Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארנק עם מקום למטבעות - איזה, ואיפה קונים?

MeDuZa
שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הארנק שיש לי עשה את שלו (קצת יותר מ-4 שנים), ואני מחפש ארנק חדש.

אני מחפש ארנק רגיל עם מקום למטבעות. אין לי בעיה לקנות מהארץ או להזמין מחו"ל, העיקר שיהיה טוב ושישאר לי אחרי הרכישה כסף לשים בארנק ;)

חיפשתי קצת ב-Ebay, אמאזון ו-Aliexpress, ולא כ"כ מצאתי משהו שמתאים לי. הבעיה שיש ה-מ-ו-ן אז לא עברתי על הכל.

יש למישהו המלצות ספציפיות?

ד"א,

אני יודע שיש בארץ את הארנקים עם סמל של פיל עליהם (ארנקי עמנואל אם אני לא טועה). היה לי כזה לפני ולא בא לי לקנות שוב את אותו אחד.

עריכה אחרונה על ידי MeDuZa

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כבר כמה שנים ארנק של מותג שנקרא swiss dream עם סמל של שוויץ כמו אלה בערך.

לא זול אבל בינתיים מחזיק מצוין.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מקסטרו לפני כמה שנים טובות ובדיוק לפני כמה ימים סיים את חייב בתחום מטבעות.

עלה בערך 80 ש''ח מעור, ועבר עליו הרבה ובכל זאת החזיק טוב.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש ארנק מעטפה של כיסים (kisim).

יש לי כזה כבר 4 שנים עוד מעט. מעולה.

אפשר לקנות בכל סניף של סוהו, עולים 200 ש״ח.

http://kisim.com/ItemOfProduct.asp?MenuID=83&PageID=527

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הארנק הזה. שורד מצויין כבר כמה שנים.

לא יודע כמה עולה מכיוון שניתן לי כמתנה. אני בטוח שתוכל לברר אצל היבואן איפה ניתן לקנות וסדר גודל של מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי ארנק מאיביי ביוני 2013, מדרום קוריאה. באמת איכותי. לא מתפרק/נקרע.

זה הארנק מאותו המוכר ממנו רכשתי:

http://www.ebay.com/itm/New-Mens-Black-Leather-Bifold-Wallet-Purse-Zipperd-Pocket-DC2481-3481-/250814126159?pt=Wallet&var=&hash=item3a65afd84f

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מהמרכז/אתה יכול להגיע למרכז, בתחנה המרכזית החדשה, בחלק של המדרשוק (החלק האחורי,שאל ויכוונו אותך לשם) יש המון חנויות/בסטות

שמוכרות ארנקים קטנים למטבעות. ובזול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

מנסיון, הייתי נמנע מרכישת ארנק אונליין בלי למשש אותו. קשה לדעת מה איכות החומר ממנו עשוי, עד כמה חזק הרוכסן/כפתור ומה איכות הייצור באופן כללי.

מה שעוד שימושי ברכישה פיזית זה יכולת למדוד מול הארנק הקיים שלך ולראות עד כמה זה נח. הארנק האחרון שקניתי לדוגמה הסתבר כקטן מדי עבור שטרות של פאונד, מה שאילץ אותי לחזור לישן שלי שכבר ראה ימים טובים יותר. זה היה לפני שלושה חודשים ואני עדיין מחפש תחליף הולם. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציגנו בממלכה המאוחדת העלה סוגיה מאוד נכונה. אין דין שטר של מאה שולר כדין שטר של מאה יורו. הם שונים בגודל ולא כל ארנק יכול להתאים.

זאת בדיוק הסביה שיש לי ארנק נפרד לשקלים וארנק נפרד לשימוש בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפריד בין ארנק השטרות והכרטיסים לארנק המטבעות, שהוא מעין כיס בגודל 5X3 ס"מ (בערך) הנסגר ברוכסן. ממילא השימוש שלי במטבעות אינו תדיר, כך שאין לי בעיה שארנק נוסף יהי זרוק במעמקי התיק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטבעות אצלי נמצאים בשימוש בעיקר לטיפים בארוחות צהריים שזה בד"כ פעם-פעמיים בשבוע

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...