Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה חמורה: נורות ליבון 100W של LUXLIGHT מתפוצצות ומעיפות חוט תיל לוהט - סכנת שריפה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

5050 אינם דגם אלא מידה (5.0X5.0 מ"מ) כפי ש-18650 היא מידה של סוללה (קוטר 18.2 מ"מ ואורך 65.2 מ"מ).

לא אבד הכלח על התירסים, הם מככבים באיביי, אבל מבחינתי הם שרופים. בשביל קלח אמיתי צריך לחכות לעונה.

בדיקה בזאפ העלתה מחירים הזויים לנורות לד (E27 וגם E14), ועד כה גם לא נתקלתי במציאות בחנויות. הדבר היחידי שהופך אותי אופטימי הוא העובדה שבהום סנטר המבחר מתחיל לגדול, אם כי עדיין לא ראיתי את היצרנים החשובים באמת (בעיקר פיליפס ואוזרם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני רואה את זה ב E14 אין פתרון חוץ מלהשתמש ב CFL או בליבון בינתיים.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין!

הוא מפיק אור כמו הלוגן רגילה?

אור בצבע צהוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי עניין החום?

הוא מחמם כמו הלוגן רגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני רואה את זה ב E14 אין פתרון חוץ מלהשתמש ב CFL או בליבון בינתיים.

יש בנמצא מתאם מ-E14 ל-E27 כך שתוכל לנצל כל לד, בתנאי שיש מקום בגוף התאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין מקום בגוף התאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ה"דור הבא" של הלדים כבר כאן, והוא COB (קיצור של Chips On Board), והוא נמצא גם בתירסים, נורות E27, נורות E14, ספוטים GU10 ודומיו.

למעשה, ה COB נכנס בהתחלה בעיקר ב"פרוז'קטורים" אבל היום ניתן למצוא אותו אפילו בנורות ראשיות לרכב, ספוטים לבית וכד'.

מניסיון, התקנתי כאלה בחודש האחרון - וההבדל בין ספוט "רגיל" (LED) שיש בו כמה לדים מצ'וקמקים לבין ספוט COB עם רפלקטור הוא לא יותר מ*עצום*, וכל זה על הספק של 5W בלבד !

אם חשקה נפשך ב E14, נסה לחפש E14 שהיא COB (אתה תראה שהליבה של הספוט היא בצבע צהוב\כתום ומסביב רפלקטור כסוף או רפלקטור פלסטי לבן [בנורות תירס] ). ב COB לא רואים "לדים" רגילים בולטים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

madmax, מאיפה הזמנת וכמה עלה?

עשיתי חיפוש והכי זול שמצאתי היה 75 ש"ח לנורה. זה הגיוני המחיר הזה?

http://www.ebay.com/itm/Philips-14W-New-LED-Light-Bulb-3000K-6500K-90V-240V-E26-E27-Warm-Cool-White-/161495910482?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item2599e80852#ht_3350wt_1049

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן המוכר והמחיר ששילמתי. עבור מותג כמו פיליפס אני חושב שזה מחיר הגיוני לחלוטין כולל משלוח. לחילופין תוכל להזמין נורות סיניות, אממה, אני לא חושב שראיתי נורות סיניות עם הספק כזה (מבחינת LUMEN לא WATT) שהן קומפקטיות יחסית. ,תוכל לחפש ב ALIEXPRESS נורות E27 LED. אני אוהב למיין לפי מספר ההזמנות. יש הרבה אופציות אפילו בהספקים "על הנייר" חזקים יותר. רק על הנייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה. תודה. אני אזמין ממנו.

שאלתי פשוט מחוסר ידע אם זה מחיר הגיוני או לא.

אני מעדיף לשלם על משהו איכותי ולא על איזו נורה עלומת שם שאלוהים יודע כמה זמן היא תחזיק לפני שתשרוף לי את הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באיקאה קרית אתא נורות לד כאלו במחיר דומה. חבל להזמין מקוריאה ולחכות חודש ומעלה למשלוח, מה גם שלמוכר הזה יש סה"כ 115 פידבקים וזה מוכר חדש, לא הייתי מזמין ממנו לפני מינ' 1000 מכירות ו- 99% פידבקים חיוביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...