Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה חמורה: נורות ליבון 100W של LUXLIGHT מתפוצצות ומעיפות חוט תיל לוהט - סכנת שריפה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 1561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מצאתי את זה כתוב, אבל מכיר את הום דיפו מצויין. אם הן 220V אני צנצנת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לאחרונה נורת לד 13.5 ואט 1100 לומן (בערך) והשתמשתי בה במקום נורת CFL (כנראה 23 ואט) שהתקלקלה - מרוצה מאד. קניתי למחסן עוד 2 כחלחלות ואחת צהבהבה (1050 לומן). מדובר באיזה מותג מדבקה, אבל השוס הוא המחיר - 20 ש"ח ליחידה בשזר. לחשוב שהום סנטר גובים יותר מפי 3.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ואוו, זה היה קרוב! צולם הבוקר אצלי בבית. הכפתור בלוח חשמל קפץ - קצר בכל הבית.

על הבוקר פיצוץ חזק שהבהיל את כל מי שהיה בבית גם בחדרים רחוקים (פייר? נבהלתי גם) בתוספת של ריח אבק שריפה או משהו דומה, בכל מקרה הפעם האחרונה שהרחתי את הריח הזה היתה במטווחים בצבא אחרי ריקון מחסנית ב- M-16.

מדהים, איכות סינית משובחת.

11272256_10206864941610860_9293423_n.jpg

11292623_10206864941210850_894015496_n.jpg

11312218_10206864942050871_340528676_n.jpg

11350213_10206864941330853_1411996020_n.jpg

11351579_10206864942250876_1952427446_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין משתמש בנורות האלו אחרי כל הבעיות שהן גורמות?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מה, קנינו, לא נשתמש?

:roll:

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה חמורה: נורות ליבון 100W של LUXLIGHT מתפוצצות ומעיפות חוט תיל לוהט - סכנת שריפה

אם לי היו הנורות האלה, ברגע שהייתי רואה את הכותרת הנ"ל הייתי מעיף אותן לקיביניחוי. מאכזב משהו שדווקא זה שבא להתריע בפני כולם על הסכנה בחר להמשיך לחיות לצדה למרות הכל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 5 נורות דומות התפוצצו בחודשים האחרונים ברחבי הבית.

קודם כל - תיזהרו.

דבר שני, יש לי עוד 13 יחידות של הנורות הנ"ל, רכשתי אותם מחנות טמבוריה ועדיין מוכרים שם מלא כאלה. מה ניתן לעשות? אין קבלה.

השרשור יקפוץ עוד 12 פעמים. לא לדאוג.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - תיזהרו.

דבר שני, יש לי עוד 13 יחידות של הנורות הנ"ל, רכשתי אותם מחנות טמבוריה ועדיין מוכרים שם מלא כאלה. מה ניתן לעשות? אין קבלה.

תזהר אתה, ותעיף אותן למקום הנכון, קרי הפח.

אני העפתי את נורת הליבון האחרונה לפני איזה 8 שנים אם לא יותר. האמת היא שאני הולך ומתאכזב מנורות ה-CFL - הן מחזיקות הרבה פחות מהמובטח - אבל עכשיו אני מתחיל מעבר ל-LED'ים, כפי שכתבתי במעלה השרשור. במחיר של 20 ש"ח לנורה זה מתחיל להיות גם כלכלי, ותקוותי היא שהנורות יחזיקו מעמד מספר שנים כמובטח (קרוב לודאי שמה שמתקלקל הוא ספק הכוח המובנה, אני מקוה שרכיב זה יחזיק מספיק זמן).

לגבי קרינה - אין לי נורות חשופות כך שאיני מוטרד מקרינת UV, מה גם שמרבית הנורות מגיעות כיום בתוך מעטפת חלבית שגם מפזרת את האור וגם עוצרת קרינת לוואי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורות לד שנמכרות באיקאה, ממש מעולות, הגוון צהוב כמו שצריך (כל הסיניות הזולות יותר מבטיחות צהוב ומתקבל צהוב ירוק) המחיר טיפה גבוה אבל האיכות שווה את זה.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו היקר, אני מקווה שאתה מודע לזה שאם יישרף לך הבית לא תראה שקל מחברת הביטוח שתגלה מהר מאוד שהיית מודע לסכנה ובחרת להמשיך להסתכן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהמלאי יגמר הוא לא יחודש. אני מסתדר עם הנורות והן לא יכולות לגרום לשריפה, מכיוון שהרחקתי חפצים מתלקחים מבעוד מועד. יחד עם זאת, אם אני יכול להתריע לטובת הכלל אז עשיתי את שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה שבמקום להזיז חלקים מתלקחים ולנקות שברי זכוכית מהרצפה, אתה לא מחליף את הנורות?

מצד אחד אתה רוצה לרכוש רכב ספורט ב160 אלף ש״ח מצד שני מוכן להמר על הבטחון האישי תמורת 10₪.

סתם מסקרן אותי מה יש פה מתחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו, הכי טוב זה שתקנה עוד נורות כאלה אבל לא תדליק אותן. ככה הן יחסכו לך גם חשמל וגם נורות כי הן יחיו לעד.

כנראה שסוף סוף המצאת מרידור הבשילה למיצר מסחרי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...