Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרת מחלת סרטן אצל הילד (29.6.17 - ליאל האהוב והיקר נפטר מהמחלה הארורה)

yossy
שימו לב! השרשור הזה בן 2476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 486
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פשוט קורע לב. גם אני שמעתי על הבשורה מחבר פורום אחר ועכשיו השלמתי את כל מה שפיספסתי.

הודעת הסיכום שלך, יוסי, פשוט שברה אותי.

אין מילים, שלא תדעו עוד צער. מחלה ארורה, לפחות זכיתם להכיר, לחוות וללוות את הפרח הזה וגם הוא זכה לחיים שלמים ומאושרים ברובם, גם אם קצרים, בזכותכם.

רק בשורות טובות, אמן.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יושב מול המחשב ולא מצליח לחשוב מה לכתוב\לומר :(

יוסי, כולכם גיבורים !!

מצטרף לתודות של כולם על השיתוף, בהחלט לא דבר קל או פשוט !

כולי תקווה שתנצרו בלבכם את הזכרונות הטובים שלכם עימו לעד - ושתמיד תשאבו מהבאר הזו כח ושיהיה לכם רק טוב.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם אכזר.

כ"כ לא מגיע לילד ולמשפחה.

אני מציע לכם לנסות להקים משהו לזכרו.

זה הדבר היחיד שמרפא ומאפשר מצד אחד שלא להרגיש מנותקים, ומצד שני עדיין גורם לעשייה ולא לחדלון וייאוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד קראתי את השירשור הזה ולא הגבתי כי הייתי המום וחסר מילים, כמו הרבה כאן אני קורא את הפוסט עם דמעות בעיניים.

אני מניח שעם התהליך המחשבה על הסוף הייתה בלתי נמנעת ואולי זה קצת מקל על הכאב שלכם ובטח של ליאל.

אני מאחל לכם שלא תדעו עוד צער וזה בסדר לפעמים לא להיות חזקים אלא קצת לפרוק את הכאב.

תנחומיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד. מחלה ארורה בהחלט. אכן נשמע כמו לוחם קטן. אין מילים כמובן שיעזרו לכם כעת כמובן, אבל אני באמת מאמין שמי שנפטר מגיע למקום טוב יותר. כך שזו היא פרידה זמנית בלבד. הוא יחכה לכם, ובזמן הזה ישמור עליכם.

מיותר לציין כמובן שאם יש משהו שאתם זקוקים לו וביכולתי לעזור, אני אשמח. מאמין שכך גם כל שאר חברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן הייתי אופטימי שהגינגי' הקטן ינצח, מרכין ראש על מלחמתו חסרת הפשרת עד שתש כוחו.

ליאל כרגע בעולם שכולו טוב, וטוב שכך עבורו.

אתם, משפחתו , מתחילים כרגע מסע ארוך וקשה לשקם את חייכם.

אנחנו חברי הפורום כאן לסייע בכל מה שניתן.

זה בלתי אנושי ולא דרך הטבע שהורים קוברים את ילדיהם, זה אסון אם זה קורה בגלל מחלה ארורה, או אם הבן נהרג על משמרתו.

חיזקו ואימצו, ליבנו איתכם

מצדיע לכם על גבורתכם במהלך השנים הללו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...