Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרת מחלת סרטן אצל הילד (29.6.17 - ליאל האהוב והיקר נפטר מהמחלה הארורה)

yossy
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 486
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלא תדעו עוד צער.

הלב נקרע כאשר קוראים את הפוסטים בשרשור הזה, אני נכנס לקרוא חלק ומפסיק, וחוזר חלילה.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תדעו עוד צער.

מהסרטונים ברור שהיה אחד החכמים, המבריקים והשנונים שבהחלט היינו אמורים לשמוע עליו בהמשך.

חבל שנגמר ככה.

תודה על השיתוף והפתיחות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערכם.

תודה שפתחת בפנינו חלון אישי כל כך. הקפדתי לעקוב מרחוק אחר שרשור העדכונים ושמתי לב להקפדתך לסרב לכל הצעת עזרה. אך אם בשלב ההנצחה תצטרך עזרה כלשהי (חומרית, רוחנית,הפצה וכל דבר שיעלה על דעתך) אני אשמח לסייע, כמוני עוד רבים כאן.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ"כ לא רציתי שההודעה הזו תגיע. מן השמיים תנוחמו. תודה על הצוהר שפתחתם לנו. אין ספק שאתם הורים מופלאים

עריכה אחרונה על ידי צביקי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך דיין האמת.

אין לי מושג מה לכתוב.

כל כך עצוב לי למרות שאנחנו לא מכירים :( .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאין שום דבר שמנחם במקרים של מוות, ביחוד כשמדובר בילד כ"כ צעיר ומתוק, אבל אם יש כן משהו קטן שכזה זה ההבנה שיותר הילד לא יסבול ואתם לא תצטרכו לראות אותו סובל. אצלי לדוגמא, השבוע האחרון שאמא שלי אושפזה היה השבוע הקשה והמזוויע ביותר בחיי. בשבוע הזה כמעט ולא אכלתי כלום, לא דיברתי עם אף אחד כשצמחו לי לא מעט שערות לבנות גם בראש וגם בזקן-שלא היו לי מעולם. ביומיים האחרונים, כשראיתי את אמא שלי כ"כ סובלת ומתייסרת, בשבילה, רציתי שהסבל הזה יגמר כבר כך שבאיזשהו מקום רציתי שזה יגמר- אם לא בטוב אז לפחות ברע- מבחינתי. אין לי ספק שלראות את האדם שאתה הכי אוהב בעולם סובל כ"כ זה הרבה יותר קשה מאשר לקבל את הבשורה המרה מכל. אני ואחי החלטנו בימים האחרונים שמה שלא יהיה, אחד מאיתנו תמיד יהיה עם אמי בכל רגע נתון. אני הייתי איתה לאורך כל יום חמישי ואחי הגיע להחליף אותי בשישי לקראת הצהריים. בשעה 3 בערך כשהוא התקשר לומר לנו שזהו זה, היא הפסיקה לנשום, הייתי אומנם מרוסק, אבל מצד שני חשתי הקלה בשבילה שהיא לא סובלת יותר וזה בעצם מה שאתם צריכים להרגיש. אומנם הילד לא איתכם יותר וזה קשה ומצער נורא, אבל לפחות הוא כבר לא סובל יותר. זה הדבר היחיד שבאמת, איכשהו, מנחם.

דבר נוסף שיכול לנחם... אני אומנם לא אדם דתי ואפילו לא קרוב לכך, אבל אני די מאמין בגלגול נשמות, במיוחד אחרי שראיתי לא מעט סרטונים על כך ברשת. אין לי שום מחקר מבוסס על כך, להיפך, קטונתי לגמרי, אבל קראתי על כמה מקרים שאנשים שמתו בנסיבות טרגיות, במיוחד כשהיה מדובר בילדים, הנשמה שלהם הופיעה אח"כ בילדים אחרים מתוך המשפחה שנולדו אחרי. שוב, אין לי מחקר מבוסס ואני ממש לא רוצה להכניס תקוות שווא, אבל יתכן שהנשמה של הילד שלך תחזור בגוף של תינוק אחד שיוולד. כמו בסרטון הבא:

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על הניחומים תודה מיוחדת למגיב האחרון,

תנוחם מהשמים על אובדנך.

אנו מקבלים המוני אנשים שבאים לנחם אותנו וכל אחד מספר סיפורים

מדהימים על פועלו.

ניכנסתי ואפילו הגבתי לערוץ יו טיוב שלו ונדהמתי לראות קהילה שלמה מבכה

ומנציחה אותו,

גם התגובות הרבות כאן הפתיעו אותי מאד לטובה.

מודה שמעולם לא התערבתי לו בנושא העריכה והסרטונים רק ביקשתי שלא יהיו גסויות

וסמכתי עליו שיהיה כך.

לא דימיינתי בחיים שהעסק הזה כ''כ רציני.

הפתעה גדולה.

ההנצחה תיערך במקביל לשיקום שלנו,זה מתבקש.

בימים אנו עסוקים אבל הלילות קשים מנשוא,אני ואשתי ישנים

לכאורה אבל לא נרדמים אם אני מצליח להרדם אז אני רואה אותו

בחלום או בסיוט.

זה יעבור,

ואנו מרגישים הקלה מאד גדולה ושמחים שנשאר ממנו הרבה מה לזכור ולהנציח.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי היקר, אני שולח לך חיזוקים ומאמין שתמצאו את האור ותמשיכו לחיות את חייכם במקביל לאובדן הנורא שחוויתם.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי והמשפחה, שלא תדעו עוד צער לעולם!

אי אפשר לעצור את הדמעות, פחדתי להיכנס לשרשור ועכשיו אני יודע למה.

אני באמת לא יודע מה לכתוב...בנך בגן עדן במקום הרבה יותר טוב, לא כאוב ולא מתייסר, שומר ואוהב אתכם מלמעלה.

מן השמיים תנוחמו, מאחל לכם התאוששות מהירה וחיים טובים כמה שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...