Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה המשכנתא הזאת שלקחתי? טובה/גרועה כדאי למחזר?

koka

פוסטים מומלצים

בכל פרעון יש אכילה גם של קרן גם של ריבית כאשר בתחילה האכילה של הריבית מהווה חלק גדול יותר מן התשלום וככל שעובר הזמן ויורדת היתרה החלק של הקרן הולך וגדל והחלק של הריבית הולך ויורד.

כמובן שאכילת הקרן ככל שהמסלול יותר ארוך קטנה יותר .

כמובן שהתמהיל השני עדיף , נסה להגדיל את הפריים ל 280K והקטן את הקל"צ ל 470K

דרך אגב סכום ההחזר במכשף של הבנק לא תואם להחזר במכשף שלי.

תודה ישה:-D לא הבנתי למה התכוונת במשפט האחרון.. אגב מבחינת רביות הם טובות או שיש למה לשאוף?

אגב כשאני הולך לבדוק בבנקים אחרים זה המסלולים לבקש פריים וריבית קבועה לא צמודה?:?:

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשף=מחשב

אכן כן שליש פריים ל 25-30 שנה היתר לקל"צ למספר שנים שביחד ייתן את סכום ההחזר הרצוי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אי שם בסוף 2015 לקחתי משכנתא בעצת הפורום,הסכום היה 450K והיא חולקה ל3 (315K/35K/100K)

100K ל 300 חודשים

35K ל 300 חודשים

315K ל108 חודשים

המטרה הייתה לסיים לשלם את ה315K ,לבצע מחזור ל100+35 (מה שנותר מהם) כך שההחזר החודשי לא ישתנה ובכך לסיים את כל המשכנתה תוך 12 שנים (פחות או יותר)

המצב כעת הוא שיש לי אפשרות לסגור את ההלוואה של ה315K בעזרת פתיחת קרן השתלמות ועוד חסכון קטן אשר ברשותי (בקרן 150 +30 שחסכתי)

על ידי ביצוע הפעולה המשכנתה תרד להחזר של 500 ש"ח בחודש והרעיון קוסם לי מאוד.

הבעיה היא שעצם ביצוע הפעולה תגרום לי לרוקן את כל הרזרבות הקיימות לשעת חירום ומותירה אותי "חשוף" (יש עוד חסכון קטן קבוע של הילדים אבל בו אני באמת מעדיף שלא לגעת)

אשמח לעצה באם "להתאבד" על המשכנתא או לא...

תודה!

תומר

WhatsApp Image 2019-09-08 at 11.43.41.jpgWhatsApp Image 2019-09-08 at 11.43.36.jpg

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך לפתוח את קרן ההשתלמות בשביל לסגור את המשכנתא? הכסף שנמצא שם עובד בשבילך, אל תגע בו. אם ממש בא לך אתה יכול לקחת הלוואה מקרן ההשתלמות (בריבית שתהיה כנראה יותר נמוכה מהריבית שאתה משלם על המשכנתא) ולסגור איתה את המשכנתא, כדי להקטין את תשלומי הריבית שאתה משלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה191 בטוח אל תסגור. אתה משלם ריבית אפסית והיא קבועה ונשחקת עם האינפלציה.

זה השארית מה315K שאני רוצה לסגור....

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אי שם בסוף 2015 לקחתי משכנתא בעצת הפורום,הסכום היה 450K והיא חולקה ל3 (315K/35K/100K)

100K ל 300 חודשים

35K ל 300 חודשים

315K ל108 חודשים

המטרה הייתה לסיים לשלם את ה315K ,לבצע מחזור ל100+35 (מה שנותר מהם) כך שההחזר החודשי לא ישתנה ובכך לסיים את כל המשכנתה תוך 12 שנים (פחות או יותר)

המצב כעת הוא שיש לי אפשרות לסגור את ההלוואה של ה315K בעזרת פתיחת קרן השתלמות ועוד חסכון קטן אשר ברשותי (בקרן 150 +30 שחסכתי)

על ידי ביצוע הפעולה המשכנתה תרד להחזר של 500 ש"ח בחודש והרעיון קוסם לי מאוד.

הבעיה היא שעצם ביצוע הפעולה תגרום לי לרוקן את כל הרזרבות הקיימות לשעת חירום ומותירה אותי "חשוף" (יש עוד חסכון קטן קבוע של הילדים אבל בו אני באמת מעדיף שלא לגעת)

אשמח לעצה באם "להתאבד" על המשכנתא או לא...

תודה!

תומר

[ATTACH=CONFIG]522471[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522472[/ATTACH]

במהלך הזה תחסוך 11900 ש"ח בתנאי שאין לך קנס על פירעון מוקדם.

השאלה היא כזו, האם קרן ההשתלמות תרוויח את הסכום הזה ב-5 וקצת שנים הקרובות?

אם כן אז המהלך שלך יסייע לך פסיכולוגית אבל לא כלכלית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה\סיפור קטן

התקדמנו במשכנתא ועכשיו צריך הערת אזהרה לטובת הבנק

long story short - קנינו בית פרטי מקבלן,הבית כבר כמעט גמור (מרוצף),מסירה בנובמבר (yeah right)

היינו אתמול בבנק,עברנו את כל החתימות האפשריות (חוץ מההערה),עכשיו מחכים (היום) שהשמאי יסיים את שלו,ביטוח יש (מחכים לפוליסה לשלוח לבנק),וזהו בגדול

אמורים להעביר שליש משכנתא (הון עצמי כבר שלמנו) עוד עשרה ימים

הבנק שולח אותנו לקבלן בשביל שירשום הערת אזהרה לטובתו (הבנק),אשתי דברה עם המשרד ששלח אותנו לעו"ד שלו,שמצידו לא רושם כלום לאף אחד ושולח אותנו לטאבו בנצרת.

מי צודק? אפשרי לגשת עצמאית לנצרת? הרי כל עוד הבית לא ברשותנו,הוא בבעלות הקבלן,אז למה שידברנו איתנו בכלל?

במידה וכן,כמה זמן \ עלות הפרוצדורה?

תודה שוב :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מה כתוב בחוזה.

שלוש פעמים רכשתי דירה עם משכנתא, באף אחת מהן לא התבקשתי לבצע את פעולת רישום הערת האזהרה (וגם לא המשכון).

שאל את עורך הדין שלך הוא יידע מי צריך לבצע את הפעולה, אולי הוא ישלח את הפקיד שלו. מדובר בפעולה פשוטה ולדעתי גם האגרה צריכה להיות סמלית.

האינטראקציה היחידה שלי עם הטאבו היתה בסיום משכנתא, לאחר שקיבלתי את המסמכים הדרושים מהבנק. ניגשתי לרשם המשכונות, המתנתי 3 דקות עד שהפקידה תגמור את כוס הקפה שלה ועוד 2 דקות עד שתוציא את הטפסים, תחתים אותם ותזין את המחשב. אחר כך ניגשתי לטאבו, ישבתי שבועיים על ספסל הממתינים, עוד 15 דקות אצל הפקיד, ויצאתי עם דירה חופשית ממשכון והערות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...