהחדרים. אני אחקור מעט על כאלו שתומכות בדימר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן DIMMABLE - רק צריך לחפש (לא אלו שקניתי).

אגב, אם אתה בסביבה, אני יכול להשאיל לך נורות לנסיון.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו E14 מומלצות?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם CFL זבל כלשהו, היה בעבר ליבון שהוחלף כי היה מחמם מאוד את האזור(סלון)

מיועד ל 2 נברשות, אחת עם 6 מנורות ושניה עם 3 מנורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן ש CFL נכנס- זה E14 בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שהנוכה נכנסת למקום. נורת CFL גדולה פיזית מנורת ליבון ועלולה להיות רחבה או ארוכה מדי. בכל אופן, נכון להיום, CFL, אם ניתן לשים, עדיפה על לד/ליבון. כמו כן יש את האופציה של נורת הלוגן חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי נורת הלוגן חסכונית? כל נורות ההלוגן שאני מכיר הן מטחנות חום רציניות. יש לי בבית 2 אהילים עם נורות הלוגן זעירות שמפיקות הרבה חום ומעט אור. למזלי לפחות באחת העמדות מדובר במנורה בעקר דקורטיבית כך שלא מפריע לי שהיא כמעט לא בשימוש, האחרת בהחלט בעייתית.

יש לי עניין לנסות להתחיל לעבור לנורות לד, הבעיה היא שנורות לד - אפילו במיתוג מדבקה, עולות בארץ סביב 50-55 ש"ח לנורת 13 ואט - הוצאה לא קטנה, במיוחד כאשר אני מביא בחשבון את מספר גופי התאורה ומספר הנורות בכל אחד - ההוצאה להחלפת כל הנורות בדירה תגיע לכמה אלפי ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמה:

http://download.p4c.philips.com/l4b/9/925701044217_eu/925701044217_eu_pss_aenaa.pdf

מקבילה לכאורה לנורת ליבון קצת יותר חזקה, ומחזיקה קצת יותר שעות (2000 לעומת 1000 בליבון אאל"ט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי פעם אחת לקנות לד באיביי והתאכזבתי (תרס של איזה 100 לדים SMD ואולי יותר). הבעיה היא שמדובר בתוצרת סינית לא ממותגת באיכות לא ברורה ועם עוצמת הארה ננמוכה. חיפוש 0לא יותר מדי מעמיק) של מנורות במיתוג טוב (פיליפס, עוזרם, GE) - העלה מחירים גבוהים מאלה של הום-סנטר, אם כי, כאמור קודם, בהום סנטר המיתוג הוא של ניסקו ודומיו - מותג במדבקה אבל לפחות עם "אבא" בארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...